wstąpienie jądra podczas stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » wstąpienie jądra podczas stosunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez austenit (2011-05-22 18:51:52)

Temat: wstąpienie jądra podczas stosunku

Witam,
Kiedyś podczas długiego stosunku z moja żona ( jestem facetem) w którym to były  różne działania byłem jak zwykle bardzo mocno podniecony, Ona pieściła mojego członka dłońmi a ja ją, po jakimś czasie zauważyłem, że moje prawe jądro znikło (weszło do środka). Nie wiem czy takie sytuacje się komuś jeszcze zdarzają? potem gdy skończyliśmy po "opadnięciu" emocji :-) wróciło na swoje miejsce .... Tą sytuację zbadałem ręką, bo inaczej nie wiedziałbym o tym dziwnym zdarzeniu ..
Wiem, ze przed wytryskiem jądra unoszą się ale żeby aż tak??

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wstąpienie jądra podczas stosunku

no chyba nie tylko Ty masz taki przypadek. mialam tez taka sytuacje i mnie bardzo zdziwila a nawet obrzydzila do tego faceta... wydal mi sie chory jakis... ale moja tez wina bo nie zbadalam tego czy to normalne czy nie ... w psychice jednak cos tam m i sie zablokowalo i brzydzil mnie juz ten gosciu. sorka jezeli drastycznie to napisalam ale takie mialam uczucia wtedy

3

Odp: wstąpienie jądra podczas stosunku
frytka292 napisał/a:

no chyba nie tylko Ty masz taki przypadek. mialam tez taka sytuacje i mnie bardzo zdziwila a nawet obrzydzila do tego faceta... wydal mi sie chory jakis... ale moja tez wina bo nie zbadalam tego czy to normalne czy nie ... w psychice jednak cos tam m i sie zablokowalo i brzydzil mnie juz ten gosciu. sorka jezeli drastycznie to napisalam ale takie mialam uczucia wtedy

He he rozbawił mnie ten post smile

4 Ostatnio edytowany przez Spokojna_Dama (2013-01-05 15:44:59)

Odp: wstąpienie jądra podczas stosunku
austenit napisał/a:

Wiem, ze przed wytryskiem jądra unoszą się ale żeby aż tak??

To mi wygląda na problem, idź do lekarza, urologa albo androloga jeśli jeszcze nie poszedłeś.

frytka292 napisał/a:

no chyba nie tylko Ty masz taki przypadek. mialam tez taka sytuacje i mnie bardzo zdziwila a nawet obrzydzila do tego faceta... wydal mi sie chory jakis... ale moja tez wina bo nie zbadalam tego czy to normalne czy nie ... w psychice jednak cos tam m i sie zablokowalo i brzydzil mnie juz ten gosciu. sorka jezeli drastycznie to napisalam ale takie mialam uczucia wtedy

Każdy ma inne odczucia, dla mnie to nie było nic obrzydliwego tylko defekt do korekty. Natomiast podba mi się Twoje podejście, że nie zbadałaś czy to normalne. Kobieta musi oceniać zdrowie faceta, bo ten często bagatelizuje swoje męskie przypadłości. Ja swojemu oglądam genitalia łącząc przyjmne z pożytecznym ;-)

5

Odp: wstąpienie jądra podczas stosunku

przecież to jest normalne,czasem samo tak wskoczy;)

6

Odp: wstąpienie jądra podczas stosunku

No fakt cofa sie jajko w pachwine w okreslonych sytuacjach czyt. podniecenie.. z zimna.. ale po jakims czasie wraca.. ale czy to jest oznaka jakiejs choroby?... watpie.. a moze jest jakis androlog na sali to sie fachowo wypowie smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » wstąpienie jądra podczas stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024