Witajcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Witajcie

Znalazłam ten adres w gazecie i tak z ciekawości zajrzałam.I nie żałuję bo wreszcie mam z kim pogadać na takie tematy,na które nie z każdym można.Dużo interesujących rzeczy można się dowiedzieć.Dziękuję,że jesteście...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witajcie

witam wink
liczymy na miłe i wnikliwe dyskusje smile pozdrawiam.

3

Nie było mnie na tym forum jakieś 2 czy 3 lata więc przywitam się jeszcze raz smile bo raczej nikt mnie tu już nie pamięta tongue
Ja pamiętam kilka tylko osóbek - Ansja,Atina, Jeanne z którą miałam kilka ostrzejszych wymian zdań tongue wydaje mi się że Delicious też troszkę pamiętam, Wczesajka była wtedy , no i  CookieBitch smile pamiętam doskonale , czarna w czerwone kropki też mi się kojarzy big_smile OxyEwa kiedyś była ale nick zmieniła i nie pamiętam na jaki , pewnie nie ma tych dziewczyn z tak dawnych czasów już??? Widziałam Ansję że nadal jest na tym forum smile Pozdrawiam Cię Ansja serdecznie smile

Mam prawie 25 lat , od ponad 6 mężatka, mam córcię Julkę 5-cio letnią ,mieszkam nie daleko stolicy , siedzę w domu od kiedy szkołę średnią skończyłam tongue i myślę o zbliżającym się 1 września kiedy to moja mała pójdzie do zerówki smile i jestem pełna  obaw z tym związanych.

4

Witam cię serdecznie smile
Więc nadal się zajmujesz dziećmi smile
A jakie masz hobby smile

5

Póki co mam tylko jedno dziecko ale planuję jeszcze ze dwoje smile
Hobby hm sama nie wiem jestem taką dziwną osobą nie mam żadnego talentu i żyję z przekonaniem iż nic nie potrafię .... bardzo lubię czytać i uwielbiam koty smile

6

Miranda napisał/a:

Póki co mam tylko jedno dziecko ale planuję jeszcze ze dwoje smile
Hobby hm sama nie wiem jestem taką dziwną osobą nie mam żadnego talentu i żyję z przekonaniem iż nic nie potrafię .... bardzo lubię czytać i uwielbiam koty smile

No to hobby to masz juz he smile ksiązki :d

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018