Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Uwielbiam nagrania trance'owe i electro. Uwielbiam DJ Tiesto. Club Life ma swój klimat i gdy tylko mogę to słucham. Energia i nastrój tych nagrań są po prostu nie do opisania. smile

Często zdobywam ponad godzinne nagrania z imprez na których byłam i słucham je w samochodzie jak stoję w korku. Umilają mi czas i korek już nie taki straszny.

Czy któraś z Was też lubi podobne klimaty? Czego słuchacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Ja słucham. smile Do tego dołożyłabym jeszcze dubstep i drum&bass. Po prostu kocham te brzmienia. Przy nich czuję się zrelaksowana i uspokojona. wink

3

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Co do klimatow nie słucham:)
a co do tego co słucham to muzyki japonskiej jaka wleci w ucho:):) w muzyce japonskiej tez jest taka ktora opisałas^^

4

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Mnie również to uspokaja i lepiej się przy niej myśli. big_smile

5 Ostatnio edytowany przez Megi87 (2011-06-04 17:43:29)

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Uwielbiam muzykę klubową smile W piątek i w sobotę na Esce po godzinie 19 jest Eska Live Remix, który słucham namiętnie juz od dłuższego czasu. Dj Puoteck miksuje radiowe hiciory i wychodzi mu to naprawdę zacnie. Po godzinie 23 mixują: Dj Tiesto, Armin Van Buuren, Carl Cox, David Guetta, Ferry Corsten, John Digweed... Poza tym Puoteck bardzo często ma do wygrania wejściówki na największe imprezy klubowe w Polsce. Obecnie do zgarnięcia ma bilety na Sunrise Festival w Kołobrzegu (dla zainteresowanych - w tym roku 22-24 lipca smile). Na oficjalnej stronie tego radia można posłuchać zawsze aktualnych setów. To coś dla prawdziwych miłośników muzyki klubowej smile

Natomiast jakoś nie mogę się przekonać do drum&bass... Klimaty house, trance bardziej mi podchodzą smile

6

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Słucham smile nie nałogowo, ale slucham. Lubię taką muzykę typowo klubową, imprezową, roznego rodzaju remixy, ale nie takie łubuubu big_smile na imprezach najlepiej bawie sie wlasnie przy takiej muzie, i nie umiem tanczyc do hip hoppu itp smile

7

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Dla mnie ostatnio numer jeden jest nagranie Tiesto "Show me the way". Coś pięknego ciągle tego słucham i w aucie i w domu.

8

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

trance i electro sprawdza się u mnie tylko w deszczowe dni-nie wiem dlaczego. Ostatnio posłuchałem dub stepu i to zrobiło wrażenie. Polecam MJ Cole - be sincere - remix Nero

9

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

witajcie;)ja kocham wlasnie techno trance house klubowa psychedeliczna i hardcore:)to sa moje klimaty ktore dzialaja na mnie tak samo jak na starszych ludzi symfonia;)po prostu kocham te klimaty.Szczegolnie polecam dash berlin ft cerf&mitiska-man on the run po prostu utwor poezja jak ja to mowie:)

10

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Też lubię Dash Berlin smile Jednak moja miłość do Tiesto jest jeszcze większa. wink

11

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Ojej, Dash Berlin... <3 Coś dla miłośników, oprócz "Man on the run" polecam również "Never cry again" i "Waiting" z wokalem Emmy Hewitt. Coś pięknego i niedrogo tongue

Jeśli chodzi o Tiesto. Na tego Pana nie da się nie zwrócić uwagi. Jest wielki w tym, jaką muzykę tworzy i mam nadzieję, że tak zostanie smile

12

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Dokładnie, jego nagrania są boskie, mają swój klimat, taki niepowtarzalny. Słucham jakiegoś nagrania pierwszy raz i wiem, że to Tiesto. smile Wyczuję go na kilometr. big_smile

13

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

właśnie dubstep, to jest coś. Ostatnio też wrzucam dość często na freeride'a jakiś mroczny DnB, kurcze, sieczka dla mózgu, klimatyczne jak cholera.
ciekawe czy jest tu wątek taneczny - dubstepowy, to też super sprawa.

14

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

ja lubie ambitną muze elektroniczną tzn. ambient, psychedelic trance, jungle, idm, techno, dubstep itp. nie lubie techno-polo w stylu tiesto czy van buren bo wg mnie to bardzo prostacka muza. sam komponuje swoje kawałki troche tego już narobiłem. daje 2 do odsłuchu i do pobrania jeden w stylu illbient czyli takie połączenie dark ambientu z trip-hopem a drugi industrialny. życze miłego słuchania i prosze o jakieś komenty.

Link usunięty z powodu naruszenia regulaminu.
moderatorka apoteoza

15

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Hm, ja uwielbiam posłuchać house progressive w wykonaniu Wisternoff'a. Naprawdę koleś jest niesamowity w tym co robi. Miałam mnóstwo jego setów, niestety miałam awarię i nie został mi ani jeden.

http://www.youtube.com/watch?v=Yma_IC-J7lM&feature=related

Polecam oczywiście "rzucić uchem" na inne wink

16

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

a ja uwielbiam Dash Berlin, ATB, Swedish House Mafie, Tiesto , Markusa Shulca, Paul Van Dyka, WestBama Moshika i wiele innych wykonawców big_smile TRANCE TO MÓJ ŚWIAT big_smile kocham trance, progressive trance, house progressive itp. ta muzyka wyzwala we mnie wiele pozytywnych emocji, mega mnie nastraja i kocham przy niej sie bawic smile

a nie wie ktos z Was kiedy bedzie w Polsce jakis event trancowy? Bedzie w tym roku ATB w Poznaniu? bardzo chetnie bym sie wybrała na takie wydarzenie big_smile

17

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Polecam posłuchać tego utworu:

http://www.youtube.com/watch?v=PXuGN4Ioujw  wink

18 Ostatnio edytowany przez anonimka (2012-02-08 14:12:09)

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

A no ja słucham wink na początku zaczęło się od ATB i tak już zostało. W zeszłym roku w maju udało mi się pojechać do Poznania na koncert Andre. Coś niesamowitego!
Poza tym? Sander van Doorn, Markus Schulz, Tiesto (ale zdecydowanie wcześniejsza twórczość) i Armin (także wcześniejsza twórczość, bo to co teraz wyczynia przyprawia mnie o ból głowy), a reszta to raczej kwestia przypadku. Poza tym lubię także składanki Hed Kandi, zawsze trafi się kilka perełek muzycznych.
No i uwielbiam trance'owy wokal w wykonaniu płci pięknej!

19

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Z polskich wykonawców tylko Dj Hazel. Uwielbiam go.... smile

20

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

posłuchajcie mojego kawałka w stylu electro-trance. komenty mile widziane wink.

http://w975.wrzuta.pl/audio/12JsRz3E7h8/virus_b_-_robot

21

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Czasami lubię słuchać trance i electrohouse. 
Polecam utwór Schiller - Lichtblick.  Ni to trance, ni to electrohouse, ni to chillout, ale mimo wszystko ciekawa melodia.

22

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Bardzo ale to bardzo lubię trance. Ogólnie muzykę elektroniczną tego rodzaju. Zaczęło się od ATB którego słucham po dziś dzień big_smile

23

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Znalazłam coś z trance...
http://www.youtube.com/watch?v=5e-PBVEdbrQ
Całkiem niezła nutka cool

24

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Fajna piosenka, choć osobiście najbardziej lubię uplifting trance. Nie ma to jak dobry damski wokal big_smile

25

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

To ja chyba jednak jestem teknomaniaczka. smile Lubię od czasu do czasu trance ale dobry trance.

26

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Mam takie dni kiedy lubię posłuchać ; )
Generalnie słucham jednak muzyki, która pomaga mi w nauce języków - dużo włoskiej i hiszpańskiej.
Jadąc samochodem lubię taką muzykę.

27

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Uwielbiam hardcory. smile nie znam żadnej kobiety w moich okolicach, która by to zniosła.

28

Odp: Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Hardcory dla mnie za ciężkie big_smile Mi pasuje np; swept away ATB tongue

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Muzyka klubowa, trance, house, electrohouse - kto tu takiej słucha? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024