Czy to nie jest dziwne zachowanie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to nie jest dziwne zachowanie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Czy to nie jest dziwne zachowanie ?

Dziewczyny zwracam się do was z pomocą.
Otóż tydzień temu poznałam faceta właściwie sam do mnie napisał na fb. Jeszcze tego samego dnia co do nie napisał chciał się spotkać jednak wolałam trochę z nim popisać. Jednak on cały czas nalegał wiec po dwóch dniach od pisania spotkałam się z nim. Ogólnie miło się rozmawiało poszliśmy na spacer. Jednak mam problem z jego pisaniem. Po pierwszym spotkaniu od razu mi napisał że mu się spodobałam że od początku na to liczył że jestem wyjątkowa od razu chciał drugie spotkanie na które przyniósł kwiaty i tu znowu miło się rozmawiało tak na normalne tematy, jednak jak zaczyna pisać zaczyna mnie to odrzucać. Cały czas pisze jaka to jestem wyjątkowa i że będzie walczył o moje serce, zrobi wszystko żeby mnie do siebie przekonać. Chwile popiszemy normalnie za chwile pada wiadomość w stylu myślami jestem z tobą jutro cię pięknie obudzę spij słodko. Napisałam że na razie tylko się kolegujemy i na wszystko potrzeba czasu to stwierdził że No na razie tak. Ostatnio mu napisałam że wychodzę na spacer była wiadomość w stylu mam nadzieje ze sama a nie z jakimiś chłopami albo nie zarywaj tam do nikogo bo będę miał konkurencje. Napisałam że lubie gotować ale nie przepadam za sprzątaniem napisał zobacz jak się świetnie dopełniamy bo ja uwielbiam sprzątać. Można by jeszcze trochę tego wymieniać.

Pytanie czy na początku znajomości (dziś minął tydzień) to jest normalne zachowanie, czy ja po prostu jestem przewrażliwiona ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to nie jest dziwne zachowanie ?
angel19960 napisał/a:

Otóż tydzień temu poznałam faceta właściwie sam do mnie napisał na fb. Jeszcze tego samego dnia co do nie napisał chciał się spotkać jednak wolałam trochę z nim popisać. Jednak on cały czas nalegał wiec po dwóch dniach od pisania spotkałam się z nim. Ogólnie miło się rozmawiało poszliśmy na spacer. Jednak mam problem z jego pisaniem. Po pierwszym spotkaniu od razu mi napisał że mu się spodobałam że od początku na to liczył że jestem wyjątkowa od razu chciał drugie spotkanie na które przyniósł kwiaty i tu znowu miło się rozmawiało tak na normalne tematy, jednak jak zaczyna pisać zaczyna mnie to odrzucać. Cały czas pisze jaka to jestem wyjątkowa i że będzie walczył o moje serce, zrobi wszystko żeby mnie do siebie przekonać. Chwile popiszemy normalnie za chwile pada wiadomość w stylu myślami jestem z tobą jutro cię pięknie obudzę spij słodko. Napisałam że na razie tylko się kolegujemy i na wszystko potrzeba czasu to stwierdził że No na razie tak. Ostatnio mu napisałam że wychodzę na spacer była wiadomość w stylu mam nadzieje ze sama a nie z jakimiś chłopami albo nie zarywaj tam do nikogo bo będę miał konkurencje. Napisałam że lubie gotować ale nie przepadam za sprzątaniem napisał zobacz jak się świetnie dopełniamy bo ja uwielbiam sprzątać. Można by jeszcze trochę tego wymieniać.

Pytanie czy na początku znajomości (dziś minął tydzień) to jest normalne zachowanie, czy ja po prostu jestem przewrażliwiona ??

Wg mnie jakoś on za duży nacisk kładzie na "my" po raptem tygodniu. Wzięłabym go za kombinatora.

3

Taki typ czlowieka, ale to juz swiadczy o nim, ze lubi kontrolowac, a ty nie lubisz byc kontrolowana.

Jak i rowniez za szybko sie dla ciebie dzieje, ale byc moze gdyby bardziej ci sie podobal, to wrecz czekalabys na jego wiadomosci i o takiej tresci?

4 Ostatnio edytowany przez wieka (2024-05-14 14:20:00)

W jakim wieku jesteście?

5

Gosiawie napisał/a:

Taki typ czlowieka, ale to juz swiadczy o nim, ze lubi kontrolowac, a ty nie lubisz byc kontrolowana.

Jak i rowniez za szybko sie dla ciebie dzieje, ale byc moze gdyby bardziej ci sie podobal, to wrecz czekalabys na jego wiadomosci i o takiej tresci?

Ogólnie zawsze ostrożnie podchodzę do nowo poznanych osób raczej wychodzę z założenia że wole lepiej kogoś poznać niż od razu działać w realu wgl nie porusza takich tematów ale wystarczy że wrócę do domu jest od razu wiadomość nawet już mu napisałam że nie jestem przyzwyczajona poza tym to początek znajomości to stwierdził że będę się musiała przyzwyczaić

6

wieka napisał/a:

W jakim wieku jesteście?

Oboje mamy po 27 lat

7

angel19960 napisał/a:
wieka napisał/a:

W jakim wieku jesteście?

Oboje mamy po 27 lat

To musisz go przystopować, ale raczej zakończyć relację, bo zawsze będzie takim za bardzo narzucajacym się partnerem.

8

Czy jest możliwe, że on w ten nieudolny sposób stara się żartować i flirtować z Tobą ?

Bo mnie tak się skojarzyły teksty, które Ci podsyła.
Z tekstem pisanym jest ten problem, że nie ma informacji niewerbalnych jak uśmiech, ton głosu, pozycja ciała i łatwo pomylić żart ze złością czy krytyką.
Zwróć uwagę jak się zachowuje na spotkaniach, czy jest kontrolujący czy bardziej  stara się być zabawny.

9 Ostatnio edytowany przez madoja (2024-05-14 16:45:03)

angel19960 napisał/a:

Założę się że z wyglądu średnio Ci się podoba.
Gdyby był super przystojny, byłabyś zachwycona że tak Cię zdobywa.

I okej, nie piszę tego złośliwie, całkowicie to rozumiem.

10

Kontrolujace zachowanie to jedno, gorzej, ze umarlabym z cringu przy kims takim.

11

madoja napisał/a:

Założę się że z wyglądu średnio Ci się podoba.
Gdyby był super przystojny, byłabyś zachwycona że tak Cię zdobywa.

Sedno sprawy. smile

12

Chce jak najszybciej dobrać się do majtek.
Czaruś

13

Agnes76 napisał/a:

Czy jest możliwe, że on w ten nieudolny sposób stara się żartować i flirtować z Tobą ?

Bo mnie tak się skojarzyły teksty, które Ci podsyła.
Z tekstem pisanym jest ten problem, że nie ma informacji niewerbalnych jak uśmiech, ton głosu, pozycja ciała i łatwo pomylić żart ze złością czy krytyką.
Zwróć uwagę jak się zachowuje na spotkaniach, czy jest kontrolujący czy bardziej  stara się być zabawny.

to racja przez pisanie mozna sie zle zrozumiec

14

angel19960 napisał/a:

Nieszczerość aż poraża. 
Nie czujesz się z nim dobrze, to nie  kontynuuj.
Jesteście licealistami?

15 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2024-05-15 10:10:49)

Daj mu szansę. Zauroczył się.
Po seksie wyluzuje,  co nie znaczy że tylko o to chodzi
Ni właśnie to czeste zachowanie u mężczyzn, o ile ktoś się naprawdę na początku spodoba.
Hamuj go trochę i już.

16

Te niewinne wrzutki i takie "bombardowanie" źle wróży.

17

Gdyby się odzywał rzadziej, to by był problem że się nie angażuje i na pewno ma kogoś innego....

18

Zielony_Domek napisał/a:

Te niewinne wrzutki i takie "bombardowanie" źle wróży.

Dokładnie. Facet albo jest trochę desperatem albo dobrze skrywanym psychofagiem. Oni zawsze stosują taki bombardowanie miłością w pierwszej fazie znajomości. Potencjalna partnerka jest najlepsza, jedyna i to wszechświat ich ze sobą połączył. Potem bajka się kończy wink no i te wrzutki  o tym żeby Autorka nie zarywała do nikogo na spacerze. Normalny człowiek nie zakłada od razu że idzie się na spacer podrywać facetów. Pierwsza myśl psychofaga to od razu ta „ona mnie zdradza” i chorobliwa podejrzliwość itp. Wiadomo że już teraz koleś nie pokaże się z tej strony bo by dziewczyna wiała w podskokach ale już padają teksty poniżej pasa o nie zarywaniu do kogoś. Dziś to będzie niewinny żarcik a za parę msc dosadnie wyartykułowane oskarżenie że jest ..urwą bo uśmiechnęła się na spacerze do jakiegoś człowieka.
Może wyolbrzymiam póki co i strzelam z armaty do wróbla ale dla mnie tu wyje już na dzień dobry za dużo syren alarmowych.  Dla mnie nawet super fizycznie odpowiadający mi facet ale zachowujący się w ten sposób byłby do odstrzału bo budzi lęk, przytłoczenie a momentami nawet jakaś odrazę.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to nie jest dziwne zachowanie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024