1

Temat: DERMIKA 2010 RETINOL+TLEN Krem odżywczy pod oczy

DERMIKA 2010 RETINOL+TLEN Krem odżywczy pod oczy

http://img382.imageshack.us/img382/5740/dermikni2.jpg

Opis producenta
Inteligentny Krem odżywczy 2010 przeznaczony jest do pielęgnacji suchej, wrażliwej skóry wokół oczu z objawami starzenia się. Zawiera wiele cennych składników o wszechstronnym działaniu regenerującym. Preparat dostarcza ściśle kontrolowaną dawkę retinolu dzięki zastosowaniu Inteligentnego Systemu Kontrolowanego Uwalniania, co w połączeniu z systemem dotleniającym oraz składnikami odżywczymi i witaminami skutecznie przeciwdziała procesom starzenia się skóry i zapewnia jej młody, zdrowy wygląd. Po 14 dniach regularnego stosowania Inteligentnego Kremu odżywczego 100% użytkowniczek zaobserwowało: działanie odżywcze, poprawę napięcia i elastyczności skóry wokół oczu, wygładzenie naskórka, poprawę nawilżenia i kolorytu skóry wokół oczu. Ponadto wszystkie użytkowniczki kremu zaobserwowały jego działanie łagodzące.

moja recenzja

Bardzo fajny kremik- ładnie odżywia, jest niedrogi jak na krem pod oczy - ok 40 złotych - oraz uelastycznia zmęczoną skórę pod oczkami. Oczywiście na rynku jest teraz full kremów pod oczy - więc pewnie znając siebie jak mi się ten skończy znów coś nowego wypróbuję,ale tak czy tak ten jest na prawdę dobry. Ja stosowałam go od wiosny aż do teraz - ale odkąd świeci słonce to oczywiście tzreba wklepywać dodatkowo filtry - bo ich nie ma a ma retinol więc stosowanie go bez filtrów może nie być najlepszym pomysłem. Może powiem tak - dla zapominalskich o filtrach poleam go dla pewności wyprobować dopiero na jesień - jak słońca będzie już mniej.

Reklama
Zobacz podobne tematy :