1

Temat: L'Oreal Paris Volume Million Lashes mascara

http://www.topstylista.com/uploads/images/10457sw_VOLUMEMILLIONLASHES.jpg

Opis(w języku angielskim):

L?Oreal Million Lashes Mascara is based on three key components; the millionizer brush, the built in excess wiper and the no clump volumizing formula.  L?Oreal Paris introduces its new gold standard in mascara, Volume Million Lashes: lash volume with definition, for lashes that look maxed-up and multiplied out, millionized!
The Millionizer Brush is based on the latest generation of brushes, the elastomer applicator is ultra-flexible. The precise combination of long and short superfine bristles seek out and capture lashes coating evenly from root to tip. Instantly, every lash is thickened, looks maximised and multiplied-out, visually enhancing the lash fringe.
The Built-in excess wiper system within Volume Million Lashes is designed to adjust to every bristle. It removes excess mascara, wiping the brush free of clumps. The pop sound when you pull out the wand proves the wiper?s working. The result: just the right amount of formula is dispensed to achieve maxed-up volume with no clumps.
The No-Clump Volumizing Formula contains an anti-sticking agent to prevent lashes sticking together for a defined, precise lash look.

Mój opis i opinia:

Tak jak w opisie, szczoteczka została zaprojektowana tak by podczas malowania dotykać każdej rzęsy, jednocześnie je wydłużać i rozdzielać.

Niestety ja jestem ogromnie rozczarowana tą maskarą. Drażni mnie jej zapach, szczoteczka jest za duża, aby moje rzęsy wyglądały na pomalowane muszę je malować co najmniej dwukrotnie. Niestety, jako fanka produktów loreal ze smutkiem stwierdzam, że tym razem produkt nijak ma się do opisu i obietnic producenta. sad

Cena 10.99 funtów, czyli jakieś 50zł.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: L'Oreal Paris Volume Million Lashes mascara

Wiecie co Dziewczyny, troszeczkę zmieniłam zdanie w kwestii tej mascary smile Używam jej już jakiś czas, i mimo że nie jest idealna (tak jak np telescopic) to sprawdza się całkiem dobrze-okazuje się że wymaga wprawy, i przy dłuższym użytkowaniu zyskuje wink

Długo utrzymuje się na rzęsach i co bardzo ważne-nie kruszy się! co do sklejania rzęs, to to trzeba troszkę zawsze poprawiać ale daję radę smile

Czyli generalnie nie jest najgorsza, aczkolwiek za te pieniążki mogłoby być lepiej tongue

3

A czy szczoteczka tej maskary jest silikonowa czy z włosiem?

4

Jeśli chodzi o ten tusz, to wypróbowałam już go i nie byłam zachwycona. Oczekiwałam super tuszu za konkretna pieniądze a tu co? Średnia klasa za zbyt wygórowaną kwotę. Nie jest beznadziejny, ale oczekiwałam lepszego efektu. Bardziej podpasował mi Maybelline New York The Colossal Volum' Express. A jest 20zł tańszy.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

5

dostałam tę maskarę tydzień temu w prezencie. przyznam, że prezent się udał, bo z natury mam dość marne, jasne, ale długie rzęsy, które koniecznie muszę codziennie jakoś podkreślić i ten tusz robi to świetnie. zapach, to prawda, jest zaskakujący, ale mnie zaskoczył pozytywnie, bo tusz jak dla mnie pachnie kwiatowo smile co do szczoteczki, to jest świetna, nie można jej porównać do zwykłych szczoteczek z włosia (a takich używałam do tej pory) - faktycznie dociera do najmniejszych rzęs w kącikach oczu. pomalowałam się jedną warstwą tuszu i efekt był bardzo fajny - rzęsy podkreślone, rozdzielone i bez grudek. na większe imprezy z powodzeniem można nałożyć 2 warstwy i efekt będzie jeszcze bardziej wyrazisty. moim zdaniem to bardzo dobry kosmetyk z wyższej półki, myślę, że warto na niego wydać pieniądze i jak ten mi się skończy, to chyba sobie taki sama zafunduję smile

6

Szczoteczka jest silikonowa, jednak co mnie w sumie rozczarowało (poza tym co napisałam wcześniej) to fakt, że opakowanie zostało zaprojektowane tak, by na szczoteczce nie było nadmiaru tuszu-jednak w przypadku tej mascary to w ogóle się nie sprawdza!!

U mnie bez 2 warstw tuszu nie widać w ogóle pomalowanych rzęs.. niestety z natury mam słabe, jasne i krótkie rzęsy, więc w przypadku tego typu kosmetyku jestem mega wymagająca..

7

Testuję tusz Million Lashes na swoich rzęsach blisko dwa tygodnie już. Czytam Wasze opinie i muszę się zgodzić, że dopiero za drugim pomalowaniem widoczny jest efekt pogrubienia rzęs. Jednak całkiem mnie to nie dziwi - w przypadku każdego tuszu zawsze musiałam stosować dwie warstwy. smile

Efekt jest, wg mnie, wspaniały. Tusz naprawdę pogrubia, zagęszcza rzęsy! Żałuję jedynie, iż zbyt mało je wydłuża, ale w końcu jego głównym zadaniem jest pogrubianie. Czy tworzą się grudki? Takiego cuda, co by żadnych grudek nie robiło chyba nie ma, ale... w przypadku tej mascary jest ich naprawdę znacznie mniej, co się jak najbardziej chwali, a producent wywiązał się ze swojej obietnicy. Zachwyca mnie niezmiennie zapach tuszu - przyjemny, delikatny, perfumowany. To taki miły dodatek, choć jak widzę, nie przez wszystkich akceptowany. smile

Ogólnie - duży plus! Myślę, że z pewnością skuszę się na kolejne opakowanie.

8

Zalety:
- już po pierwszym przeciągnięciu szczoteczką optycznie jest więcej rzęs
- nie skleja
- nie rozmazuje się

Jedyna wada to, jak iluś napisała - nie wydłuża rzęs. Ale pogrubienie ich, w pewnym stopniu to rekompensuje. smile

Tak więc jeśli ktoś ma długie i rzadkie rzęsy - ten tusz jest idealny dla takiej osoby smile
Ja ogólnie rzecz biorąc jestem także zadowolona smile
Do tej pory używałam jednego tuszu i byłam zadowolona, ale chyba zamienię go na Million Lashes smile

9

Tusze do rzęs zmieniam bardzo często,ponieważ nie mogę dobrać takiego,który byłby idealny.Moje rzęsy są krótkie i niezbyt gęste,więc szukam tuszu,który nada mojemu spojrzeniu wyrazistość. Volume Million Lashes zadziałał.Moje rzęsy po wytuszowaniu są naprawdę gęste i piękne. Tusz nie uczula i to też jest ważne,bo nie każdy tusz się dla mnie nadaje.
Podsumowując-jak na razie najlepszy z tysięcy wypróbowanych!

10

L'Oreal Million Lashes to mój ulubiony tusz, do tej pory nie spotkałam lepszego. Mam krótkie i cienkie rzęsy, wkurzałam się, jak różne aplikatory zostawiały na nich ciężką, zbitą warstwę tuszu. Wyglądało to nienaturalnie... Dopiero tusz Million Lashes zadziałał, efekt jest naprawdę widoczny. Szczoteczka rozdziela włoski, nie skleja, wydłuża... I do tego ładnie wygląda w kosmetyczce wink Gdy go używam, czuję się jak luksusowa dama wink fajny design, no i skuteczny w użyciu. Zatem polecam, to moje kosmetyczne odkrycie roku.

11

Dziewczyny...Taka reklama w necie różnych kosmetyków, leków...To dobry zarobek??
Mówię do autorek czterech ostatnich postów:)

12

Ja miałam okazję przetestowania tuszu do rzęs L'OREAL Volume Million Lashes.Po 3 tygodniach stosowania tego tuszu jestem z niego na prawdę bardzo zadowolona.
Szczoteczka tego tuszu jest świetna:gęsta,gruba,a tusz dozuje się w odpowiedniej ilości dzięki czemu rzęsy nie są posklejane,ani nie wyglądają sztucznie.
Jest bardzo trwały co strasznie w nim cenię.Ponieważ nie mam za wiele czasu w ciągu dnia na poprawki makijażu to jego trwałość jest nie zastąpiona.
Tusz nie rozmazuje się i nie obija w ciągu dnia co jest dla mnie bardzo istotne.
Podoba mi się jego wyrazisty i głęboki kolor.Czerń tego tuszu dodaje mojemu spojrzeniu wyraźistości.
Tusz L'Oreal jest wydajny,co jest jak dla mnie bardzo ekonomiczne.
Godny zauważenia jest jego zapach,przyjemny i delikatny.
Nie podrażnia moich wrażliwych na wiele kosmetyków oczu jak i skóry.
Wygląd opakowania jest bardzo ciekawy co zwraca uwagę,gdy znajduję się na półce sklepowej.
Minusem jest jedynie wysoka jak dla mnie cena,ale za tak dobry efekt makijażu i taką wydajność warto zapłacić taką cenę.Myślę,że dzięki tej wydajności zużyjąc jeden tusz Voliume Million Lashes zużyłabym w tym czasie dwa inne tusze tańszy,więc wyszło by i tak cenowo na to samo.
Myślę,że pozostanę przy tym tuszu na stałe.
Tusz Volume Million Lashes oceniam na piątkę z dużym plusem.

13

Ja osobiście używam tej mascary ale bardziej wieczorem, jest dla mnie zbyt intensywna na dzień. Na imprezy idealna:)

14

nice thank you for sharing!