Nie jestem szczesliwa... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie jestem szczesliwa...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Nie jestem szczesliwa...

Witam mam problem jestem mężatką od 5 lat ale mój mąż nie ma dla mnie wogóle czasu bo ciągle albo jeździ quadem albo gra w pleya. Probuje z nim rozmawiać że coś jest nie tak ale on ciągle twierdzi że ja wymyślam. Pewnego dnia poprostu chciałam z kimś o tym pogadać i wyzalilam się szwagrowi tzn mojego męża siostry mężowi. Pocieszał mnie że będzie dobrze że mojemu mężowi minie. Od tamtej rozmowy dzwonilismy do siebie pisaliśmy spotkaliśmy się i doszło do chwili zapomnienia było cudownie. Nic do niego nie czuje oprócz tego że strasznie mnie pociąga. Teraz często piszemy ze sobą i wiem ze on też ma kryzys w małżeństwie. Chcemy się spotkać żeby pogadać ale wiem że na rozmowie się nie skończy. On mnie rozumie i ma czas żeby zemna pogadać nie to co mój mąż.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie jestem szczesliwa...

Piękna, jest już taki watek " Mój szwagier i ja", znajdź i poczytaj posty, nie wiem tylko czy spodoba Ci się to co jest tam napisane.

3

witaj... mnie też pociąga mój szwagier i też zawsze ma czas dla mnie... napisałam tutaj i powiem ci że bardzo się oburzyłam gdy czytałam  posty na ten temat.. myślałam sobie ''co one wiedzą o mnie ,dlaczego tylko mnie winią itd'' ale mają racje to tylko moja wina że pozwoliłam na taką chwilę zapomnienia raz potem takich chwil było dużo i też miały to być tylko rozmowy... obecnie nie mam kontaktu ze szwagrem i nie chcę go mieć...boje się tylko tego co będzie jak przyjedzie ...czasem myśle o nim ale wtedy szukam jakiegoś zajęcia albo po prostu dzwonię do męża bo to on a nie jego brat jest miłością mojego życia......życzę powodzenia...

4

U mnie jest trochę inna sytuacja bo to nie jest brat mojego męża tylko jego szwagier. Wiem że najlepiej było by to skończyć ale już próbowaliśmy i obydwoje nie potrafimy ale obiecalismy sobie że to będzie ostatni raz i koniec tak do końca w to nie wieżę

5

No cóż, pominę w tym momencie kwestie moralne.
Dwie niezadowolone w małżeństwie osoby, atrakcyjne dla siebie, bo pozbawione bagażu "codzienności". Sytuacja pociągająca, ale wysoce nierzeczywista. Dlaczego nie wyjaśnisz z mężem Waszych problemów? Postaw sprawę jasno, tak będzie uczciwie.
Martwi mnie jedno - nie ma w Tobie w ogóle refleksji na temat jego rodziny. Nic Cie to nie obchodzi? Czy tak samo nie obchodziłoby Cie to, gdyby to Twój mąż miał kochankę?

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

6

Rozmawiałam dzisiaj z mężem obiecał że skończy z graniem i quadem i że będzie dobrze. A z nim skończyłam powiedziałam dosyć koniec. Wieżę w to że będzie dobrze:)

7

To napisz, jak Twój mąz skończył z graniem i z quadem - trzymam kciuki *)

8 Ostatnio edytowany przez Zazdrosc (2010-11-15 21:24:53)

Twoj maz nie ma czasu na zajmowanie sie Toba bo jezdzi do Twojej siostry i jest mu cudownie
a tobie polecam klocki lego...

Mam nadzieje ze nie macie dzieci.... Dom pelen dzieci bez opieki doroslych moze byc niebezpieczny

Moze Wasi rodzice powinni z Wami zamieszkac, bedzie wiecej czasu na gry i klocki

Sh-bam

9

Malgossska wczoraj już nie grał a quda sprzedaje:)

10 Ostatnio edytowany przez KRZYSIACZEK444 (2010-11-16 10:09:17)

Cześć Krzysiek z Warszawy masz ochote poromansować ze mną jeżeli jesteś z Warszawy to bardzo chętnie się spotkamy

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie jestem szczesliwa...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018