Witajcie :)) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie :))

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Witajcie :))

Witam babole smile
Mam 28 lat, jestem mloda, bezdzietna (na razie wink ) mezatka, mieszkam za granica, ciezko pracuje wink
Interesuje sie fotografia, muzyka, teatrem i parapsychilogia.
Uwielbiam dobra ksiazke (horrory Mastrona mnie najbardziej wciagaja) i kocham!! po prostu kocham chodzic do kina smile
Mam nadzieje,ze sie u Was poczuje jak u siebie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witajcie :))

Witam! Na pewno poczujesz się jak u siebie i szybko się uzależnisz wink Chociaż sama jestem nowa to już ciężko mi się z tym forum rozstać.

Zapraszam do rozmów!

3

Witamy nową koleżankę smile O tak, babole z nas nieziemskie tongue

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

4

Witamy i zapraszamy do dyskusji smile

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

5

Na razie sie wczytuje hihi zeby wiedziec "z kim" mam tu do czynienia tongue big_smile
Dziekuje za mile powitanie smile

6

ja też witam bardzo serdecznie i mam nadzieję, że Ci się tu spodoba

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

7

Oj, my tu różnie działamy, zazwyczaj na kilka frontów, wątki takie i owakie. W zależności od tego czego tu szukamy, witaj wśród nas smile

Życie lubi płatać figle ... Trzeba chwytać momenty, które mają znaczenie wink

8

Hmm,wlasnie czytam te owakie hihi szkoda,ze doba ma tylko 24 godziny a i pracowac trzeba sad bo produkujecie posty z szybkoscia torpedy hehe

9

Zobaczysz "Oto_ja" niedługo cię wciągnie to forum i jego niektóre co ciekawsze wątki. Pozdrówka smile

Życie lubi płatać figle ... Trzeba chwytać momenty, które mają znaczenie wink

10

witam serdecznie nową koleżankę!!także mam nadzieje że poczujesz sie wśród nas miło i rodzinnie.

11

No babaole z tego to sie doczytalam to Wy niezle aparatki jestescie smile ja tam sie nie martwie-juz sie tu dobrze czuje hihi dzieki za mile powitanie :*

12

witam nazywam sie kasia mam 21 lat na codzien zajmuje sie domem nic w tym fascynujacego chodz lubie gotowac interesuje mnie tez fotografia i ping- pong

13

witaj kitka, napewno mile spędzisz tu swój wolny czas i dowiesz się ciekawych i pomocnych rzeczy

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

14

Cześć Oto_ja smile  Cześć kitka smile

15

Witaj

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

16

dziekuje z miłe przywitanie jeszcze nie wiem do konca co i jak ale spróbuje sie zadomowic wpadne pózniej smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie :))

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018