Uważajcie na miłość z sieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Uważajcie na miłość z sieci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Uważajcie na miłość z sieci

Drogie kobietki, piszę, żeby Was ostrzec przed "miłością" z sieci... poznałam go w zeszłym roku na pewnym serwisie społecznościowym (mało znanym) - wydawał się być miły, normalny, tyle, że starszy ode mnie o 13 lat... w pewnym momencie okazało się, że zaczął mieć przede mną jakieś tajemnice, unikał kontaktu, niby przypadkiem kasował moje wiadomości... po 2 m-cach przyznał się, że ma żonę w separacji i córkę... wybaczyłam, że mi nie powiedział... nie dalej jak po miesiącu okazało się, że takich jak ja poznał bardzo wiele - co najmniej z jedną umawiał się tylko w wiadomym celu... kiedy zrobiłam mu karczemną awanturę okazało się, że byłam dla niego "tylko koleżanką", "smarkulą"... uświadomiłam sobie wtedy, że nasze rozmowy (w sumie to jego wypowiedzi) przez 4 m-ce dotyczyły tylko seksu... nie chcę mówić jakie wulgarne ogłoszenia zamieszczał w internecie szukając dziewczyn do seksu... na szczęście nie doszło do poznania - nie wiem czy mogłabym jeszcze dzisiaj do Was pisać gdybym go spotkała... ale to nie koniec tego beznadziejnego love story - odezwał się do mnie może ze 2 razy w zeszłym roku (pierwszy raz w 5 m-cy po kłótni)... nie chciałam z nim rozmawiać, ale nagle w marcu br wymyślił, że on mnie strasznie kocha, że chce, żebym wróciła, że jego życie beze mnie nie ma sensu - próbował mnie wpędzić w wyrzuty sumienia, zastraszyć sugerując, że popełni samobójstwo przeze mnie... nie dałam się! ostatni raz odezwał się w maju... oby więcej nie próbował! Nie chciałabym na forum podawać jego imienia i nazwiska, ale jeśli któraś z Was miała bardzo podobną historię (możliwe, że zaatakował nie tylko mnie), dajcie znać - skontaktuję się z Wami mailowo...

A lato przyszło pieszo... już łąki nim się cieszą... i stoją całe w kwiatach - na powitanie lata...
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-08-29 00:47:31)

Odp: Uważajcie na miłość z sieci

Wiadomo, jak się pozna jakiegoś faceta w sieci, to trzeba brać każdą możliwość pod uwagę.  Dobrze,że się z nim nie spotkałaś i to się źle dla Ciebie nie skończyło. smile  Miło z Twojej strony, że nas ostrzegasz smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

3

To tylko wirtualny swiat, nie bierz go sobie nazbyt do serca i zostaw tam, gdzie jego miejsce. W sieci big_smile

4

Współczuję, że trafiłaś na takiego osobnika. Ja również poznałam chłopaka na portalu społecznościowym, ale w moim przypadku zakończyło się to pięknym happyendem. Jesteśmy razem już 3 lata i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. Tak czy inaczej, zawsze warto uważać, bo nie zawsze miłosne historie kończą się tak, jakbyśmy tego oczekiwały.

"Miej serce i patrzyj sercem".

5

Witajcie kochane babki ja też weszłam kiedys na taki portal ,ale co drugi to tylko o seksie myslę sobie że oni cos z głową mają  nie wierzę jak piszą o swoich zonach jacy to oni są nieszczęsliwi a co my mamy mówić ,moze to jest wlasnie mój mąż i takie brednie wypisuje  pozdrawiam rosądne kobitki

Ja również zapoznałam faceta przez portal społecznościowy, był o 8 lat starszy ode mnie, ale dobrze mi się z nim pisało i stwierdziłam, że zaryzykuję, więc poznaliśmy się w "realu". Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, świetnie nam się rozmawiało, mieliśmy dużo wspólnych tematów, a on okazał się być bardzo wartościowym człowiekiem. Spotykaliśmy się przez jakieś trzy tygodnie, kilka razy w tygodniu, aż pewnego razu, gdy byliśmy u niego zaczął mnie rozbierać i stwierdził, że chce się ze mną kochać. Kategorycznie odmówiłam, tłumacząc zdecydowanie, że nie jestem gotowa na sex na tym etapie związku. Przyjął to z niesmakiem, delikatnie powiedziawszy. Po tym incydencie spotkaliśmy się jeszcze dwa razy, nie próbował już się do mnie dobierać, ale widziałam, że czekał abym tylko dała mu znak, przyzwolenie. Tak się nie stało, w końcu wystawił mnie i nie przyszedł na umówione spotkanie, potem pisał jakieś wymijające odpowiedzi, więc zalogowałam się na tym portalu jako Anna i napisałam do niego jakąś zaczepną wiadomość. I co się okazało, że ma ogromną chęć się spotkać, poznać, etc. Oczywiście zaznaczył, że jest wolny (sprawy ze mną tak naprawdę nie rozwiązał), a kiedy zapytałam go, czy udało mu się kiedykolwiek poznać kogoś przez ten portal, bezczelnie skłamał, że nigdy nikogo nie poznał, to mnie bardzo zabolało, poczułam się jak panienka na "numerek". Więc drogie Panie jeśli decydujecie się na kogoś poznanego przez sieć, trzeba byc naprawdę bardzo zachowawczym i ostrożnym.

Ta, która uciekła z domu wariatów i do tej pory żyje na wolności...

7

Ja mojego chlopaka tez poznalam w sieci i jestem szczesliwa, bo choc mieszka 300km ode mnie to serce mowi mi, ze warto czekac na kazde nastepne spotkanie, a moze w przyszlosci cos wiecej:) Ale bez dwoch zdan zgadzam sie, ze uwazac trzeba bez roznicy czy ma 20 lat czy 45...

8

Co do wypowiedzi water - to NIE JEST tylko wirtual. To może zniszczyć życie. Pojawiła się wręcz nowa nacja "romansujących inaczej" latami zwodzą, uwodzą i wykorzystują. Czasem tylko emocjonalnie - co nie zmienia faktu, że w życiu bywa przez to do kitu. W tym PRAWDZIWYM życiu.
Nie trywializujcie sieci.
Wystarczy mi, ze w pracy pukają się w czółko:
- Mojemu synowi to nie grozi, on tylko biega pikselkową postacią po ekranie.
- Mojej córce to nie grozi. Pisze przecież z nauczycielem na Naszej Klasie.

Matko z córką. Czasami mam wrażenie, że ludzie  w ogóle nie mają wyobraźni.

A niech sobie gadają, niech grają, ale niech rodzice wiedzą z czym to się może wiązać.

Podobnie jest ze związkami przez sieć.
O.

9

Ja znalazlam milosc w sici,ale w ogole jej nie szuklaam, to byl przypadek. Nie poznalismy sie tez na zadnym portalu spolecznosciowym/randkowym. Mysle, ze rzeczywiscie tam jest wieksze prawdopoodbniestwo spotkania kogos typu ''sex only'' wink

Screw gravity.

10

witaj! ja też trafiłam na indentycznego osobnika. mogłabyś się odezwać na moj e-mail,albo moze lepiej gg(19457601)?

Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko ochodzą....

11

Zranione serce, o kim piszesz, żeby się odezwać na GG? Do mnie jako że opisałam historię czy do Pauliny20?

A lato przyszło pieszo... już łąki nim się cieszą... i stoją całe w kwiatach - na powitanie lata...

12

water50 napisał/a:

To tylko wirtualny swiat, nie bierz go sobie nazbyt do serca i zostaw tam, gdzie jego miejsce. W sieci big_smile

no tylko to tak łatwo mowić.... ale to nie takie proste...jak sie wydaje,przez neta to ze sie zapomni tak łatwo i wgl juz wszystko bedzie ok. ja miałam identyczny przypadek i chodz nie zaluje ze "go"poznalam bo wiele sie nauczylam,no wkoncu zycie,i doswidczenia wiele ucza. teraz mam dosc facetow,nie ufam im w zadne słowo.kiedyś napewno zaufam ale nie tak łatwo. teraz mam złamane serce przez tego "typka" ale nadal go kocham i z calego serca szczescia mu zycz(chodz to moze sie i dziwne wydawac)a tak wgl to ja ich nie rozumiem,jak oni tak moga manipulowac kobietami?czy na tym swiecie istnieja porzadni,wierni i naprawde ale to naprawde szczerzy faceci? bo mi sie wydaje ze teraz to nie istnieje słowo "miłość" ale raczej zastapiono to na słowo"seks".a wam jak sie wydaje?

Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko ochodzą....

13 Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-09-03 23:15:58)

A mi się wydaje,że najlepiej to w ogóle nie poznawać facetów przez internet, bo w sieci każdy może być tym kim chce, może mówić różne pierdoły, często niezgodne z prawdą, a my nie mamy żadnej pewności co do ich szczerości. Jedynie możemy im zaufać i zazwyczaj się na nich przejechac, lub podejsc do owej znajomości z dystansem. Internet jest dobry na poznawanie ludzi, jesli ktoś ma trudności w nawiązywaniu znajomości w realu. W innym przypadku odradzam.
Ja też poznałam przez internet chłopaka, co opisałam w pewnym wątku na tym forum. I bardzo tego żałuję, chciałabym cofnąć czas. Nie, nie zrobił mi nic złego, wręcz przeciwnie. Obiecywał złote góry, a teraz nie potrafi dotrzymać obietnic,ale cóż,to było do przewidzenia.
Tak więc dziewczyny, jeszcze raz odradzam Wam te znajomości. Nie wiemy,kto siedzi po drugiej stronie. Czy jest z nami szczery, czy może nas okłamuje. Przez internet może nam się wydawać superfajny, a w realu rozczarowanie. Tak więc zdecydowanie lepiej zawierać znajomości w realu. Pozdrawiam Was gorąco smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

14

I tu się zgodzę z martyną.
Nie dajcie się zakopać w sieci. Ja się dałam i teraz z kolei w realu nie mogę nawiązać żadnej konkretnej znajomości. Wszyscy wydają mi się bez polotu. Tak to jest, jak latami trenujesz fantazję, a nagle ta możliwość zostaje Ci odebrana. Masz wszystko, jak na dłoni.
Brzmi głupio, ale to prawda.
Nikt nie wydaje mi się interesujący. Może w odróżnieniu od sieci czuję czasem chemię, ale naprawdę wolę, żeby Panowie czasami milczeli. Bo jednym słowem i brakiem wyobraźni (również brakiem umiejętności rozbujania mojej wyobraźni) niszczą wszystko.

Mam wrażenie, że w realu nikt nie umie flirtować tak z "mocą".
Albo może jestem już tak bardzo zgorzkniała...
Nie wiem.

15

Kobiety, ja tam wychodze z zalozenia, ze i w sieci, i realu uzywa sie tego samego mozgu - tak wiec debil nie mgolby udawac inteligenta wink No a reszte to rzeczywiscie weryfikuje sie po poznaniu i zamieszkaniu.

Fakt, ze w necie latwiej flirtowac. Ale to chyba kazdemu.. Ja jednak, wnioskujac z moich sieciowych doswiadczen, nic do takiego sposobu poznawania nowych osob nie mam. Tyle ze - jeszcze raz przypomne - ANI JEDNEj osoby nie znam z randkowego lub spolecznosciowego portalu, najczesciej byly to fora tematyczne albo gry wieloosobowe. Moze dlatego nie mam 'zlych' doswiadczen wink Tam malo kto poluje na seks, tylko po prostu kazdy sie nawzajem poznaje, bez jakichs odgornych oczekiwan.

zranioneserce napisał/a:

czy na tym swiecie istnieja porzadni,wierni i naprawde ale to naprawde szczerzy faceci? bo mi sie wydaje ze teraz to nie istnieje słowo "miłość" ale raczej zastapiono to na słowo"seks".a wam jak sie wydaje?

Na 100% istnieja,a dowod mam obok siebie. Trafilas na nieodpowiednia osobe albo szukalas w nieodpowiednim miejscu wink

Screw gravity.

16

A ja znalazłam mojego faceta na jednym forum z głupimi żartami i obrazkami tongue
Jestem z nim do dziś to już kilka lat smile
Jednak trzeba uważać bo nie zawsze ma się takie szczęście i nie zawsze można trafić na uczciwego faceta. Przecież w sieci możesz być każdym.

17 Ostatnio edytowany przez Pixy (2010-09-05 22:52:39)

paulina20 napisał/a:

[...]Tam malo kto poluje na seks, tylko po prostu kazdy sie nawzajem poznaje, bez jakichs odgornych oczekiwan. [...]

To ja nie wiem gdzie Ty bywałaś i w co Ty grałaś, bo ja wszelkich najgorszych doświadczeń właśnie we grze wieloosobowej zaznałam.

18

witaj,nie wiem czy wchodzisz tu jeszcze,ale mnie spotkało to samo--i wszystko jak u ciebie,prawie ten sam scenariusz,,odezij sie ,mój numer gg837876

19

Różnie to bywa. Mam znajomą, która swojego 7 lat starszego chłopaka poznała przez internet. Są razem już ok sześciu lat i wszystko między nimi ok. Więc zależy jak się trafi.

20

Mnie spotkało dokładnie to samo, z tymże ja się z nim spotkałam w realu. On za moimi plecami wyczyniał takie rzeczy... Obecnie nie utrzymuję z nim kontaktu, ale najgorsze jest to, że wyznałam mu miłość po półrocznej znajomości... Nie nienawidzę go teraz i żałuję, ze go poznałam, bo on wśród swojego środowiska uchodzi za takiego miłego i spokojnego człowieka, a w rzeczywistości to zboczeniec z ohydnymi preferencjami...

21 Ostatnio edytowany przez kobietkam (2013-09-26 12:57:59)

Trzeba uważać na znajomości w sieci. Ja facet zaczyna kręcić cokolwiek wyda nam się dziwne to od razu możemy spisać go na straty sad
Dziewczyny bądźcie ostrożne ale nie uprzedzajcie się do każdego poznanego faceta. Ja swojego teraźniejszego poznałam 6 lat temu przez internet i jesteśmy razem, teraz już od kilku lat mieszkamy ze sobą. Podstawa to szczerość z obu stron i nawet przez internet można zbudować zdrowe relacje smile . Pamiętajcie tylko że lepiej chuchać na zimne !

Wiittamm.

22

"[ja miałam identyczny przypadek i chodz nie zaluje ze "go"poznalam bo wiele sie nauczylam,no wkoncu zycie,i doswidczenia wiele ucza. teraz mam dosc facetow,nie ufam im w zadne słowo.kiedyś napewno zaufam ale nie tak łatwo. teraz mam złamane serce przez tego "typka" ale nadal go kocham i z calego serca szczescia mu zycz(chodz to moze sie i dziwne wydawac)a tak wgl to ja ich nie rozumiem,jak oni tak moga manipulowac kobietami?czy na tym swiecie istnieja porzadni,wierni i naprawde ale to naprawde szczerzy faceci? bo mi sie wydaje ze teraz to nie istnieje słowo "miłość" ale raczej zastapiono to na słowo"seks".a wam jak sie wydaje?"

No nie wiem czy nie istnieje takie slowo jak milość, lecz na pewno istnieje slowo "wykorzystywanie na maksa". Dop wszystkiego: seksu, prania, sprzatania, oprzatania jego i jego domu itp. Taki czlowiek uczuc nie posiada. On tylko chce, aby robic na niego. najlepszym do tego celem jest zwiazanie sie z kobieta (mloda i sprawna-taka, zeby miala duzo sily jeszcze), zrobienie jej dziecka, zeby do siebie przywiazac i kazac z.........c. I to zdrowo. I ja cos o tym wiem. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:).

23

Ja kiedyś też poznałam faceta w sieci i cieszę się że na niego trafiłam. Spotkaliśmy się dopiero po ponad roku pisania i rozmawiania przez telefon ze sobą, ponieważ on mieszkał daleko ode mnie i jakoś tak nigdy nie mogliśmy sie spotkać, ale po tak długim czasie w końcu to nastąpiło i było świetnie! Nie żałuję tej znajomości smile Niestety już nie jesteśmy razem bo odległość zrobiła swoje, ale bardzo miło wspominam tą znajomość smile

24

Uwierz mi że w realu poznałam nie lepszych - nie ma reguły, trafisz na takich wszędzie.

25

nie demonizujmy tak 'miłości z sieci". W sieci łatwiej wykreować rzeczywistość, ale człowieka który chce się tylko zabawić można spotkać tez w "realu" Główna rada to nie angażować się emocjonalnie zanim nie spotkamy się w świecie rzeczywistym, bo przed takim spotkaniem żyjemy głównie naszymi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Nie warto dawać się zwieść pięknym słowom i opisom, dopóki nie zweryfikujemy ich w rzeczywistości.
A jesli chcecie kogoś poznać to nie odrzucajcie szansy jaką daje sieć. Ryzyko jest wszędzie, ale zachowując zasady zdrowego rozsądku i nie łykając wszystkiego bezrefleksyjnie, można się ustrzec przed niemiłymi przygodami.
Wiem co mówię, od kliku ładnych lat żyję pod jednym dachem z panem, który znalazł mnie przez internet smile

26

Hej ja również miałam podobna sytuacje tylko nic o ogłoszeniach nie wiem podaje inicialy imienia i nazwisko. E.K? zgadza się....

27

water50 napisał/a:

W tym jest dużo racji.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Uważajcie na miłość z sieci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018