pielęgnacja, regulacja brwi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » pielęgnacja, regulacja brwi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: pielęgnacja, regulacja brwi

Mam problem z moimi "nietypowymi" brwiami....
większość kobiet stara się je jak najbardziej podkreślić, czy to henną czy ołówkiem, kredką....
ja mam odwrotny problem - mam bardzo ciemne brwi- wręcz czarne i do tego długie i gęste...
oczywiście przeprowadzam regulacje brwi pęsetą - musze to robić codziennie.....chciałabym jednak żeby były choć odrobinę jaśniejsze....jestem jasną blondynką i te brwi jeszcze bardziej się odznaczają....
Nie chce robić z nich cienkich kreseczek, bo tracą wtedy swój urok...

Być jak płynąca rzeka...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pielęgnacja, regulacja brwi

A prubowałaś wody utlenionej

3

tak, na moje ciemne brwi, to w ogóle nie działa...nic a nic...

Być jak płynąca rzeka...

4

to w ostateczności rozjaśniacz:)

5

Z brwiami raczej nie warto eksperymentować ładnie wyregulować co najwyżej moim zdaniem takie naturalne ciemne i gęste tylko dodają uroku i są domeną młodości :-)

6 Ostatnio edytowany przez sueno6 (2008-10-26 16:51:37)

rozjaśniaczem to się boję, bo nie chce az tak drastycznie się z nimi obchodzić;)

chyba kiri masz rację, spróbuje może jakoś inaczej wyregulować wink na szczescie z regulacją moge ekserymentowac bo nowe włoski bardzo szybki mi odrastają;)
tylko wkurzające jest to że są dość długie i czasem nie mogę ich ujarzmic, nawet pianka i żel nie pomagają;DDDD

dziwne troche, że natura obdarowała mnie jasnymi włosami i takimi ciemnymi, grubymi brwiami;D
dobrze chociaz że oczy tez mam ciemne i b.duze;D

Dzieki wink

Być jak płynąca rzeka...

7 Ostatnio edytowany przez Samanta (2008-10-27 12:49:48)

Sueno, ja też myślę, że skoro natura Cię obdarowała takimi ciemnymi, co moim zdaniem dodaje uroku, to tylko je ładnie ureguluj. Wiesz ile blondynek specjalnie sobie przyciemnia henną? Podobno blondynki nie powinny malować rzęs ani brwi na czarno, ale naturalna czerń i ta malowana na pewno się różnią. Może wyolbrzymiasz? he? Każda z nas ma jakieś kompleksy bezpodstawne smile

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

8

Dziewczyny jaka woda utleniona!!!   proponuje zwęzić brwi, ale nie do cienkich kresek! i przeżedzić je by były żadsze, efekt murowany, ale jeżeli nie umiesz ich przeżedzić idz do kosmetyczki ona zrobi to fachowo i dobierze ci odpowiedni kształt

KOCHA MNIE TEN, KTÓRY POWINIEN:*

9

wiesz co-mnie się podobałoby posiadanie takich brwi-moje niestety są rzadkie i rosną jakoś każda strona inaczej-lewa jest ładna i nie muszę nic z nią robić bo sama się trzyma linii ale prawa to moja zmora.Do tego mam ciemnobrązowe włosy a brwi dużo jaśniejsze i jak ich nie przyciemnię to wyglądają dziwnie.

Sueno-idź do kosmetyczki-raz ci pokaże co zrobić i będziesz potem umiała sama je ogarnąć.

10

Macie racje dziewczyny!
Zrobie tak jak mówicie, mam nadzieje że trafie na jakąś wprawioną i doświadczoną kosmetyczkę, bo często robią zbyt cieniutkie brwi, a takich bym nie chciała;)
Opowiem potem o efektach i czego się nauczyłam;))

Być jak płynąca rzeka...

11

idąc do kosmetyczki zaznacz ze nei chcesz cienkich brwi tylko np. grubsze i wymyslasz czy nasada ma byc okragla czy kwadratowa znaczy prosta, i popros ze chcesz patrzec jak bedzie to robila w trakcie niech ci pokazuje, jak wygladaja

KOCHA MNIE TEN, KTÓRY POWINIEN:*

12

Ja to jestem zwariowana...sama zdecydowałam się zrobić sobie taką regulację...poczytałam troche...i....wzięłam się do roboty;D
I jestem w szoku....pięknie wyszły....kształt idealny- uniesione do góry i załamujące się na zewn;) z moimi brwiami to można eksperymentować, bo szybko odrastają....ale może jeszcze do kosmetyczki też póje po poradę, czy dobrze wykonuję ten zabieg;D

Być jak płynąca rzeka...

13

Nikt nie wyreguluje tak brwi jak doswiadczona kosmetyczka (ja bym sie skupila na tych lepszych salonach). Nie tylko wyreguluje Ci brwi, ale jesli będzie taka potrzeba przytnie włoski tak by sie ładnie układały.

14

tu gdzie teraz mieszkam kosmetyczka jest jedna i to w sąsiedniej miejscowości i robi takie cienkie łuki jak w latach dwudziestych, sama próbowałam sobie regulować brwi ale efekt raczej marny, teraz już nie wiem co robić

15

redbeauty napisał/a:

Nikt nie wyreguluje tak brwi jak doswiadczona kosmetyczka (ja bym sie skupila na tych lepszych salonach). Nie tylko wyreguluje Ci brwi, ale jesli będzie taka potrzeba przytnie włoski tak by sie ładnie układały.

Byłam właśnie w takim salonie:)
jednak kosmetyczka nie chciała za bardzo zmieniać ani kształtu ani grubości moich brwi...o dziwo;P
byłam w szoku, bo rzeczywiście mi je podcięła i powiedziała, że jeśli rzeczywiście aż tak przeszkadza mi ich ciemny kolor, mogę bez problemy użyć do tego rozjaśniacza - takiego jak do rozjaśniania włosów...często podobno fryzjerki to robią...
wtedy brwi rozjaśniają się o 1-2 tony...
Ale chyba z tym się wstrzymam;P

Być jak płynąca rzeka...

16

lepiej sama nie eksperymentuj z rozjaśniaczami itp bo potem na ulice sie bedziesz wstydziła wyjść smile  najlepiej wybrać się do dobrej kosmetyczki

17

idź do kosmetyczki. ona powinna coś poradzić, jednak teraz jest moda na b ciemne brwi, nawet u jasnych blondynek ;-)
skoro masz naturalnie tak jasne włosy, myślę, że ciemne brwi dodają Ci uroku.

18

jeśli faktycznie chcesz mieć jaśniejsze, to idź do kosmetyczki- ona może Ci nawet zrobić brwi henną brązową, ale radzę po prostu je regulować, jeśli Ci szybko rosną, poproś kosmetyczkę by zrobiła Ci regulację woskiem

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

19

ojojoj musisz super wygladac blondynka z ciemna oprawa oczu:))))000000 zazdroszcze mimo ze Ty masz  nimi problem,bo ja musze przecyemniac bo takze jestem blondynka:P
jak pisalam wczeniej sa specjalne zele wiesz to brwi ,moze warto sprobowac:) one ujarzmiaja i przywoluja do porzadku brwi:)

The starry skies above me and the moral law inside me

20

Już nie mam z nimi problemu smile
Podpatrzyłam wtedy tą kosmetyczkę jak mi robiła regulację i ona się zachwycała moimi brwiami wink
Teraz to już robię sama ta regulację lepiej niż ona, hehe...
u mnie bardzo wiele dało przerzedzanie i przycinanie zwykłymi nożyczkami, no i teraz staram się aby ich kształt był naturalny ...

Robaczek2105 - dzięki za komplement wink
Na pewno wyróżniam się taką urodą, bo jeszcze mam ogromne ciemne oczy big_smile
Mój chłopak śmieje się ze mnie, że wyglądam jak z japońskich kreskówek wink

Być jak płynąca rzeka...

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » pielęgnacja, regulacja brwi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018