Witajcie!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie!!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Witajcie!!!!

Mam 22 lata i spodobalo mi sie to forum, mam nadzieje, ze nie bedzie wam drogie panie przeszkadzal moj mlodz wiek.Mam pytanko.Czy za nalezenie do tego forum trzeba cos placic czy jest ona bezplatne. poydrowionka

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-10-02 18:51:00)

Odp: Witajcie!!!!

kobietka- WITAMY!!! Ja jestem młodsza od  Ciebie i jak widać po ilości moich postów, nikt mnie stąd nie wyrzucił, a wręcz przeciwnie- czuję się tu wspaniale smile Życzę Ci tego samego, z resztą na pewno tak będzie smile Co do płatności, to nasze forum jest bezpłatne smile
Pozdrawiam i witam między nami- kobietami i facetami smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

3

I ja też witam Cię w gronie netkobietek.:)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

4

cześć kobietka smile

5

witaj w gronie net-babeczek

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

6

Dziekuje bardzo smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018