Koty o rasie savannah - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Koty o rasie savannah

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Noelle (2010-12-18 21:57:19)

Temat: Koty o rasie savannah

Może Wiecie czy ta rasa jest dozwolona w Polsce ?  Sa dwie rasy kotów nazwane savannah, więc chodzi mi o tego który jest krzyżówką servala ( dzikiego kota ) Marzę o nim.

Post został przeniesiony do odpowiedniego ze względu na treść działu. "Miłość, związki, partnerstwo" jest przeznaczony dla spraw damsko-męskich.
Moderatorka Noelle

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koty o rasie savannah

Megiiii,

niestety nei mam pojęcia o rasie , której poszukujesz , ale....

jestem psiarą , o kotach wiedziałam zawsze tylko tyle, że są owszem i to bardzo wredne tongue
jednak kiedy wyjechałam z POlski i zatęskiniłam za przyjazną dusza , skusiłam sie na kota  ( tylko na to pozwalały mi ówczesne warunki ). Zupelnie przypadkiem trafiłam do znajomych mojego faceta, kt mieli akurat jednego aspołecznego kociaka, kt miał w tyłku wszystkich i wszystko i rozrabiał na potęgę . Dzarsko pojechałam zobaczyć tego dzikusa. Na miejscu okazało sie ,że kociak z buszu ma oczy jak kot ze shreka , popatrzył na mnie i wskoczył mi na kolana . Dosłownie po 5 sek spał smacznie mrucząć w moje torebce . Okazało sie ,że urodził się w dokładnie tego dnia, kt ja przylciałam do Szwecji . Od tej pory Kot ( bo tak sie nazywa ) śpi ze mną , chodzi za mną ( muiszę dosłownie uważać ,żeby go nie zdeptać ), bierze ze mną kąpiel , chodzi ze mną na spacery ( nie na smyczy , tylko z własnej woli ) , co dzien rano odprowadza mnie na parking , a czasem nawet wskakuje do auta i jeżdzi ze mna załatwiać różne sprawy (wtedy siada sobie wygodnie i tyle ).

Wniosek z tego wszystkiego jest taki - nieważne jaki kot , byle by był TWÓJ smile

Wszystkim kotomaniakom życzę właśnie tego smile

3

Odp: Koty o rasie savannah
bazyliszka napisał/a:

Megiiii,

niestety nei mam pojęcia o rasie , której poszukujesz , ale....

jestem psiarą , o kotach wiedziałam zawsze tylko tyle, że są owszem i to bardzo wredne tongue
jednak kiedy wyjechałam z POlski i zatęskiniłam za przyjazną dusza , skusiłam sie na kota  ( tylko na to pozwalały mi ówczesne warunki ). Zupelnie przypadkiem trafiłam do znajomych mojego faceta, kt mieli akurat jednego aspołecznego kociaka, kt miał w tyłku wszystkich i wszystko i rozrabiał na potęgę . Dzarsko pojechałam zobaczyć tego dzikusa. Na miejscu okazało sie ,że kociak z buszu ma oczy jak kot ze shreka , popatrzył na mnie i wskoczył mi na kolana . Dosłownie po 5 sek spał smacznie mrucząć w moje torebce . Okazało sie ,że urodził się w dokładnie tego dnia, kt ja przylciałam do Szwecji . Od tej pory Kot ( bo tak sie nazywa ) śpi ze mną , chodzi za mną ( muiszę dosłownie uważać ,żeby go nie zdeptać ), bierze ze mną kąpiel , chodzi ze mną na spacery ( nie na smyczy , tylko z własnej woli ) , co dzien rano odprowadza mnie na parking , a czasem nawet wskakuje do auta i jeżdzi ze mna załatwiać różne sprawy (wtedy siada sobie wygodnie i tyle ).

Wniosek z tego wszystkiego jest taki - nieważne jaki kot , byle by był TWÓJ smile

Wszystkim kotomaniakom życzę właśnie tego smile

dokladnie!
moja ksiezniczka jest taka sama, obcych nie znosi, obsikuje ich rzeczy a za mna chodzi wszedzie, lasi sie, pilnuje w lazience ( tongue ) no jest poprostu jak moj cien wink
kot jak pokocha kogos to jest wierniejszy i bardziej kochany niz pies wink

4

Odp: Koty o rasie savannah

Jest hodowla kotów Savannah w Polsce, nie wiem czy nie jedyna:
ECCENTRIC BENGALS & SAVANNAH CATS.
Tutaj masz podany numer telefonu,
http://www.mojpupil.pl/hodowcy-kotow-Savannah,1820.html

5

Odp: Koty o rasie savannah

Nie odradzam Ci takiej rasy kota a z reguły "rasowce" sa bardzo truydne zarówno w prowadzenbiu jak i codziennym obcowaniu z nimi .
                    Mam poare kotków ale to sa najzwyklejsze dachowce - przytulańce . HIIIII

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Koty o rasie savannah

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024