Temat: INNEOV Gęstość włosów

INNEOV Gęstość włosów

http://img381.imageshack.us/img381/6539/inneovho5.th.jpg

Opis producenta:

Inneov to nutrikosmetyk wskazany dla osób pragnących zwiększyć gęstość włosów w przypadku włosów cienkich i słabych
oraz codziennego wypadania włosów. Preparat zawiera taurynę - aminokwas, który odkłada się w cebulce, miejscu gdzie powstaje włos. Unikalne połączenie tauryny i katechin przeciwdziała procesowi zniekształcenia cebulki, aby przywrócić wytwarzanie zdrowych, gęstych włosów. W ciągu 3 miesięcy codzienne wypadanie włosów zmniejsza się. Po 6 miesiącach ulega ono znacznemu zahamowaniu.

Dawkowanie:
2 tabletki dziennie. Dzienną dawkę można przyjąć jednorazowo, popijając niewielką ilością wody.

Moja opinia

Niestety bardzo drogi ponad 80zl, a że się zużywa dwie tabletki dziennie to nid jest zbyt opłacalne. Sięgnęłam po ten preparat, kiedy okazało się, że wypadają mi włosy, rzeczywiście okazał się skuteczny. Moim problemem zawsze były cieniutkie włosy, wrawdzie preparat nie sprawił, że stały sie grubsze, ale na pewno poprawił ich wygląd i elastyczność.Ale wydaje mi się że podobny efekt można uzyskac inwestując mniej pieniążków w tańsze preparaty.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: INNEOV Gęstość włosów

według mnie to najskuteczniejszy preparat przeciwko wypadaniu włosów, jaki jest na polskim rynku. włosy po nim stają się bardziej błyszczące i mocniejsze. kuracja skuteczna jednak oczywiście w przypadku, kiedy tabletki łyka się regularnie. bardzo się cieszę, że teraz też Inneov homme dla mężczyzn jest dostępny w Polsce - panowie mają często jeszcze większy problem z włosami, niż kobiety, a bywają zaniedbywai przez firmy farmaceutyczne.

3

Odp: INNEOV Gęstość włosów

u mnie poprawa po inneov była olbrzymia. włosy wcześniej mi wypadały bardzo mocno, były łamliwe, matowe, brzydkie. a po 4miesiącach inneov nie wypadały wcale, wzmocniły się znacznie, przestały strzępić... dla mnie to super produkt...

4

Odp: INNEOV Gęstość włosów

no właśnie, a ktoś stosował ten Inneov homme już? Bo szukam czegoś dla swojego chłopaka, bo biedaczysko traci włosy na potęgę.

5

Odp: INNEOV Gęstość włosów

z tego co wiem on jest w polsce od niedawna, to raczej ciężko będzie znaleźć kogoś, kto Ci opowi o super efektach...
może kupcie jedno opakowanie na próbę, po miesiącu zweryfikujecie, czy jest poprawa, i wtedy postanowicie o kontynuowaniu kuracji albo nie... bez przesady ale przecież nie jest to znowu jakieś mega drogie wink

6

Odp: INNEOV Gęstość włosów

mój brat stosował ten Inneov men dosłownie pół roku temu, kuzynka mu z zagranicy przysyłała, bo u nas jeszcze nie było, a naprawdę miał problemy z włosami. no i efekty było widać po jakichś 2 miesiącach - włosy się wzmocniły, z matowych zrobiły się błyszczące, no i już ich tak nie gubił.

7

Odp: INNEOV Gęstość włosów
różyczka napisał/a:

mój brat stosował ten Inneov men dosłownie pół roku temu, kuzynka mu z zagranicy przysyłała, bo u nas jeszcze nie było, a naprawdę miał problemy z włosami. no i efekty było widać po jakichś 2 miesiącach - włosy się wzmocniły, z matowych zrobiły się błyszczące, no i już ich tak nie gubił.

a no, nie pomyślałam o opcji, że ktoś mógł mieć te tabletki z zagranicy wink to mówisz, że efekty są - w takim razie myślę że jak najbardziej warto spróbować.