Autyzm ,samotność ,niesamodzielność . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Autyzm ,samotność ,niesamodzielność .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Autyzm ,samotność ,niesamodzielność .

Mam 28 lat i cierpię na autyzm Atypowy i uszkodzenia mózgu  .Jestem niesamodzielny .Wśród mojej okolicy jestem uznawany za zjeba genetycznego ,upośledzonego umysłowo .W życiu sobie w wcale nie radze.Nigdy nie miałem żadnych kolegów ani znajomych .Kiedyś w szkole byłem gnębiony .Jestem wątłej budowy ciała i na dodatek ludzie traktują mnie nie poważnie bo jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu.
Byłem u niejednego specjalisty i nie pomógł mi wcale .Lekarz psychiatra powiedział ,że nie da się cofnąć mojej wcale choroby.
Pracuje zakładzie aktywności zawodowej już od 5 lat i nie mam żadnych ani znajomych ani kolegów .
Czy ktoś zna jakiegoś autyste kto był w takiej gównianej sytuacji jak ja?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Autyzm ,samotność ,niesamodzielność .

moj znajomy pracowal  w szkole specjalnej z dziecmi. opowiedzial mi o jednym autystyku, ktory byl praktycznie przez wiekszosc dnia nieswiadomy, tak jakby wylaczony, mial z raz dziennie przeblysk ze sie 2przebudzal2 i wtedy odbieral bodzce ze swiata zewnetrznego, takze nie masz tak najgorzej.

3

blueangel napisał/a:

moj znajomy pracowal  w szkole specjalnej z dziecmi. opowiedzial mi o jednym autystyku, ktory byl praktycznie przez wiekszosc dnia nieswiadomy, tak jakby wylaczony, mial z raz dziennie przeblysk ze sie 2przebudzal2 i wtedy odbieral bodzce ze swiata zewnetrznego, takze nie masz tak najgorzej.

Nic nie wiesz o mnie .Dorosły człowiek nie radzący sobie w życiu mając 28 lat to masakra.

4

a z czym chcialbys umiec sobie radzic w zyciu codziennym? taka jedna najpilniejsza rzecz

5

blueangel napisał/a:

a z czym chcialbys umiec sobie radzic w zyciu codziennym? taka jedna najpilniejsza rzecz

Potrafić zdać prawo jazdy .

6 Ostatnio edytowany przez Johnny.B (2024-04-18 03:34:34)

niski1996 napisał/a:
blueangel napisał/a:

Potrafić zdać prawo jazdy .

Nie pocieszę Cię nawet będąc zdrowy możesz być w takiej samej dupie jakiej jesteś teraz. To nie jest twoja wina. Nie jesteś zjebem jak inni na Ciebie mówią. Oni są zjebani. Mi tego nie powiedzia bo by nie mieli zębów. Do Ciebie są odważni bo jesteś chorą osobą. Olej ich. A jeśli chodzi o prawo jazdy daj sobie spokój osoby z twoją chorobą nie powinny wsiadać za kółko. Skup się na sobie i swoich pasjach i wiedzy ja tak robię. Chory nie jestem a znajomych też nie mam bo szkoda czasu na idiotów.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Autyzm ,samotność ,niesamodzielność .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024