Jak stosować róż do policzków? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak stosować róż do policzków?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Jak stosować róż do policzków?

Chciałąbym wiedziec jak dobrać własciwy kolor różu do policzków, bo są i różowe i ceglane, zastanawiam się jaki pasowałby do mojej bladej cery. Mam raczej owalną szczupłą twarz, więc w zasadzie nie wiem jaka miałąby być rola różu na mojej twarzy, ale podoba mi się więc chciałabym używac, ale tak żeby to rzeczywiście profesjonalnie wyglądało. dziękuję:-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak stosować róż do policzków?

ja mam taka rade kup sobie dwa kartony rozowy i pomaranczowy stan przed lustrem przyloz do brody najpierw jeden potem drugi i zobacz ktory kolor Ci lepiej pasuje.

3

Odp: Jak stosować róż do policzków?

ja również chciałabym się 'wyróżowić', ale mi się wydaje, że musiałabym mieć idealnie gładką cerę. nie używam żadnych fluidów, podkładów itd...a często koło nosa jakaś krostka mi wyskoczy....

4 Ostatnio edytowany przez sueno6 (2008-09-08 14:18:49)

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Ja juz bez podkladu ani rusz;DDD
Najbardziej lubie kulki brazujace Avona, mozna nimi fajnie modelowac twarz, oczywiscie przed ich nalozeniem podklad;)
fajowe tez sa kulki rozswietlajace, moja kolezanka ich uzywa i wyglada super;)))
Dobrze jest sie wyposazyc w duzy pedzel do twarzy, wtedy latwiej jest nalozyc jakikolwiek puder-sypki czy w kulkach...ja przy nakladaniu robie wielki "usmiech", wtedy widze moje kosci policzkowe lepiej i wiecej w te miejsca nakladam;)))

a co do rozu to mam taki odcien Sienna-blady roz;) bardzo ladny

5

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Do bladej cery to raczej różowy, ceglasty bedzie wygladał nienaturalnie. Nakładasz go albo na, albo pod kości policzkowe. Rozświetlajacy na,  ciemny pod:)

6

Odp: Jak stosować róż do policzków?

do jasnych bladych twarzy pasuje bardziej róż- ceglane lepiej reprezentują się na opalonych.

7

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Róż jest super, ale trzeba wiedzieć, jak go używać. Ja wciąz mam z tym lekki problem, ale robię postępy. Szukam właściwego odcienia - podobają mi się takie bajkowe "rumiane policzki", ale nie wiem, czy to nie wygląda dobrze tylko u modelek na zdjęciach wink

8

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Przy Twojej bladej cerze ładnie będzie się prezentował różowy smile Nie nakładaj ruchami orężnymi na całe poliki, tylko tak:
przy twarzy kwadratowej : lekko poniżej kości policzkowych i lekko musnąć pędzlem czoło,
przy twarzy trójkątnej : w najszerszych miejscach kości policzkowych i kierować miękko ruchem pędzla w górę tak, żeby makijaż kończył się pod zewnętrznym kącikiem oka,
przy twarzy okrągłej : róż nakładamy ukośnie w dół, wtedy owal twarzy stanie się bardziej wyrazisty,
przy twarzy owalnej : róż nakładamy w miejscu najbardziej wystającym na policzkach,
a przy prostokątnej : róż nakładamy poziomo, na linii kości policzkowych. smile

I wszystko jasne. wink

9

Odp: Jak stosować róż do policzków?

też obstawiam różowy smile tylko nie nakładaj go zbyt dużo. Ostatnio miałam okazję oglądać kumpelę, która wyglądała jakby z cyrku uciekła wink

10

Odp: Jak stosować róż do policzków?
London69 napisał/a:

Przy Twojej bladej cerze ładnie będzie się prezentował różowy smile Nie nakładaj ruchami orężnymi na całe poliki, tylko tak:
przy twarzy kwadratowej : lekko poniżej kości policzkowych i lekko musnąć pędzlem czoło,
przy twarzy trójkątnej : w najszerszych miejscach kości policzkowych i kierować miękko ruchem pędzla w górę tak, żeby makijaż kończył się pod zewnętrznym kącikiem oka,
przy twarzy okrągłej : róż nakładamy ukośnie w dół, wtedy owal twarzy stanie się bardziej wyrazisty,
przy twarzy owalnej : róż nakładamy w miejscu najbardziej wystającym na policzkach,
a przy prostokątnej : róż nakładamy poziomo, na linii kości policzkowych. smile

I wszystko jasne. wink

O fajnie to rozpisałaś smile Nie tylko autorce tym pomogłaś big_smile

Skorzystam z tego smile

11

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Jak się ktoś często rumieni to róż raczej odpada, prawda?

12

Odp: Jak stosować róż do policzków?
mel napisał/a:

O fajnie to rozpisałaś smile Nie tylko autorce tym pomogłaś big_smile

Skorzystam z tego smile

Hehe sama z tego korzystam i polecam lol smile

13

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Super rady! Ja miałam okazję nauczyć się prawidłowo stosowac róż na baaardzo fajnych konsultacjach z wizażystką (nie, nie jestem taka bogata, dostałam karnet gratis do jazdy próbnej w salonie Nissana wink ale wiadomo, że nie zawsze jest czas i okazja, to najlepszy tutorial online jaki ostatnio widziałam!
smile

14

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Interesujący temat ;-) No właśnie - jak to jest?
Jestem dosyć blada. Czy Zestaw Róży do policzków  Ikos Egyptische Erde będzie dla mnie odpowiedni?
Mam do wyboru zestaw dwukolorowy i zestaw czterokolorowy. Co będzie lepsze?

15

Odp: Jak stosować róż do policzków?

a może najlepiej wybrać się do dobrego sklepu kosmetycznego, gdzie pomogą ci panie sprzedawczynie dobrać idealny kolor i pokazać jak się nakłada róż. Ja sama znalazłam taki sklep i pani która mi doradzała znała sie na tym, więc przy okazji zakupu otrzymałam wiele cennych dla mnie wskazówek, bo też nie umiałam nakładać różu. Sama jestem trochę blada i używam różu rozświetlającego z firmy paese. Jest świetny i super pachnie.

16

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Ja nigdy nie korzystałam z pomocy pań w sklepie, nauczyłam się dobierać kolory i sposób aplikacji metodą prób i błędów. Najważniejsze to nie przesadzić, tylko aplikować róż stopniowo-zawsze łatwiej jest dodać niż potem zmywać.

Ważny jest również pędzel-świetnie sprawdzą się pędzle skośne, oraz pędzle z tzw. czubkiem. Dobry kształt pędzla ułatwi aplikację i sprawi że produkt nie rozmaże się nam po twarzy.

17

Odp: Jak stosować róż do policzków?

Bez różu ani rusz, ale musi być dobrze dobrany, bo może więcej szkód narobić niż przynieść pożytku wink

18

Odp: Jak stosować róż do policzków?
limana napisał/a:

Bez różu ani rusz, ale musi być dobrze dobrany, bo może więcej szkód narobić niż przynieść pożytku wink

Ale dzięki London69 i jej radom szkód już róż nam nie narobi wink...

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak stosować róż do policzków?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024