zazdrość i brak zaufania w związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » zazdrość i brak zaufania w związku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

Temat: zazdrość i brak zaufania w związku

witam! macie może jakieś lekarstwo na chorobliwą zazdość?? mam chłopaka i jestem o niego strasznie zazdrosna,przeraża mnie to bo sama się z tym męcze. nawet nie moge sobie poradzić z zazdrośćią w takiej imtymnej sytuacji jak seks. kochając się z nim widze jak kocha się z inną,stało się to moją obsesją.  nie przesypiam nocy,nie jem..... 5 minut spóźnienia spowodowanego opóźnieniem autobusu z pracy doprowadza mnie do szału i robienia mu dziwnych pretensji i jeszcze dziwniejszych wymysłów! strasznie go kocham i on mnie też, widze że sie stara żeby nie dawać mi powodów do zazdrośći,nie mieszkamy razem więc nawet mi puszcza co kilka minut sygnałki z telefonu stacjonarnego żebym się nie denerwowała ale ja i tak wymysle coś w rodzaju ,że może mi puszczać sygnały z domowego bo ma kogoś w domu. boje się że go strace prędzej czy później sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zazdrość i brak zaufania w związku

Przez takie zachowanie mozesz go stracic;///
ZAufanie w zwiazku jest bardzo wazne, bez niego wszystko staje sie bezsensu...

Być jak płynąca rzeka...

3

On może prędzej czy później poczuć sie osaczony.  Zaufanie jest bardzo ważnym elementem związku.  Wydaje mi się, że bardzo boisz się go stracić. Może nie jesteś pewna jego miłości i dlatego tak reagujesz? Postaraj się trochę opanować. Kiedy zaczynasz być zazdrosna, gdy się spóźnia weź głęboki oddech, wycisz się. A kiedy jesteście razem, to o co jesteś zazdrosna, bo tego nie rozumiem?

4

Mmm! Na pewno cieżko jest poradzić sobie z chorobliwa zazdrościa. Skoro Facet Cie kocha, okazuje to, to dlaczego jestes o niego zazdrosna az do tego stopnia? Zawiodł Cie, masz jakiś powod zeby mu nie zaufac? Postaraj sie nad tym panowac. Powtarzaj sobie jak najczesciej ze go kochasz, ze on kocha Ciebie, ze nie masz powodu do zazdrości. Nie mysl tyle o tym co on robi kiedy nie jesteście razem. Jak nie przystopujesz doprowadzisz do tego ze chłopak nie bedzie mial wyjścia i odejdzie. Co jest dla Ciebie wazniejsze: miłosc czy chora wyobraźnia?

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

5

sama nie umie tego wytłumaczyć czego jestem zazdrosna nawet jak jest ze mną. nigdy mnie nie okłamał (przynajmniej o tym nie wiem) ,nawet nie dał mi powodów do zazdrośći,nigdy nie skomentował żadnej innej dziewczyny przy mnie tak jak to potrawfią inni robić. czasami jak myśle o tym to myśle że jestem zazdrosna o niego przez jego przeszłość, nigdy nie miał stałej dziewczyny tylko takie przelotne znajonośći i było ich dość dużo wręcz bardzo dużo,niestety miał opinie "kurwiarza" i chyba to mnie boli i dlatego mu nie wierze.

6

to sama odpowiedziałaś sobie w tym momencie na pytanie, czemu jesteś zazdrosna
chcesz go kontrolowac, bo boisz się ze cię zdradzi?- pewnie tak
zastanów się dobrze, czy te opinie nie były przesadzone
porozmawiaj z nim szczerze na ten temat, wiem, że będzie ci cięzko, ale to jedyna szansa, żebyście sobie wyjaśnili ten problem
jak tego nie zrobisz, to ta zazdrość zrujnuje wasz związek

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

7

Droga anioleczek855.
Nie będę Tobie doradzała, ale przyznam, że doskonale wiem co czujesz. Spory czas temu również była koszmarnie zazdrosna. Potwornie. Mój chłopak jest towarzyską osobą, ja z kolei mniej. Miał wiele przyjaciółek i przyjaciół, kobiety go uwielbiały, na początku czułam się ogromnie dumna, że jest ze mną. Ale potem zaczęły się problemy. Chciał więcej wychodzić itd. a ja nie. Zatem zawsze mnie pytał czy mam ochotę z nim iść, a ja na to, aby szedł sam. Z czasem zaczęłam się zastanawiać czy on naprawdę wychodzi tam gdzie mówi itd. Z czasem ta zazdrość dojrzewała do obsesji, zaczęłam szperać na jego gg, gdzie nigdy nie zakładał haseł, z nawet jeśli to sam mi je podawał. Przeglądałam jego telefon itd. Kiedy zaczęłam się robić nieznośna powiedział mi już o tym. Powiedział, że chyba uczucie poszło w złym kierunku a przez to znika. Przez jakiś czas oboje byliśmy dość smutni aż dojrzałam do poważniejszej rozmowy. Zdałam sobie sprawę, że zawsze był ze mną szczery i poczułam, że wszystko co robiłam było zwykłą obsesją nie mającą nic wspólnego z uczuciami wyższymi. Nauczyłam się to wtedy kontrolować. Dzisiaj nie mam problemu kiedy nawet wyjeżdża na kilka dni do innego miasta i nocuje u swoich koleżanek czy przyjaciółek ze szkoły. Dotarło do mnie, że zawsze mi pokazywał jak mocno mu na mnie zależy i co do mnie czuje. Po prostu z czasem do tego dojrzałam. Wierzę, że Tobie również się uda.

8

niki napisał/a:

to sama odpowiedziałaś sobie w tym momencie na pytanie, czemu jesteś zazdrosna
chcesz go kontrolowac, bo boisz się ze cię zdradzi?- pewnie tak
zastanów się dobrze, czy te opinie nie były przesadzone
porozmawiaj z nim szczerze na ten temat, wiem, że będzie ci cięzko, ale to jedyna szansa, żebyście sobie wyjaśnili ten problem
jak tego nie zrobisz, to ta zazdrość zrujnuje wasz związek

niki ma racje. Szczera rozmowa jest najlepszym lekarstwem.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

9

uważaj na swoje zachowanie, bo to może doprowadzic do rozpadu Waszego związku. Nikt długo nie wytrzyma takiej kontroli.
Zastanów się dlaczego jesteś taka zazdrosna. Czy opinie o Nim nie były zmyślone? Czy kiedyś zawiodłaś się na jakimś chłopaku?

10

Autorkę pierwszego posta proszę o skontaktowanie isę ze mną gg 13141778. Koniecznie

Ja na Twoim miejscu balabym sie tego, ze on rzeczywiscie zacznie Cie zdradzac, bo skoro i tak mu to ciagle wmawiasz, to co to za roznica? Jest wierny, lojalny a mimo to, Ty ciegle masz do niego pretensje...Czesto jest tak,ze jesli czlowiekowi sie cos wmawia, czego on nie robi, to zaczyna to robic, bo przeciez skoro jest ciagle podejrzewany, to niech rzeczywiscie bedzie tak, jak dana osoba probuje mu wmowic, po co byc oskarzanym za cos, czego sie nie robi, lepiej byc oskarzanym, jesli rzeczywiscie ma sie cos na sumieniu...Np.mama mojej kolezanki ciagle wmawia jej, ze pali papierosy, bo kiedy wraca z klubow, czy pubow smierdzi dymem ( rzecz oczywista, ze jesli jest sie w pomieszczeniach, gdzie ludzie pala, to dym przesiaka ubranie,wlosy itd ), kolezanka z tego wszystkiego rzeczywiscie zaczela palic...

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem,
Dałeś mi życie bym cieszyła się wszystkim."

<3

12

ja ma m to samo, tylkow  odwrotną stronę... mój partner jest chorobliwie zazdrosny.
i współczuje Twojemu mężczyźnie, bo wiem jak to jest..

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

13

to dalo i mi do myslenia, poniewaz tez mam narzeczonego chorego z zazdrosci:( aktuatlnie  wyprowadzilam sie na jakis czas od niego bo wmawial mi caly czas ze go oszukuje, wystarczy ze nie odbiore tel  czy zmienie plany  a wczesniej mu tego nie zakomunikuje   to odrazu snuje podejrzenia ze spotkamy sie z innym ,  to bardzo meczy , zastanawiam sie czy to warte jest mojego czasu,   wiem co czuje  twoj facet  wiec jezeli ci naprawde na nim zalezy to wybierz sie do psychologa  , on pomoze uporac ci sie s problemem
zycze powodzenia i sily

14

dokładnie, Emilia ma rację. ja mam to samo, co Ty Em,ilio, nie umiem  sobie z tym często radzić, ale nie wiem jak temu poradzić, nie mam już sił na kłotni, o jego wymysloneee problemy.. sad

15

Rowniez jestem zazdrosnica, ale z tego co czytam to w o wiele mniejszym stopniu! Ja zawiodlam sie bardzo w poprzednim zeiazku i mysle, że jest to u mnie w pewnym stopniu usprawiedliwione, ale tez nie do konca, bo wiem ze ciezko jest byc z kims kto daje odczus ze nie ufa!! Ja dostalam juz kopniaka od swojego partnera i prawie rozpieprzylam swoj zwiazek przez wlasna glupote, bo nie wytrzymal i wygarnal mi co nieco, a nie bylo to mile, ale bardzo dalo do myslenia. Takze z wlasnego doświadczenia radze zebys sie przestala zamartwiac i miec obsesje, bo to jest juz chyba jakas choroba sad i nie jest dobrze, albo potrzebujesz jakiegos kopniaka na zmiane podejscia, bo to rowniez dobrze robi!!
Ale pamietaj tez, ze odrobina zazdrosci nigdy nie zaszkodzi, ale tylko odrobina smile!!
Wierze, ze Ci sie uda i przekonasz sie, ze nie masz podstaw do tego okropnego uczucia jakim jest zazdrosc!! Bo schrzanic mozna wszystko tylko z wlasnej glupoty - ja to wiem niestety!!!
Pozdrawiam cieplutko i zycze powodzenia. Wierze, ze bedzie OK!!!!!

16

no właśnie, bo to jest tak, że jak ktoś się zawiódł to myśli, że w kolejnych związkach taka zazdrość jest uzasadniona w jakims stopniu. a
a właściwie to czemu mam płacić nawet delikatnie za to, że jakaś inna kobieta nie potrafiła być wierna, skoro ja jestem, ?

17

Ja też jestem chorobliwie zazdrosna... zastanawiam się czy nie powinnam udać się z tym problemem do specjalisty jakiegoś.. Mój chłopak przez Moją zazdrośc nie ma już żadnej koleżanki, stwierdził ze woli zerwać z nimi kontakt niz ze mną sie kłócić.Nie lubie jak jakaś chociaz nie znajoma na nk pisze do niego. Chyba jestem chora, niby mu ufam, wiem ,że on nic złego nie zrobi ale chyba tej ppłci pięknej jakoś nie ufam... Sama już nie wiem.

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

18

no to ja mam tak jak Ty blumen ... moj miś ma dwie koleżanki, które ja akceptuje. ale chyba ja mu robię tak dlatego, że on się zachowuje w taki sposób w stosunku d0 mnie..

19

dobrze ,że chociaż ktoś.. zastanawiam się czy ze mną wszytko jest w porządku:)

20

Powitajcie mnie w klubie....bo mam tak samo :-)

21

to może do jakies poradni tzreba sie udac albo cos?

22

Pewnie do Poradni Zdrowia Psychicznego, ponieważ zazdrość to choroba...:)

23

No żebys wiedziała.. pozamykaja takich i spokój...połowa ludności( w wiekszosci przypadków kobiet) mniej

24

blumen napisał/a:

Ja też jestem chorobliwie zazdrosna... zastanawiam się czy nie powinnam udać się z tym problemem do specjalisty jakiegoś.. Mój chłopak przez Moją zazdrośc nie ma już żadnej koleżanki, stwierdził ze woli zerwać z nimi kontakt niz ze mną sie kłócić.Nie lubie jak jakaś chociaz nie znajoma na nk pisze do niego. Chyba jestem chora, niby mu ufam, wiem ,że on nic złego nie zrobi ale chyba tej ppłci pięknej jakoś nie ufam... Sama już nie wiem.

powiem Ci że to jest najgłupsze w tym wszytskim. jak mysle o tym to też sama do siebie mówie że mu ufam,ale mimo to robie co robie i to jest najśmieszniejsze.

25

ja juz myślałam o specjaliście ale jakoś nie mam odwagi bo to sie kojarzy odrazu z tym że mam nie równo pod sufitem.

26

anioleczek855 napisał/a:

ja juz myślałam o specjaliście ale jakoś nie mam odwagi bo to sie kojarzy odrazu z tym że mam nie równo pod sufitem.

Spokojnie....nie do końca tak jest...Mity.że psychiatrzy bądź psychoanalitycy są dla "czubków" zostały obalone.

27

To samo chciałam napisać - co ATKA.Na szczęście zmieniła się mentalność ludzi.Tylko z  dostępem do tych specjalistów jest kłopot.Słyszę często narzekania -szczególnie rodziców dzieci z problemami ,że muszą czekać bardzo długo -aż zostaną przyjęte.Może w miastach ten problem nie istnieje- ale w małych srodowiskach- rzeczywiście jeszcze często jest to "wstydliwa" sprawa.A przecież niesłusznie.

28

To prawda...Do każdego specjalisty są dość odległe terminy...Do niektórych już nawet nie ma w tym roku ponieważ limit się wyczerpał....

29

blumen napisał/a:

Jestem podobnym typem... jednak mój mężczyzna nie ma zamiaru zrywać żadnych znajomości, bo twierdzi, że to jest "chore". Niedawno, przez moją chorobliwą zazdrość zerwaliśmy ze sobą... To był dla mnie szok!!! ON - wiem, że bardzo mu na mnie zależy, ale nie daje rady żyć w ciągłych podejrzeniach.
JA - po 1) też bardzo mi na nim zależy, bo po 13 latach życia z niekochającym mężem "tyranem" i późniejszym dłuższym związku z facetem, który ciągle mnie zdradzał (i to jest udowodnione), znalazłam swój wymarzony ideał męzczyzny, swojego "księcia z bajki", jest dokładnie taki, jakiego sobie wymarzyłam i wyśniłam, posiada wszystkie cechy, których poszukiwałam w mężczyźnie... wiem, że drugiego takiego nie spotkam już nigdy... po 2) jesteśmy ze sobą już dość długo (choć razem nie mieszkamy) i wiem, że kiedyś, kiedy nie przejawiałam swojej zazdrości byliśmy naprawdę bardzo szczęśliwi... po 3) nie wyobrażam sobie życia w samotności, a nikt inny nie będzie się mógł z nim równać... po 4) nie mam żadnych dowodów na poparcie moich podejrzeń (oprócz włosów obcej kobiety w łazience... no ale każdy może z łazienki korzystać... i tego, że kobiety z nim szaleją). Kiedy przemyślałam te aspekty poprosiłam Go o rozmowę... ja obiecywałam poprawę...a On przysięgał, że niegdy mnie nie zdradził i nie ma takiego zamiaru... Jesteśmy dalej razem, ale to już nie jest to! ON ciągle obawia się czy nie naruszę jego prywatności i nie zacznę przeszukiwać jego rzeczy i przeglądać smsów... a JA niby mu ufam i w niego wierzę, ale.... no właśnie to cholerne "ale" ciągle we mnie siedzi !!!

30

szirina napisał/a:

dziś pokłóciłam się z moim i to niesamowicie ;(( o co ? a o to że  zapytałam się kim jest owa dziewczyna na nk która ma tylko i wyłącznie jego w znajomych. okazało się że to jego ex z którą był bardzo dawno temu wyjechała i dlatego się rozstali. ona ma już dziecko z innym ale ciągle do niego pisze. mój kiedyś mi mówił już że ona prosiła go by do siebie wrócili ale on powiedział jej że jest zakochany i nie ma takiej opcji. powiedział prawdę odrazu kiedy zapytałam o te osobę na nk, że to ona. mówił że to chyba nic złego jak osoby rozstają się w pokojowych warunkach żeby od czasu do czasu zapytać co słychać. dla mnie to jednak dziwne i trochę niepokojące. trudno jest cokolwiek wyegzekwować kiedy jest się w związku na odległość. mam teraz mega schizy że może jak ona przyjeżdża do domu do rodziców do polski to może się spotykają. nie umiem się pozbierać cały czas teraz ryczę i tracę do niego zaufanie, on się za to wścieka że mu nie wierzę i że wszystko psuje swoją zazdrością. nie wiem co zrobić do tego dochodzi moja bardzo bardzo niska samoocena i czuje się tak jakby znów facet chciał mnie skrzywdzić tak jak zrobił to mój ex ;(( tak bardzo się boję czuję się okropnie źle czuje się byle jaka znów !! boże powinnam się leczyć czy co ??

dodam że była to jego pierwsza miłość i byli ze sobą ponad rok czasu

31

noelle87 napisał/a:

Szirina, przede wszystkim spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to że się pokłóciliście o kogoś to właściwie norma taka nasza ludzka natura że umieramy z zazdrości bez sensu.

jednak rozumiem Twoje jak to nazwałaś schizy- takie myśli zawsze pojawiają się w głowie i na nic nie poradzimy-jeśli Ty sama się nie uporasz z tym faktem to nawet najlepszy specjalista Ci nie pomoże. bo to nie Twój chłopak ma problem tylko Ty- jesteś zazdrosna o przeszłość, tamta dziewczyna może nawet nie wie że powoduje u Ciebie takie ataki złości. byli ze sobą, ona go zostawiła bo wyjechała, teraz on ma Ciebie, kocha Cię-sam o tym mówi!!!!!!! fakt to że mają ze sobą kontakt może Ci się nie podobać ale maja do tego prawo- jeśli nie wychodzą poza pewne granice to wszystko jest ok-kiedyś rozmawiali więc dzisiejsze co słychać ma rację bytu. aczkolwiek wiem co czujesz, kiedyś już pisałam o tym że mój R miał dziewczynę- poważny związek, i ona wyjechała zagranicę, zostawiła go, strasznie cierpiał ale potem spotkał mnie. i mimo tego że miałam takie napady jak Ty jakoś się z tym uporałam. również miał miejsce jeden mały incydent w związku z NK, prawie się wtedy rozstaliśmy, ale dałam mu szansę, wiem że mnie kocha. że ja jestem tą jedyną i nawet gdyby ona teraz stanęła w drzwiach to i tak wybrałby mnie-czemu? bo wiem że jest szczery, widzę w jego oczach miłość i uwielbienie, i jeśli ktos miałby popsuć nasz związek to będę to ja...

myślisz że tylko Ty masz kompleksy i nie czujesz się pewnie?? ja też uważam że jestem za brzydka, za gruba, że mam braki tu i tam, że jestem mniej warta niż ta czy tamta.. ale żyję dalej, i staram się coś w sobie zmienić by poczuć się lepiej. i jesli Ty sama ze soba nie ustalisz pewnych zasad, jeśli nie zrozumiesz że tylko Ty sama możesz się zmienić by poczuć się lepiej to nikt inny Ci nie pomoże. a Twój chłopak w końcu nie wytrzyma Twojej histerii. tyle razem przeszliście, tyle Was łączy a ty pozwalasz by zrujnowało to coś czego nie ma. Ty jesteś jego miłością-on chce z Tobą być ale im dłużej będziesz mu okazywała że inne są lepsze to w końcu sam w to uwierzy i Cię zostawi. smutne ale prawdziwe.

weź się w garść! wink

32

lilly napisał/a:

Droga Szirinko!!! Ja myślę, że ex dziewczyna Twojego ukochanego może właśnie założyła konto i dlatego mo tylko jego w znajomych na razie.
Drugą rzeczą jest to, że skoro ona go zostawiła, a on kocha Ciebie to za nic nie wejdzie ponownie do tej samej rzeki. Ona ma już dziecko, więc dzieli ich więcej niż Ci się wydaje.
A skoro chłopak zapewnia, że jest w Tobie zakochany, nie warto układać sobie czarnych scenariuszy.

33

Czytam te posty i czesto ogarnia mnie pusty smiech! Ludzie chca byc z kims, kochaja sa ponoc kochani i nagle pojawiaja sie problemy.

S p r a w a  p r y w a t n o s c i   w  z w i a z k u   jest czesto poruszanym problemem. O jaka prywatnosc chodzi. Nikt nie bedzie robil problemow jezeli chodzi o kolekcje znaczkow, czy prawo do koloru wlosow. Zaczyna sie uzywac tego sloganu w przypadku zachowan budzacych niepokoj partnera. Tzn. podejrzane wg. niego kontakty plci przeciwnych.  Co zrobic z tym? Mysle ze jest to proste. Jezeli moja ukochana zacznie zwracac mi uwage na jakies kontakty np. z kolezanka z klasy ktora kiedys byla moja miloscia, to ucinam ta znajomosc lub organizuje to tak abysmy wszyscy (kolezanka z mezem i ja z zona) byli znajomymi. Chyba ze mam ochote na ,,odgrzewanie starej znajomosci"wtedy bede opowiadal ze to tylko kolezanka a ja mam prawo do odrobiny prywatnosci a kontrolowanie komorki nazwe szpiegowaniem. Moja komorka zawsze lezy w zasiegu reki zony i jak chce moze tam zagladac do woli. Jezeli jestem uczciwy to po krotkim czasie moja pani nawet do reki jej nie wezmie.

S p r a w a  ,, imprez bez partnerow"  Powiedzcie mi kto lubi wiedziec ze partner czy partnerka idzie na imprezke sama czy sam. Jestem przekonany ze nikt.  Wiec po co to? Jezeli mam kolegow z ktorymi chce pogadac czy w ich gronie pobawic sie to pierwszy zaproponuje zeby zabrac partnerki. Przeciez moge pobawic sie rowniez z ich polowkami, a oni z moja pania. Chyba ze dojdziemy z kolegami do wniosku ze ,,drzewa do lasu sie nie wozi" W takim przypadku zaczyna sie kochanej ponoc osobie mowic ze mnie ogranicza, ze nie ma do mnie zaufania a ja jestem taki grzeczny i kochajacy.

S p r a w a ,,Naszej klasy"  Ludzie zglupieli, przez lata zyli spokojnie i nagle musza miec kontakty nawet z ludzmi ktorym na ulicy sie nie klaniali. Spotkania takie sa bardzo fajne, mozna porozmawiac, wspominac a nawet potanczyc.  Wszystko jest ok. Wiadomo ze tego typu spotkania, odbywajace sie co iles lat sa dla ,,bylych uczniow"  Problem zaczyna sie gdy grupa ludzi organizuje je co kilka miesiecy, a w domu partnerowi, ktory moze chetnie spotkalby sie z gronem znajomych meza czy zony, mowi sie ,,mamy zakaz przyprowadzania partnerow" A po spotkaniu tel. zony czy meza jest rozgrzany do czerwonosci bo jakis pan czy pani nagle doszli do wniosku ze ta ich milosc szkolna to bylo to...
No i zaczyna sie: to jest tylko moja kolezanka, jestes zazdrosnica czy zazdrosnikiem itp. itd.
Uwazam ze powaznie traktujaca sie para ma wspolnych znajomych, a szkolne milosci? coz musza zostac szkolnymi!

Ciekaw jestem co Wy na to?

34

ZIELONOMI popieram Cię w 100%
tylko jak przetłumaczyć to jemu????????????
przeciez on nie ma nic do ukrycia ( a tel schowany)

35

jak schowany to ma do ukrycia....

36

To co robisz nieuchronnie prowadzi do rozpadu waszego zwiazku. Ja sama zylam wiele lat z zazdrosnikiem. Kazdy moj ruch był kontrolowany,spozniony autobus byl powodem wymowek, a ja zupełnie bez powodu mialam poczucie winy.Uwazałam ze robie cos nie tak skoro on sie denerwuje. Trwalo to kilka lat ... Wypytywanie o kazda godzine spedzona poza domem. Straciłam kontakt z przyjaciółmi, przestali mnie odwiedzac poniewaz ja nie moglam przyjmowac zaproszen bez niego. Jesli zapraszano mnie z nim tez nie chcial chodzic bo to nie jego znajomi. Wreszcie miarka sie przebrała , doszło do sytuacji kiedy bedac na zakupach musialam udowodnic przez telefon ze jestem w miesnym sklepie a nie w kawiarni z jakims panem. Zeby tego dokonac musialam wejsc za lade i przystawic telefon do maszyny krojacej wedline . Poczulam sie upokorzona tą sytuacja i powiedzialam dosc . Dzis jestem wolna i szczesliwa tylko troche trudno zaufac i zwiazac sie ponownie , zostal lęk
Skończ z tym jak najpredzej bo stracisz go, długo nie da sie życ w takim zwiazku

37 Ostatnio edytowany przez MortarChaos (2009-07-30 21:45:33)

Zazdrość do niczego dobrego nie prowadzi.. Niby fajnie jak ktos jest zazdrosny ale do granic.. Zaufanie też powinno być. Skoro Cię kocha i jest wobec Ciebie fair to nie musisz się bać. Może przyczyną tej zazdrości są wasze częste spotkania ? I dzień bez niego to dla Ciebie dzień pełen horroru...?

38

Pewnie ze zazdrosc do niczego dobrego nie prowadzi, ale kazdy ,,cierpiacy" z powodu zazdrosnego partnera powinien sie zastanowic i ocenic swoje postepowanie i szukac k o m p r o m i s u, bo bez niego  nie tylko w tej materii jest ciezko  o udany zwiazek.  Ludzie wmawiaja swoim partnerom, ...jestes zazdrosnikiem, a po chwili odbieraja tel. moze naprawde tylko od kolegi. Ale dlaczego bronia sie przed wspolnym (tez ze swoim ,,zazdrosnikiem") spedzeniem wieczoru w restauracji. Zdaje sobie sprawe z tego ze istnieje zazdrosc chorobliwa, ale czesto robiacy zamieszanie w zwiazku, twierdza ze partner czy partnerka sa chorobliwie zazdrosni. A tak naprawde sami powoduja takie reakcje, ktore sa normalnymi.

39

wiesz ciezko, bo cos o tym wiem
ale zrozum on teraz sie stara, kocha Cie
ale on tez ma swoja cierpliwosci i predzej czy pozniej tego nie wytrzyma
powiem nawet ze lepiej jakby predzej, bo pozniej to bardziej boli
zrozum, ze wcale nie musi robic cos zlego, tym bardziej ze nie daje ci powodow
pamietaj ze jesli ci zostawito tylko dlatego ze nie wytrzyma twojego sprawdzania i zamartwiania sie psychicznie,dlatego pomysl czy warto zaprzatac sobie glowe...blachostkami

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » zazdrość i brak zaufania w związku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018