1

Temat: Jak umieszczamy recenzje suplementów diet i preparatów?

Aby ujednolicić umieszczanie recenzji i żeby zachować przejrzystość działu, prosimy o trzymanie się poniższych wskazówek. Prawidłowa Recenzja składa się z trzech punktów :

1) Najpierw nazwa produktutu wpisujemy nazwę suplementu, produktu
+ ewentualnie : Zdjęcie produktu


2) Opis producenta
- krótki opis ze strony producenta


3) Moja OpiniaMoja Opinia

moja subiektywna opinia o wypróbowanym przeze mnie produkcie ( cena, właściwości produktu, wady i zalety,  plusy i minusy, czas używania produktu )

Przykład:

http://www.netkobiety.pl/t1461.html

To co, inni robią, myślą, czują i piszą, jest bezcennym przewodnikiem w zrozumieniu tego kim jesteśmy i dokąd zmierzamy...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak umieszczamy recenzje suplementów diet i preparatów?

JAK DZIAŁA LAMININE OMEGA +++
Pomóc schudnąć?
Naukowcy odkryli, że regularne ćwiczenia i spożywanie długo-łańcuchowych kwasów tłuszczowych zawartych w rybach lub oleju z tłuszczu rybnego mogą niezależnie od siebie poprawiać układ krążenia i metabolizm, lecz łącząc te zmiany stylu życia efektywność może być bardziej skuteczna, aniżeli w pojedynkę. W rzeczywistości, liczne badania wykazały, że olej pochodzenia rybnego wspomaga odchudzanie. N-3, kwasy tłuszczowe obejmują EPA i DHA (zawarte w rybach oraz w suplementach oleju rybnego).
81 wolontariuszy z nadwagą, w wieku od 25 do 65 lat (28 mężczyzn i 53 kobiety) zostali zrekrutowani do 12-tygodniowego badania. Osoby wybrano w oparciu o kryteria, że nie spożywają tłuszczu rybnego oraz suplementów oleju rybnego, a także wykonywali ćw
1. Ci, którzy brali tylko tłuszcz rybny
2. Ci, którzy brali tłuszcz rybny i ćwiczyli
3. Ci, którzy brali tylko olej szafranowy
4. Ci, którzy brali olej szafranowy i ćwiczyli.
Kto utracił najwięcej tkanki tłuszczowej?
Grupy ćwiczące miały obowiązek biegania bądź chodzenia 3 razy w tygodniu przez 45 minut przy zachowaniu pulsu na poziomie 75% tętna maksymalnego, dla konkretnego wieku. Rezultaty pokazały, ze zarówno tłuszcz rybny jak pojedynczo, jak i w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami, dały zdecydowanie lepsze rezultaty niż te dotycząc oleju szafranowego. To pokazało potencjał w optymalizacji strategii budowy ciała. Dodanie do diety oleju rybnego zmniejszyło przy okazji triacylogliceroli (tłuszcze w krwi), zwiększyło poziom dobrego cholesterolu HDL, oraz poprawiło stan wyściółek naczyń krwionośnych.
Podobne badanie zostało przeprowadzone na grupie młodych dorosłych, zastępując 6 gram tłuszczu 6 gramami tłuszczu omega-3 (oleju rybnego) dziennie przez 3 tygodnie.
Osoby te także wykazały zmniejszenie poziomu tłuszczu w masie ciała.
Istnieją dowody na to, że  kwasy tłuszczowe Omega-3 mogą mieć korzystny wpływ na metabolizm przez modulowanie ekspresji genów, która odnosi się do procesu przekształcania DNA w konkretne białka.
Jaki rodzaj diety jest najlepszy dla utrzymania lub utraty wagi?
Ludzie, którzy stosują się do diety śródziemnomorskiej mają tendencję do zwiększonego poziomu "dobrego" cholesterolu znanego jako lipoproteiny o dużej gęstości (HDL).
Ta dieta podkreśla iż zdrowe tłuszcze, które stanowią dobrą równowagę kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Pełnoziarniste produkty, korzenie i zielone warzywa spożywane z codzienną porcją owoców, ryby, drób, olej z siemienia lnianego i orzechy są również częścią diety śródziemnomorskiej. Słodycze, chleb, ryż i makaron nie są w niej brane pod uwagę. To pozwala na minimalne spożycie prostych węglowodanów, które zamieniane są w tłuszcz podczas braku aktywności fizycznej. Dieta śródziemnomorska w przeciągu ostatnich 40 lat udowodniła znaczący wpływ na utrzymanie dobrego poziomu zdrowia.
Jak inaczej można optymalizować utratę wagi?
Aktywność fizyczna jest często zalecana w celu utraty wagi, chociaż badania naukowe dowodzą, ze sama aktywności fizyczna powoduje relatywnie małe zmiany w masie ciała. Efekty uzyskane poprzez aktywność fizyczna mogą być mało imponujące, jednak oczywistym jest, ze aktywność fizyczna odgrywa kluczowa role w celu utrzymania masy ciała. Już 60-90minut treningu o umiarkowanej intensywności w tygodniu, może wystarczyć do utrzymania masy ciała. Jednakże, istnieją badania oraz dowody na to, ze ćwiczenia z lub bez utraty masy ciała może samodzielnie prowadzić do poprawy zdrowia układu sercowo-naczyniowego, w tym poprawę ciśnienia krwi a także poprawy funkcjonowania naczyń krwionośnych.
Placówki ochrony zdrowia porównywały profile ćwiczących osób z nadwagą z osobami o normalnej masie ciała, którzy nie ćwiczą. Badania Wylie-Rosett na próbie 5,440 osób z nadwagą i prawidłową masą ciała, przeprowadzone przez naukowców z Albert Einstein College wykazały, że osoby otyłe z lepszymi profilami ryzyka miały tendencję do aktywności fizycznej. A ludzie z prawidłową masą ciała z gorszymi czynnikami ryzyka miały tendencję do mniejszej tygodniowej aktywności fizycznej.
Ćwiczenia w polaczeniu z włączeniem do diety kwasów tłuszczowych pochodzenia rybnego wykazały najlepsze efekty w utracie ilości tłuszczu w masie ciała.
Proste rozwiązanie kontroli wagi: polacz OMEGA +++ i ćwiczenia
Co ludzie wiedzą, ale nie chcą w to wierzyć, to fakt, ze nie ma magicznego przycisku do utraty wagi. Podstawowe założenie pozostaje takie samo: aby schudnąć, trzeba spalić więcej kalorii niż przyjąć.
Dobrą wiadomością jest to, że naukowcy znajdują sposoby aby pomóc nam pozostać na torze, a spożywanie dobrego oleju rybnego (kwasy omega-3) jest łatwe do wkomponowania do czyjejkolwiek dobowej diety.
LAMININE OMEGA +++ jest najlepszym suplementem oleju rybnego dostępnym na rynku.
Zawiera ona optymalny stosunek DHA i EPA, kwasów tłuszczowych omega-3 zalecanych dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, które jak udowodniono maja wpływ na utratę wagi.
Naukowcy wykazują, że nawet niewielkie zmniejszenie masy, w połączeniu z ćwiczeniami, może mieć duże benefity dla zdrowia.
To jest bardzo proste aby włączyć dwie miękkie kapsułki żelowe omega +++  do diety (jedną rano i jedną w godzinach wieczornych) dla zdrowia.
A kiedy zaczyna się tracić trochę masy ciała, czy nie jest to wielkim plusem?
więcej informacji 662012450