Plyn do higieny intymnej jaki polecacie,? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Plyn do higieny intymnej jaki polecacie,?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Plyn do higieny intymnej jaki polecacie,?

Aby zapobiec infekcji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plyn do higieny intymnej jaki polecacie,?

brak płynu + naturalna bielizna + spanie bez majtek

używanie specjalnych płynów zwiększa ryzyko infekcji.

3

Lady Loka napisał/a:

brak płynu + naturalna bielizna + spanie bez majtek

używanie specjalnych płynów zwiększa ryzyko infekcji.

Dołączam się do tych porad.

4

Dobrze jest stosować emulsję do higieny intymnej z kwasem mlekowym, pomaga zachować prawidłowe pH, co za tym idzie w jakimś stopniu hamuje rozwój infekcji.
Jeśli masz jednak z tym problem
, stosuj profilaktycznie probiotyk dopochwowy z kwasem mlekowym.

5

Loka,  niezupełnie z tymi płynami się zgodzę...  Jeśli jest to płyn  bardzo naturalny  i często pielęgnujacy  to jak najbardziej.  Mogę polecić płyn z only bio,  z prebiotykami do tego.  Naprawdę super się sprawdza,  mój ginekolog  nie  może  się oprzeć komplementom typu że "jestem tam idealna"  big_smile  po pokazaniu płynu bardzo pochwalił skład,  nie mam infekcji,  wszystko jest ok,  a należę  też do kobiet,  które nie wyobrażaja sobie  nie stosowanie  tam niczego.  Miałam epizod  w postaci myciem tylko woda  i powiem szczerze,  że lepiej jest po płynie. 

Specjaliści z którymi rozmawiałam mówili,  albo brak płynu albo taki bardzo delikatny  i naturalny smile

Natomiast  raczej sugeruję  zastanowić  się nad przyczyną  nawracajacych infekcji.  Może to kwestia  bielizny,  może diety,  może higieny,  może stanu zdrowia,  przyczyn jest wiele,  zalecam się zastanowic nad tym

6

Istotka6 napisał/a:

Loka,  niezupełnie z tymi płynami się zgodzę...  Jeśli jest to płyn  bardzo naturalny  i często pielęgnujacy  to jak najbardziej.  Mogę polecić płyn z only bio,  z prebiotykami do tego.  Naprawdę super się sprawdza,  mój ginekolog  nie  może  się oprzeć komplementom typu że "jestem tam idealna"  big_smile  po pokazaniu płynu bardzo pochwalił skład,  nie mam infekcji,  wszystko jest ok,  a należę  też do kobiet,  które nie wyobrażaja sobie  nie stosowanie  tam niczego.  Miałam epizod  w postaci myciem tylko woda  i powiem szczerze,  że lepiej jest po płynie. 

Specjaliści z którymi rozmawiałam mówili,  albo brak płynu albo taki bardzo delikatny  i naturalny smile

Natomiast  raczej sugeruję  zastanowić  się nad przyczyną  nawracajacych infekcji.  Może to kwestia  bielizny,  może diety,  może higieny,  może stanu zdrowia,  przyczyn jest wiele,  zalecam się zastanowic nad tym

To takie trochę placebo. Bo pH skóry w okolicach intymnych jest takie same jak w innych miejscach. A płynu się i tak nie wprowadza do środka. Plus pochwa oczyszcza się sama.
Więc te delikatne i tak będą zaburzać pH w jakimś tam stopniu.
Ja używam wody i normalnego płynu jak do reszty ciała. Nigdy nie miałam infekcji.

Płyn do higieny intymnej kupiłam raz i skończyłam na tym, że myłam nim włosy big_smile polecam, są mięciutkie potem.

7

Lady Loka napisał/a:
Istotka6 napisał/a:

To takie trochę placebo. Bo pH skóry w okolicach intymnych jest takie same jak w innych miejscach. A płynu się i tak nie wprowadza do środka. Plus pochwa oczyszcza się sama.
Więc te delikatne i tak będą zaburzać pH w jakimś tam stopniu.
Ja używam wody i normalnego płynu jak do reszty ciała. Nigdy nie miałam infekcji.

Płyn do higieny intymnej kupiłam raz i skończyłam na tym, że myłam nim włosy big_smile polecam, są mięciutkie potem.

A to też zależy od włosów,  mi zrobił siano big_smile

Natomiast polecam  sprawdzać  właśnie ph kosmetyku aby nie zaburzalo,  to się tyczy nie tylko żeli intymnych wink
Jeśli kosmetyk nie zaburza  ph i dobry skład, to śmiało, jeśli ktoś ma taką potrzebę smile

8

wieka napisał/a:

Dobrze jest stosować emulsję do higieny intymnej z kwasem mlekowym, pomaga zachować prawidłowe pH, co za tym idzie w jakimś stopniu hamuje rozwój infekcji.

Narazie jest ok, stosuje profilaktycznie lactovaginal. Piję sok zurawinowy i herbatę, no i płyn kupiłam z firmy AA.

9

Istotka6 napisał/a:

Partner seksualny może być zainfekowany i nie wiedzieć o tym bo nie ma objawów.

10

ewcia 80 napisał/a:
wieka napisał/a:

Narazie jest ok, stosuje profilaktycznie lactovaginal. Piję sok zurawinowy i herbatę, no i płyn kupiłam z firmy AA.

Lactovaginal, jeśli chodzi o emulsję.  Dopochwowo jest jeszcze Invag, nie wiem czy tez emulsji z tego nie mają

11

Ja korzystam z Lactacyd z prebiotykami, fajny, nie podrażnia nie wysusza wink
Generalnie mialam duzy problem z żelami do higieny intymnej i zawsze bylo cos nie tak, to pierwszy który działa dobrze

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Plyn do higieny intymnej jaki polecacie,?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024