1 Ostatnio edytowany przez Pola34 (2008-11-16 22:20:26)

Temat: AA Oceanic Nano Odżywianie na dzień, Nano odżywianie na noc

AA Oceanic Nano Odżywianie na dzień

Opis Producenta
Krem wzmacnia siły witalne, poprawia stan suchej skóry i zapewnia efekt intensywnego nawilżenia.Indyjski żeń-szeń zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, wygładza drobne zmarszczki, dodaje cerze blasku.
Cząsteczka GP4G (ekstrakt z planktonu) dostarcza energię do komórek skóry i chroni ich DNA. Nanotechnologia cząsteczek Aqua Shuttle wywołuje efekt intensywnego nawilżenia.Masło malinowe (źródło cennych dermolipidów) i witamina E wyraźnie poprawiają stan suchej skóry. Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.Filtry UVA/UVB gwarantują skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 25 roku życia. Hypoalergiczna kompozycja zapachowa. 

Moja recenzja :
Totalny szok - kupiłam ten kremik  Nano Odżywianie na dzień w jakimś sklepiku podczas wakacji jak się okazało ,że zapomniałam kosmetyczki  z moimi kremami. Intensywnie nawilżył moją wysuszoną cerę. I do dziś się nie mogę nadziwić smile Koi, łagodzi podrażnienia - w sam raz na każdą okazję i przede wszystkim na każdą kieszeń kieszeń - kosztuje koło 18 złotych. Tak samo polecam AA Oceanic Nano Odżywianie na noc bo też jest całkiem okay. A to co sama zauważyłam to to ,ze rano skóra jest ładnie nawilżona i wygląda zdrowo.

Reklama
Zobacz podobne tematy :