Jakie festiwale w tym roku obskoczycie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Jakie festiwale w tym roku obskoczycie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Jakie festiwale w tym roku obskoczycie?

Jak w tytule - które festiwale zaliczycie?

Ja jadę na Woodstock w tym roku dla The Prodigy, Gentleman i Plateau! , chcę być na coke live festival, ale nie wiem, czy uzbieram, Orange Warsaw ciekawie się zapowiada. Malta - jak zwykle, obowiązkowo

a z tych, które były, polecam festiwal w Rawiczu "Święto Rawicza" , moje miasto!! XD W tym roku zagrało np. Raz Dwa Trzy - uwielbiam, Turnau i Bartosz Porczyk - dla mnie odkrycie roku!! mam nadzieję, że w przyszłym roku też będę sie mogła moim miastem pochwalić XD

Ok, teraz Wy! smile))

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie festiwale w tym roku obskoczycie?

No na Prodigy to bym się wybrała, chociaż nie jestem jakąś przesadną fanką.
Z lokalnych zamierzam obskoczyć Opener(chociaż obsada tegoroczna wg mnie nie powala, co dziwne - bo to chyba 10ty, jubileuszowy? Ale jeden band to taki z gatunku "must see", więc pojadę o ile sesja na studiach nie wywinie mi jakiegoś podłego numeru). No i Coke. Zdaje się interpol zawita?  Czyli mało alternatywnie, a raczej mainstreamowo smile Od lat marzy mi się Roskilde, ale niestety w tym roku pokrywa się z Openerem.
Niemniej ciągle kombinuje, jakby tu ... smile A z pozalokalnych, nie mam jeszcze szczegółowo rozplanowanych wakacji, więc wyjdzie w praniu smile

3

Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze.
Byłam w ubiegłym roku i bawiłam się fantastycznie smile

4

Ja to najchetniej wybralabym sie na Hip Hop Camp w Czechach , ale zobaczymy jeszcze ,czy uda sie to zorganizowac,watpie big_smile

5

marooda napisał/a:

No na Prodigy to bym się wybrała, chociaż nie jestem jakąś przesadną fanką.
Z lokalnych zamierzam obskoczyć Opener(chociaż obsada tegoroczna wg mnie nie powala, co dziwne - bo to chyba 10ty, jubileuszowy? Ale jeden band to taki z gatunku "must see", więc pojadę o ile sesja na studiach nie wywinie mi jakiegoś podłego numeru). No i Coke. Zdaje się interpol zawita?  Czyli mało alternatywnie, a raczej mainstreamowo smile Od lat marzy mi się Roskilde, ale niestety w tym roku pokrywa się z Openerem.
Niemniej ciągle kombinuje, jakby tu ... smile A z pozalokalnych, nie mam jeszcze szczegółowo rozplanowanych wakacji, więc wyjdzie w praniu smile

Maroooodo! Ja tez chcę jechać na Openera! Tak mi się ostatnio wkręciło i nie wiedziałam nawet czemu,bo nigdy dotąd nie byłam ;P (Ostatnio moje plany 'odchudzeniowe' tak mnie zmotywowały, że mam dużo różnych pomysłów, ostatnio wymyśliłam ''3 dni rowerem po Polsce'' tongue) Marudo, skoro ty tam będziesz, to ja muszę jechać big_smile Niestety problem polega na tym, ze 30.06 mam ostatni egzamin, a mieszkam na drugim końcu Polski (w stosunku do Gdyni) ;P

Napisz mi emaila skąd jesteś, maruderze ;>

6

a ja jak zwykle jadę na Off Festival w sierpniu i już nie mogę się doczekać! big_smile

7 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-06-14 12:43:01)

mnie Opener nie kręci.... nic tam na moje wymagające ucho nie ma smile brat chce mnie wyciągnać na Coldplay, ale się wzbraniam.. za spokojni jak dla mnie haha

ale w ten weekend ide na 3 dniowy zlot Indian w Gdyni wink może nie jest to jakiś festival tylko mała impreza, ale ja mega fanatyczka indianskich klimatów, więc ciesze się jak gwizdek na ten zlot big_smile co tam Opener..... haha, zamierzam pstrykać foty jak szalona i polukać na "dzikusów" smile

8

Sprawdzalam kto tam gra i tez mi sie nie podoba wink
Ale na cos poszlabym , moze na orange Orange Festival i to w sumie tylko dla Sistars.

9

ja na 100% wybieram się na woodstock no i bardzo poważnie zastanawiam się na Jarocinem, uważam, że fajne koncerty ale czy pojadę to jeszcze nie wiem smile

10

Mam nadzieję, że uda się zaliczyć Off Festival lub Castle Party smile

11

Nie jest to raczej festiwal ale polecam. 22 czerwca motoarena TORUŃ!!! Impreza od 16 do 4 rano. Polecam ze względu na niską cenę biletów 29/39zł oraz na różnorodność artystów: D BOMB, STACHURSKY, PAULLA, CLASSIC, BOYS, MARIO DJ, DEEJAY W, OMEN, YOURANT, KALWI I REMI, ROBERT M. Pewnie wszystkich nie wymieniałam ale uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

12

Ja mam chec na Hip Hop Arene , ale za pozno sie obejrzalam sad

13

W tym roku niestety żaden:( Ale w przyszłym planuje Woodstock i Castle Party^^

14

hip hopowy w Gizycku , na 90%

15

Byłam już na Sonisphere, teraz chyba wybiotrę się na jeden dzień na Woodstock, bo też mnie korci to Prodigy, szczególnie, że po kosztach. mój znamjomy był parę lat temu na ich koncercie na Openerze i bardzo sobie chwalił. No i strasznie załuję, że już nie będzie mnie stać na OFF, bo ma bardzo fajny skład, szczególnie ten nie pisany największą czcionką (Kaliber! <3 )

A z innych niueco klimatów, to tego Kanye Westa na Coke też bym posłuchała, no ale cóż... może następnym razem;)

W sumie fajnie,ze tyle mamy tych festiwali, ale najchętniej,to by się wszystkie obskoczyło..:/

16

fammefatale napisał/a:

hip hopowy w Gizycku , na 90%

me too smile <radocha>

17

Chciałam jechać na OFF, niestety pracuję sad ale za to wybiore się na Sacrum Profanum we wrzesniu

18

Festiwale to dla mnie zbyt wiele, wolę pojedyncze koncerty. Z 2011 roku najlepiej wspominam Parov Stelar z juwenaliów w Krakowie.

19

Giżycko HH festival jak co roku

20

CASTLE PARTY :-) Jak co roku... i już strasznie nie mogę się doczekać...

21

Lista będzie długa, liczę na selector, off festiwal, boogie brain w szczecinie, ale też tauron oraz unsound. Te imprezy z pewnością pojawią na liście imprez, których nie mogę przeoczyć.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Jakie festiwale w tym roku obskoczycie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024