Mój przyjaciel Hachiko (Hachiko: A Dog's Story) 2009 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Mój przyjaciel Hachiko (Hachiko: A Dog's Story) 2009

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Mój przyjaciel Hachiko (Hachiko: A Dog's Story) 2009

Opis filmu

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Profesor (Richard Gere) za namową córki przyjmuje pod swój dach szczeniaka. Od tej pory psa i człowieka łączy niezwykła więź. Pies Hachiko codziennie odprowadza swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi....

Moja recenzja

Wzruszający film o przywiązaniu i przyjaźni jaka może połączyć człowieka i psa.

Moja ocena
10/10

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój przyjaciel Hachiko (Hachiko: A Dog's Story) 2009

Piękny film oparty na faktach.

3

Tak naprawde to zona profesora zgadza sie przygarnac psa bo wie, ze jej maz go pokochal a corka nie ma  tym nic wspolnego, ale nie chce sie czepiac smile sorry ocena 10/10

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

4

Jak dla mnie, czyli kinomaniaka i wielkiego miłośnika psów - film poruszający i cudowny, no i jakże prawdziwy... Niby prosty i częściowo przewidywalny, jednak wzruszający, pokazuje, jak wiele pies potrafi dać z siebie dla właściciela, mimo tego, że nieraz robi to kosztem własnego życia, a nawet i zdrowia. Jednak nie każdy pies jest na tyle mądry.

5

Wspaniały film, pokazujący prawdziwą przyjaźń między człowiekiem a psem. Jak widać w filmie są takie rasy, które szczególnie przywiązują się do jednego właściciela. Widać to doskonale, widać, że innych ten pies jedynie tolerował, ale kochał prawdziwie tylko swojego pana. Wzruszający, warty obejrzenia, zwłaszcza dla osób, które uwielbiają zwierzęta smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6

Uwielbiam ten film ,oglądałam go kilka raz i za każdym razem łezka w oku się zakręciła wink

7

Uwielbiam ten film . 10/10

8

wczoraj leciał na polsacie , popłakałam się na koncu wink

9

Oj ja też, na tym filmie płakałam.
Do tego stopnia , że śpiącego męża obok obudziłam :-)

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy,one same przyjdą:*

Mój synek , największe szczęście jakie posiadam smile
I oczywiście kocham Nad Życie :* GG , jeśli potrzebne napisz e-mail smile

10

Też płakałam , nawet mój Misio się popłakał . Naprawdę bardzo poruszających film

11

Piękny, poruszający film. Oczywiście daję 10/10.

I też płakałam i to "porządnie".

"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi cię donikąd."

"Śmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przepisać."

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Mój przyjaciel Hachiko (Hachiko: A Dog's Story) 2009

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018