FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Przykro mi, że swój pierwszy post na tym forum zaczynam od dramatów, ale cóż.
Dwa dni temu z moim chłopakiem uprawialiśmy dziki seks. Oboje byliśmy po imprezie, więc mocno wypici i napaleni.
Po kilku minutach zrobiliśmy przerwę na siku, gdy się ze mnie zgramolił poczułam ogromny ból pochwy, ból zewnętrzny, nie do zniesienia. Nie wiedziałam co się dzieje, pobiegłam do łazienki i zobaczyłam, że jedna z moich zewnętrznych warg sromowych jest spuchnięta, a dotyk boli. Przestraszyłam się i nie wiedziałam co jest. Zakończyliśmy z ukochanym romanse, byłam zła, że coś mi zrobił, że mnie boli, że jest opuchlizna, ale pomyślałam, że było faktycznie mocno, więc mogłam się obić.
Rano obudził mnie ból, zobaczyłam w majtki i ujrzałam OGROMNEGO FIOLETOWEGO SŁONIA, który zjadł moją cipkę!!! Ta warga była i jest nienaturalnie duża, tak duża, że zasłaniała drugą wargę, jakby na nią narosła, pół łechtaczki spuchło w taki sposób, że wygląda to jakbym miała trzy ogromne wargi sromowe, w dodatku fioletowe jak śliwka węgierka (nie przesadzam), wręcz granatowe, sine. Jestem przerażona, to wygląda okropnie i boli.
Źle mi się śpi i siedzi, bo boli, nie mogę stanąć na baczność, bo boli, a jak siusiam, to muszę ręką odsłaniać dziurkę. Nie poszłam z tym do lekarza bo się wstydzę... Poczekam kilka dni, może zacznie to blednąć, albo opuchlizna będzie schodzić? Smaruję sobie z zewnątrz octem, ponoć wyciąga siniaki.

Czy któraś z Was drogie Panie miała podobny uraz?
Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, choć seks zazwyczaj jest bardzo żywiołowy, nie miałam takiej opuchlizny.
Może mam bardzo wrażliwą waginę? Nawet jeśli, to wyglądało to okropnie, jak ogromny guz, w dodatku bolący i granatowy, jak śliwka pod okiem, dosłownie. Albo ze mną jest coś nie tak i mam wrogą dziurkę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Coż Ci mam napisać skoro piszesz, że nie pójdziesz z tym do lekarza bo się wstydzisz...

3

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Skoro nie pójdziesz do lekarza, to zacznij najlepiej zbierać na pogrzeb, pomożesz w ten sposób swojej rodzinie.

Śmierdzi mi to jakoś prowokacją... Nie wierzę, że można być aż tak... no... w kiepskiej kondycji umysłowej.

P.S. Przeniosłam wątek do bardziej odpowiedniego działu.

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Chciałam się tylko dowiedzieć, czy któraś z kobiet miała kiedyś coś podobnego, jak sobie z tym ewentualnie poradziła. Nie wiem czy mam to traktować poważnie i zgłosić się do specjalisty, czy wystarczy domowym sposobem zdjąć opuchliznę. To żadna prowokacja, po prostu jestem młoda i przestraszyłam się tego co stało się z moim ciałem. Po prostu.

5

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Nie ma się co wstydzić. Myślisz, że lekarza może jeszcze coś zdziwić? 
Wstydzić to powinnaś się swojego staroświeckiego podejścia do sprawy.

6

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

wiesz to nie jest sprawa typu : rozcięłam palec jechać na pogotowie czy wystarczy plaster....
dla mnie  jest jasne by jak najszybciej zobaczył to lekarz, żadna osoba przez internet ci nie powie co jest grane i nie przepisze ci recepty skoro piszesz ze cie piecze już przy siku i nie umiesz wytrzymać to po cholerę się masz męczyć i doprowadzić to do gorszego stanu ??
piszesz wstydzę się, ale skoro to jest lepsze dla ciebie niż by to zobaczył lekarz i to wyleczył to wstydź się i męcz dalej, to jest lekarz i na pewno cie nie wyśmieje z tego powodu, ja tez miałam zapalenia pochwy i rożne jakieś infekcje i nie próbowałam domowych sposobów  bo bałam sie ze tylko pogorszę tym sprawę wole by zobaczył to specjalista i co sie okazało nie obyło sie bez antybiotyków a co lepsze im szybciej zaczniesz to leczyć tym szybciej ci to przejdzie.. tak jak pisałam to nie jest błaha sprawa, i nie radziłabym ci tego ignorować w ten sposób tylko dlatego że ty sie wstydzisz.....

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

baraBarbara to nie jest zapalenie, ani nie piecze przy sikaniu, ta spuchnięta warga po prostu zasłania całą dziurkę, więc muszę ją odchylić, aby móc się wysiusiać. Bo mam stłuczoną waginę. Poczekam kilka dni, jeśli opuchlizna i kolor nie zaczną powoli schodzić, wtedy udam się do lekarza.

8

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

skąd nie wiesz czy to nie jakieś zapalenie ?? wiesz jak jest sine to cos jest nie teges lepiej sie udaj do lekarza a nie czekaj
a po co wogole sie męczysz
aha teraz doczytałam z ejak stoisz to boli nie przy sikaniu
mimo wszystko nie masz na co czekasz i odwlekać tego ... ale zrobisz jak uważasz ... ale ja z "myszką' moja wole nie ryzykować ale każdy zrobi jak uważa wink

9

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Sine i spuchniete? Wygląda na to, ze pękło jakieś naczynie krwionośne i krew sie wylała. To krwiak. Idź do lekarza, niech to obejrzy. Lekarze widzą czasem takie rzeczy, że niewiele ich dziwi, nie obawiaj się.

10 Ostatnio edytowany przez Lexy (2011-08-18 23:42:55)

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Dziewczyno leć do lekarza i to jak najprędzej!
Ja kiedyś miałam "mały" wypadek na rowerze i porządnie grzmotnęłam się w pipkę, Okazało się, że stłuczona kość ale nie było śladu siniaków (podobno tak jak na brzuchu, siniaki nie wychodzą). Więc skoro od walnięcia, które stłukło kość nie było siniaków, to od dzikiego seksu tym bardziej. To musi być coś innego. A na opuchliznę altacet w żelu a nie ocet, bo zrobisz se kolejną krzywdę..

11

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Jak się okazało od mocnego seksu może coś takiego się zrobić. Rozmawiałam z koleżanką, która miała coś podobnego, jednak nie aż tak bardzo jak ja. Jej warga także spuchła po stosunku, ale nie była fioletowa. Opuchlizna mi schodzi, a fiolet zamienia się w bordo, zaczynają wychodzić wszystkie kolory. To stłuczenie, tylko nie wiem dlaczego tak się stało i z tym pytaniem na pewno wybiorę się do lekarza smile

12

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Kochana zrobisz jak zechcesz, ale nie z pytaniem wybiesz się, ale ze swoją wargą. Jesteś strasznie uparta. Chyba zaraz pogroże Ci palcem.

13

Odp: FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!
madamecharlotte napisał/a:

Przykro mi, że swój pierwszy post na tym forum zaczynam od dramatów, ale cóż.
Dwa dni temu z moim chłopakiem uprawialiśmy dziki seks. Oboje byliśmy po imprezie, więc mocno wypici i napaleni.
Po kilku minutach zrobiliśmy przerwę na siku, gdy się ze mnie zgramolił poczułam ogromny ból pochwy, ból zewnętrzny, nie do zniesienia. Nie wiedziałam co się dzieje, pobiegłam do łazienki i zobaczyłam, że jedna z moich zewnętrznych warg sromowych jest spuchnięta, a dotyk boli. Przestraszyłam się i nie wiedziałam co jest. Zakończyliśmy z ukochanym romanse, byłam zła, że coś mi zrobił, że mnie boli, że jest opuchlizna, ale pomyślałam, że było faktycznie mocno, więc mogłam się obić.
Rano obudził mnie ból, zobaczyłam w majtki i ujrzałam OGROMNEGO FIOLETOWEGO SŁONIA, który zjadł moją cipkę!!! Ta warga była i jest nienaturalnie duża, tak duża, że zasłaniała drugą wargę, jakby na nią narosła, pół łechtaczki spuchło w taki sposób, że wygląda to jakbym miała trzy ogromne wargi sromowe, w dodatku fioletowe jak śliwka węgierka (nie przesadzam), wręcz granatowe, sine. Jestem przerażona, to wygląda okropnie i boli.
Źle mi się śpi i siedzi, bo boli, nie mogę stanąć na baczność, bo boli, a jak siusiam, to muszę ręką odsłaniać dziurkę. Nie poszłam z tym do lekarza bo się wstydzę... Poczekam kilka dni, może zacznie to blednąć, albo opuchlizna będzie schodzić? Smaruję sobie z zewnątrz octem, ponoć wyciąga siniaki.

Czy któraś z Was drogie Panie miała podobny uraz?
Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, choć seks zazwyczaj jest bardzo żywiołowy, nie miałam takiej opuchlizny.
Może mam bardzo wrażliwą waginę? Nawet jeśli, to wyglądało to okropnie, jak ogromny guz, w dodatku bolący i granatowy, jak śliwka pod okiem, dosłownie. Albo ze mną jest coś nie tak i mam wrogą dziurkę?

Jak zakończyła się ta dolegliwość, bo jestem w identycznej sytuacji i i nie wiem co mi jest? Przyczyna i objawy są identyczne, proszę o odpowiedź.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » FIOLETOWA WARGA I OPUCHLIZNA PO SEKSIE. DRAMAT!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024