Nerwica? Jak sobie z nią radzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

Odkąd pamiętam gdy się zdenerwuję nie jestem w stanie panować nad sobą. W złości mogę nawet komuś zrobić krzywdę, sobie również (ostatnio obcięłam sobie włosy w złości wiem to głupie, ale nie panowałam nad sobą) . Gdy jestem wyprowadzona z równowagi czuje taką złość że płonę od środka, zazwyczaj mój krzyk słychać na drugim osiedlu wtedy i niejednokrotnie moje oczy zalewają się krwią, serce bija o wiele mocniej, serce mnie nie boli raczej coś po prawej stronie, a wątpię bym miała serce po prawej stronie. Środki na uspokojenie działają tylko z początku potem uodparniam się na nie. Co mam robić w takiej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

Moja droga, były już podobne tematy na naszym forum. Wyszukiwarka nie gryzie. Poszukaj a może i nawet znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Zapoznaj się z regulaminem.

3

Odp: Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

dziękuję za przypomnienie ale przeczytałam i nie znalazłam odpowiedzi dlatego napisałam

4

Odp: Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

Hejka
Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz?Ale pozdrawiam bratnią duszę choleryka:)
A z prawej strony jest mięsień sercowy wink
Więcej napiszę jak będzie jakiś odzew.
pozdrawiam:)

5

Odp: Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

ja na bardzo podobne objawy do twoich stosowalam suplement witaminowy Floradix witaminki roznego rodzaju bardzo mnie uspokajal i pomagal w czasie stresu;)))

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nerwica? Jak sobie z nią radzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024