Nie jestem szczesliwa... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie jestem szczesliwa...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Nie jestem szczesliwa...

Witam mam problem jestem mężatką od 5 lat ale mój mąż nie ma dla mnie wogóle czasu bo ciągle albo jeździ quadem albo gra w pleya. Probuje z nim rozmawiać że coś jest nie tak ale on ciągle twierdzi że ja wymyślam. Pewnego dnia poprostu chciałam z kimś o tym pogadać i wyzalilam się szwagrowi tzn mojego męża siostry mężowi. Pocieszał mnie że będzie dobrze że mojemu mężowi minie. Od tamtej rozmowy dzwonilismy do siebie pisaliśmy spotkaliśmy się i doszło do chwili zapomnienia było cudownie. Nic do niego nie czuje oprócz tego że strasznie mnie pociąga. Teraz często piszemy ze sobą i wiem ze on też ma kryzys w małżeństwie. Chcemy się spotkać żeby pogadać ale wiem że na rozmowie się nie skończy. On mnie rozumie i ma czas żeby zemna pogadać nie to co mój mąż.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie jestem szczesliwa...

Piękna, jest już taki watek " Mój szwagier i ja", znajdź i poczytaj posty, nie wiem tylko czy spodoba Ci się to co jest tam napisane.

3

Odp: Nie jestem szczesliwa...

witaj... mnie też pociąga mój szwagier i też zawsze ma czas dla mnie... napisałam tutaj i powiem ci że bardzo się oburzyłam gdy czytałam  posty na ten temat.. myślałam sobie ''co one wiedzą o mnie ,dlaczego tylko mnie winią itd'' ale mają racje to tylko moja wina że pozwoliłam na taką chwilę zapomnienia raz potem takich chwil było dużo i też miały to być tylko rozmowy... obecnie nie mam kontaktu ze szwagrem i nie chcę go mieć...boje się tylko tego co będzie jak przyjedzie ...czasem myśle o nim ale wtedy szukam jakiegoś zajęcia albo po prostu dzwonię do męża bo to on a nie jego brat jest miłością mojego życia......życzę powodzenia...

4

Odp: Nie jestem szczesliwa...

U mnie jest trochę inna sytuacja bo to nie jest brat mojego męża tylko jego szwagier. Wiem że najlepiej było by to skończyć ale już próbowaliśmy i obydwoje nie potrafimy ale obiecalismy sobie że to będzie ostatni raz i koniec tak do końca w to nie wieżę

5

Odp: Nie jestem szczesliwa...

No cóż, pominę w tym momencie kwestie moralne.
Dwie niezadowolone w małżeństwie osoby, atrakcyjne dla siebie, bo pozbawione bagażu "codzienności". Sytuacja pociągająca, ale wysoce nierzeczywista. Dlaczego nie wyjaśnisz z mężem Waszych problemów? Postaw sprawę jasno, tak będzie uczciwie.
Martwi mnie jedno - nie ma w Tobie w ogóle refleksji na temat jego rodziny. Nic Cie to nie obchodzi? Czy tak samo nie obchodziłoby Cie to, gdyby to Twój mąż miał kochankę?

6

Odp: Nie jestem szczesliwa...

Rozmawiałam dzisiaj z mężem obiecał że skończy z graniem i quadem i że będzie dobrze. A z nim skończyłam powiedziałam dosyć koniec. Wieżę w to że będzie dobrze:)

7

Odp: Nie jestem szczesliwa...

To napisz, jak Twój mąz skończył z graniem i z quadem - trzymam kciuki *)

8 Ostatnio edytowany przez Zazdrosc (2010-11-15 20:24:53)

Odp: Nie jestem szczesliwa...

Twoj maz nie ma czasu na zajmowanie sie Toba bo jezdzi do Twojej siostry i jest mu cudownie
a tobie polecam klocki lego...

Mam nadzieje ze nie macie dzieci.... Dom pelen dzieci bez opieki doroslych moze byc niebezpieczny

Moze Wasi rodzice powinni z Wami zamieszkac, bedzie wiecej czasu na gry i klocki

9

Odp: Nie jestem szczesliwa...

Malgossska wczoraj już nie grał a quda sprzedaje:)

10 Ostatnio edytowany przez KRZYSIACZEK444 (2010-11-16 09:09:17)

Odp: Nie jestem szczesliwa...

Cześć Krzysiek z Warszawy masz ochote poromansować ze mną jeżeli jesteś z Warszawy to bardzo chętnie się spotkamy

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie jestem szczesliwa...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024