Oczyszczanie organizmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Oczyszczanie organizmu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: Oczyszczanie organizmu

Hej, czy stsujecie jakieś środki, które oczyszczają organizm z toksyn? Wpadl mi w oko Denoxinal, i tak sie zastanawiam czy nie sprobowac takiej metody, w koncu tyle sie tych fast foodow i innych swinstw je, wiec moze warto by sie oczyscic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oczyszczanie organizmu

dokładnie zgadzam się ,powinno się oczyszczać organizm i to nie za pomocą jakiś dziwnie skomponowanych diet tylko za pomocą preparatów, które są do tego przeznaczone,jeśli chodzi o ten Denoxinal to ostatnio czytałam reklame w gazecie ,dobry preparat ma skład ziołowy,ale nie wiem nic więcej bo nie używałam

3

Moja ciocia jest wierna fanka tego preparatu smile Mówi mi, że bardzo jej pomaga, czuje sie po nim lżejsza i zdrowsza. Wiec chyba ja tez się skusze i sama sprawdzę jak na mnie podziała.

4

To dzięki za opinie/. A Moze znacie jeszcze jakies preparaty? Jak czesto oczysczacie sobie organizm? Czytalam ze powinno sie tak z  2 razy do roku ,wiosna i jesien. Ja nigdy tego nie robilam dotychczas.

5

No właśnie ja tez nie, ale ostatnio zaczęłam duzo o tym czytać. Jakos pare artykułów wpadło mi do reki na temat oczyszczania organizmu. Ale ja to chyba ten dneoxinal wypróbuje, Ciocia bierze, więc mam pewność, że mi na pewno nie zaszkodzi.

6

bo jest jeszcze cos takigo: Body Pure, ale widze ze trzeba brac 4 razy dziennie

7

A ja mam odnośnie tego Denoxinalu takie pytanie ,czy mając 37 lat mogę go brać? i gdzie można go dostać.

8

A czemu nie mialabys brac? Chyba takie preparaty to mozna od 18 roku zycia do pozniej starosci brac smile Z tego co wiem Denoxinal w niemal każdej aptece znajdziesz.

9

Ja zamawiałam w aptece internetowej, jakoś taniej mnie wyniósł. smile

10 Ostatnio edytowany przez Bianca (2009-11-16 11:04:34)

polecam DRENA FAST- płyn do picia, starcza na 20dni- całą kurację. Rozcieńcza się w litrze wody i trzeba wypić w ciągu dnia,Polecam

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

11

ewag napisał/a:

Bardzo gorąco polecam DRENA FAST- płyn do picia jest dużo lepszy niż denoxinal., starcza na 20dni- całą kurację. Rozcieńcza się w litrze wody i trzeba wypić w ciągu dnia, ale efekty niesamowite. Polecam

Drena fast?? Nigdy o tym nie słyszałam. A jaki to ma skład?

12 Ostatnio edytowany przez Bianca (2009-11-16 10:57:02)

niestety nie posiadam ulotki, stosowałam to jakiś czas temu Jedyna wada jaką posiada to mdły smak brzoskwini, ale do tego można się przyzwyczaić

13

ewag napisał/a:

niestety nie posiadam ulotki, stosowałam to jakiś czas temu ale efekty mnie zaskoczyły. Przede wszystkim płaski brzuch i żadnych problemów z zaparciami czy innymi zmorami:) Jedyna wada jaką posiada to mdły smak brzoskwini, ale do tego można się przyzwyczaić

A moge te tabletki kupić w aptece bez recepty czy muszę iść do lekarza po receptę?

14

To jest płyn do rozrabiania i dostępny jest bez recepty. Kosztuje około 40zł, ale to jest na całą terapię (20dni)

15

ewag napisał/a:

To jest płyn do rozrabiania i dostępny jest bez recepty. Kosztuje około 40zł, ale to jest na całą terapię (20dni)

troche drogi, ale w sumie jak na całą kuracje... hm,  a co sądzisz o tym denoxinalu? Bo ja czytałam duzo pozytywnych opinii na jego temat.

16

Nie wiem ja nie widziałam różnicy;(. Po Drenafaście był jakiś efekt, ale to Twój wybór co wybierzesz

17 Ostatnio edytowany przez Bianca (2009-11-16 10:57:38)

Drenafast - sposób na ładny płaski brzuszek firmy Biocol

Drenafast - sposób na ładny płaski brzuszek

Produkt naturalny

* wykazuje aktywne działanie detoksykacyjne,
    * naturalnie eliminuje nadmiar płynów (bez chemikaliów),
    * zwiększa przemianę metaboliczną lipidów,
    * poprawia procesy trawienia prowadząc do efektu "płaskiego brzucha".

Zdrowa sylwetka, zdrowy wygląd, zdrowe ciało to marzenie każdego człowieka. Nadwaga niekorzystnie wpływa zarówno na stan ducha, jak i ciała. Zwiększa się podatność na choroby układu krążenia. Powoduje, że nasz organizm szybko się męczy i prowadzi do wielu zaburzeń metabolicznych.

Preparat Drenafast jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. To innowacyjna komopozycja związków roślinnych i minerałów, kóra umożliwia szybsze wydalanie nadmaru płynów z organiamu oraz stymuluje przemianę tłuszczów i węglowodanów. Dzięki jego regularnemu stosowaniu można przyśpieszyć upragnioną redukcję tkanki tłuszczowej.
Wieloskładnikowy, naturalny preparat Drenafast wykorzystuje zjawisko synergizmu, aktywnie wspomagając odchudzanie.
Poszczególne składniki stosowane razem, wzmacniają działanie, przez co efekt jest lepszy niż przy osobnym ich przyjmowaniu. W swym składzie zawiera on miedzy innymi: wyciąg z zielonej herbaty przyśpieszający metabolizm tluszczów i węglowodanów oraz ekstrakt z kopru włoskiego wspomagający pracę jelit i zapobiegający zaleganiu w nich pokarmu. Preparat ten ma również aktywne działanie detoksykacyjne oraz usprawnia procesy trawienne, stymulująć efekt " płaskiego brzucha".

Drenafast może być stosowany łącznie z Biocol 24 Slim , znacznie podnosząc efekty terapii odchudzającej.

Preparat ten jest niezastąpionym likwidatorem nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Opakowanie:
Butelka 500 ml z nakrętką dozującą.

Stosowanie:
Nakrętką dozującą odmierzyć 25 ml i rozpuścić w 1l wody, pić w ciągu dnia.

18

ja tez szukam jakiegoś dobrego specyfiku na oczyszczenie organizmu. Chyba go sobie troche zaśmieciłam  tym jedzeniem na mieście hmm  Moja koleżanka mi tez mowiła o tym denoxinalu, o tym drugim preparacie też słyszałam.

19

Karina napisał/a:

ja tez szukam jakiegoś dobrego specyfiku na oczyszczenie organizmu. Chyba go sobie troche zaśmieciłam  tym jedzeniem na mieście hmm  Moja koleżanka mi tez mowiła o tym denoxinalu, o tym drugim preparacie też słyszałam.

jakim drugim???

20

post wyżej: drenafast;)

21

aaa, no tak. Dzięki za info. Ja to zakręcona jestem. Ale wczoraj kupiłam sobie denoxinal jednak. Ciocia mnie przekonała smile

22

Anuska napisał/a:

aaa, no tak. Dzięki za info. Ja to zakręcona jestem. Ale wczoraj kupiłam sobie denoxinal jednak. Ciocia mnie przekonała smile

No i jak ten preparacik? Zauważyłaś juz jakąś różnice? Jestem bardzo ciekawa...

23

moja znajoma stosuje ten preparat  i jest bardzo zadowolona z efektów i ja się skusze na niego a co mi zależy nie jest drogi,a z tego co czytam to dobry

24

Zgadza się Denoxinal jest dobrym preparatem  wiem z własnego,doświadczenia:)stosuje go już od pół roku,polecam

25

no ja po denoxinalu już mam efekty. Mam ładniejszą cerę, nie wspominając już o włosach i paznokciach. Świetnie się czuję i nawet w taką pogodę jak dziś mam pełno energii tongue

26

kupiłam sobie niedawno nowe opakowanie. Wkręcilam w to oczyszczanie jeszcze moje koleżanki z pracy, już razem sobie zamawiamy denoxinal, trochę taniej nam razem wychodzi wink

27

a czy denoxinal można łączyć z czymś jeszcze? czy już same tabletki wystarczą? Ciekawa jestem, moja koleżanka bierze jeszcze jakieś tabletki dodatkowo, no ale bez przesady, ja uważam, ze jedne wystarczą tongue

28

hmm... ja nic oprócz denoxinalu nie biorę, bo i po co? tetabletki na mnie dobrze działają, skórę mam ładniejszą, dobrze się czuję. Moim zdaniem jak jedno jest dobre to po co zmieniać tongue

29

no pewnie, ja też nic innego już nie biorę. Denoxinal mi w zupełności wystarcza. No a poza tym muszę sobie kupić, po świętach trzeba będzie brać bo mam zamiar się najeść tongue

Ja aktualnie stosuję do oczyszczania specjalne plastry detoksykujące, które nakleja się na stopy. Kupiłam je w sklepie internetowym z polecenia przyjaciółki
w w w.ibg.pl (usuń spacje)
Przed kuracją miałam typowe objawy zatrucia organizmu toksynami, byłam apatyczna, często dopadały mnie bóle głowy i różne infekcje. Teraz tego problemu nie ma, z czego bardzo się cieszę. Zauważyłam po nich ogólną poprawę stanu skóry, włosów, cały organizm wydaje się zdrowszy. Czuję się młodza o kilka lat:) To nie były pieniądze wyrzucone w błoto:) Pozdrawiam

31

SA bardzo rózne sposoby na oczyszczanei organizmu. JA akurat stosuje witaminy CALIVITA. Kupuje na stronie suplementydiety.istore.pl  i pomogaja  mi.

32 Ostatnio edytowany przez danka10 (2009-06-17 13:02:33)

Wczoraj kupiłam PARAPROTEX na oczyszczanie ,własnie firmy CAlivita i mam nadzieje ze bedzie działał.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Oczyszczanie organizmu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021