jaka książka na Mikołaja dla dziewczyny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » jaka książka na Mikołaja dla dziewczyny ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: jaka książka na Mikołaja dla dziewczyny ?

Drogie Panie, proszę Was o pomoc w wyborze książki na prezent mikołajkowy dla dziewczyny z którą jestem nieco ponad miesiąc. Ma 25 lat. Nie musi to byc powiesc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jaka książka na Mikołaja dla dziewczyny ?

Polecam "Biegnąca z wilkami. Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach", ang. Woman who run with the wolves -  Clarissy Pinkoli Estés, książkę napisaną na podstawie wieloletnich doświadczeń psychoterapeutki i badaczki kultury ludowej. Autorka dokonuje analizy kobiecej psychiki za pomocą baśni, takich jak Brzydkie kaczątko, Mądra Wasylisa, Sinobrody, Dziewczynka z zapałkami, Kobieta-Szkielet, Skóra Foki i wiele innych. Baśniowe i legendarne opowieści o losach kobiet są tutaj kluczem do rozpoznania i nazwania chorób ducha oraz inspiracją do odnalezienia lekarstwa na nie. Jest to wspaniała, niebanalna psychologiczna książkę o naturze kobiety, którą można czytać i odkrywać na nowo wiele razy. Ja dzięki niej zrozumiałam lepiej otaczający mnie świat - myślę, że ta książka powinna się znaleźć w biblioteczce każdej kobiety.

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

? Johann Wolfgang Goethe

3

Vausti, czy ta ksiazka bedzie dobra dla kobiety zdradzonej ktora probuje wkroczyc na nową drogę zycia?? Nawiazuje do mojego tematu zalozonego w dziale o zwiazkach (http://www.netkobiety.pl/t2459.html). Twoja propozycja mocno mnie zainteresowala.

...

Dziewczyny, a czy któraś z ponizszych pozycji bylaby w stanie Was zainteresowac? Druga pozycja jest co prawda adresowana do mezczyzn, ale czasem wareto przeczytac cos skierowanego do płci przeciwnej wink

http://merlin.pl/Dlaczego-mezczyzni-koc … 09413.html

http://merlin.pl/Mezczyzna-od-podszewki … l#fullinfo

4

Ja bardzo lubię książki Moniki Szwai- pełne humoru,lekko napisane- traktujące o codziennym życiu

5

Może..."Dziennik Bridget Jones" Helen Fielding.Świetna dla relaksu..:)

6

ATKA 333 za duze ryzyko ze "Dziennik..." juz czytała smile

7

alexander napisał/a:

ATKA 333 za duze ryzyko ze "Dziennik..." juz czytała smile

Zapytaj...tak mimochodem...np. czy widziała film....Wtedy pewnie sie wygada jesli czytała książkę smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » jaka książka na Mikołaja dla dziewczyny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018