Żółty kolor śluzu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Żółty kolor śluzu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Żółty kolor śluzu

Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie żółte plamy na bieliźnie i dużą ilość śluzu. Czy to możliwe żeby jego kolor był wynikiem np nietrzymania moczu ? Odczuwam też pieczenie, ale nie jest ono bardzo uciążliwe. Od kiedy pamiętam miałam dość obfite upławy, zawsze miały kolor biały lub przezroczysty, więc raczej prawidłowy. Jakiś czas temu leczyłam się na grzybicę pochwy, dostałam maść+globulki+antybiotyk. Teraz objawy są inne, wtedy śluz był biały i raczej grudkowaty. Czy to może być to samo ?
Mam dopiero 18 lat więc możliwe w ogóle żeby powodem żółtego koloru było nietrzymanie moczu ? Antykoncepcja hormonalna może mieć z tym coś wspólnego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żółty kolor śluzu

Nietrzymanie moczu to raczej nie ma wpływu na kolor śluzu.
Musisz iśc do lekarza, bo prawdopodobnie złapałaś kolejną infekcję.

3

Odp: Żółty kolor śluzu

piecznie odczuwasz podczas sikania czy tak bez powodu ciągłe piecznie?

4

Odp: Żółty kolor śluzu

tak bez powodu  i nie ciągłe tylko sporadycznie, ale jednak to kilka razy dziennie, pare minut i przechodzi

5

Odp: Żółty kolor śluzu

Pewnie infekcja grzybicza. Mnie to często spotykało hmm

6

Odp: Żółty kolor śluzu

Zapewne jakaś infekcja, ale powinnaś zgłosić się z tym do lekarza.

Odp: Żółty kolor śluzu

zrób badanie moczu i wymaz z pochwy smile

8

Odp: Żółty kolor śluzu

Wygląda to na zakazeniem rzesistkiem pochwowym.Idz szybko do lekarza bo samo nie minie a nie leczone przejdzie w stan przewlekły i bedzie tylko gorzej.

9

Odp: Żółty kolor śluzu

Mam cos podobnego... tylko ze musze dopiero sie udac do lekarza...

10

Odp: Żółty kolor śluzu

terravitko, im szybciej, tym lepiej. Ginekolog jest jak każdy inny lekarz, nie trzeba się go bać - a prawdopodobnie dostaniesz od niego po prostu leki na receptę, po których Twoje dolegliwości przejdą jak ręką odjął. Infekcje pochwy powinno się leczyć od razu, żeby uniknąć powikłań - tym bardziej, że nie masz pewności, co Ci dolega.

11

Odp: Żółty kolor śluzu

mnie na pieczenie/swędzenie zazwyczaj pomaga na szybko clotrimazol ewentualnie provag żel(bezpieczniejszy w ciąży), ale żółte upławy mogą nie wskazywać na grzybicę. Może to infekcja bakteryjna? Powinnaś pójść do lekarza i nalegać na wymaz lub zrobić go sama. A jeśli dostaniesz leczenie, a szczególnie antybiotyk to weź sobie później jakiś probiotyk kobiecy, żeby nie złapać kolejnej infekcji, bo najłatwiej o to własnie po leczeniu antybiotykiem. ja biorę provag przez 20 dni-to wystarcza na odbudowanie flory.pozdr

12

Odp: Żółty kolor śluzu

To nie jest grzybica,grzybek ma zupełenie inne objawy.Ciekawa jestem czy autorka poszła do lekarza i czy dowiedziała sie co jej dolega bo dziwnie zamilkła

13 Ostatnio edytowany przez SzaraMyszka20 (2011-11-12 19:43:49)

Odp: Żółty kolor śluzu

Hmmm mialam to samo. Pieczenie, takze podczas stosunku i zmiana koloru wydzieliny pochwowej. Byla jakby lekko zółtawa. Sex oczywoscie nie sprawial żadnej przyjemności i miałam wrażenie że przyczyną pieczenia jest właśnie ten śluz. Dostalam od ginekologa tabletki dopochwowe, nazwy nie pamietam, byly takie duze i zolte do stosowania na noc. A jak sie skonczyly takie male do przywrocenia ph wewnatrz pochwy. Kuracja pomogla ale byla kosztowna. Dwa opakowania, po 1 kazdego leku w sumie wyniosly okolo 100złotych

14

Odp: Żółty kolor śluzu

To prawdopodobnie jakaś infekcja tak samo jak wypowiadają się inni. Trzeba po prostu pójść do ginekologa on przepisze odpowiednie tabletki i po wszystkim wink to może być wywołane z różnych powodów np. płynów do higieny intymnej itp oraz też jak np. Twój partner nosi jakąś chorobę płciową, ale to raczej nic groźnego smile)

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Żółty kolor śluzu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024