Pomocy :( problemu z córką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Pomocy :( problemu z córką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pomocy :( problemu z córką

Witam zacznę od początku jestem mamą 8 letniej córki. I 7 letniej córki chodzi mi głównie o starsza zawsze była miła poukładana grzeczna dziewczynka jak poszła do szkoły i zaczęła się kolegować z pewną koleżanka jest nie do wytrzymania z nią...w domu w ogóle się nie słucha jak wraca ze szkoły jest bardzo agresywna o co ja nie poproszą zaczyna mnie obrażać bardzo brzydkimi słowami nawet nie raz mnie uderzyła..w szkole dobrze się uczy..sama pochwały widzę...te środowisko sprawiło ze nie poznaje mojego dziecka...Moze któryś rodzic miał podobnie i zna jakieś sposoby aby..trochę "utemperować" jest temperament..nigdy nie przeklinała a teraz używa takich słów że włos na głowie się Jerzy.. w każdej sytuacji może na mnie liczyć..np mieliśmy taka sytuację że jakiś tam kolegą z klasy zaczął moja córkę "popychać" bardzo się bała poszłam do nauczycielki i zajęłam się ta sprawą...w szkole nie potrafi się obronić..a w domu przerzuca na mnie wszystkie swoje negatywne nerwy czasami nawet się zastanawiam co ja jej zrobiłam...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomocy :( problemu z córką
Mamarozrabiaki napisał/a:

Witam zacznę od początku jestem mamą 8 letniej córki. I 7 letniej córki chodzi mi głównie o starsza zawsze była miła poukładana grzeczna dziewczynka jak poszła do szkoły i zaczęła się kolegować z pewną koleżanka jest nie do wytrzymania z nią...w domu w ogóle się nie słucha jak wraca ze szkoły jest bardzo agresywna o co ja nie poproszą zaczyna mnie obrażać bardzo brzydkimi słowami nawet nie raz mnie uderzyła..w szkole dobrze się uczy..sama pochwały widzę...te środowisko sprawiło ze nie poznaje mojego dziecka...Moze któryś rodzic miał podobnie i zna jakieś sposoby aby..trochę "utemperować" jest temperament..nigdy nie przeklinała a teraz używa takich słów że włos na głowie się Jerzy.. w każdej sytuacji może na mnie liczyć..np mieliśmy taka sytuację że jakiś tam kolegą z klasy zaczął moja córkę "popychać" bardzo się bała poszłam do nauczycielki i zajęłam się ta sprawą...w szkole nie potrafi się obronić..a w domu przerzuca na mnie wszystkie swoje negatywne nerwy czasami nawet się zastanawiam co ja jej zrobiłam...

Jerzy, to jest imię...

Nie chce mi się wierzyć, że dziecko w tym wieku, tak się zachowuje z dnia na dzień, niby pod wpływem koleżanki.

Jeśli to prawda, to efekt wychowania i Twojej reakcji. Czy bilaś ją w przeszłości? Sama wychowujesz dzieci?
Opisz dokładnie sytuację, kiedy córka Cię uderzyła.

3

Czy biłam ją? Słucham w życiu nawet bym psa nie uderzyła...! Np proszę córkę żeby posprzątała w pokoju nie reaguje to.. powtarzam sytuację..cisza nic podchodze zabieram telefon..i wtedy wpada w szał

4

Usiadłam wygodnie przed ekranem, z zaciekawieniem czekać będę na rozwój wydarzeń.

Mamarozrabiaki napisał/a:

jestem mamą 8 letniej córki. I 7 letniej córki

Masz też syna?
Mama? Co Ty tu robisz?

6

Jak to się stało, że 8 letnie dziecko jest już uzależnione od telefonu?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Pomocy :( problemu z córką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023