Co sobie wtedy myśli kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co sobie wtedy myśli kobieta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: Co sobie wtedy myśli kobieta

Czy wy kobiety często czujecie spojrzenie mężczyzn na własnych piersiach? Co czujecie, jeśli zobaczycie, jak mężczyzna tak na chwilę zawiesił na nich spojrzenie, ale potem szybko wrócił do tego co robił przed chwilą? Ciekawi mnie, czy to jest odbierane jako coś przyjemnego, tak mieć świadomość, że ktoś nie mógł się oprzeć żeby sobie tam na moment po prostu popatrzeć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co sobie wtedy myśli kobieta

Jasne, jest to w jakiś sposób przyjemne. Ale jak wiem, że facet jest zajęty, to wzbudza tym we mnie jednocześnie politowanie.

3

Jak facet przystojny to przyjemne. Jak nie to odrzucające.

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

4

Be. napisał/a:

Rozumiem,że wsparłeś to swoim doswiadczeniem z oglądania Twoich piersi przez przystojnych facetów?

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

5

nirobi28 napisał/a:

Czy wy kobiety często czujecie spojrzenie mężczyzn na własnych piersiach? Co czujecie, jeśli zobaczycie, jak mężczyzna tak na chwilę zawiesił na nich spojrzenie, ale potem szybko wrócił do tego co robił przed chwilą? Ciekawi mnie, czy to jest odbierane jako coś przyjemnego, tak mieć świadomość, że ktoś nie mógł się oprzeć żeby sobie tam na moment po prostu popatrzeć?

Nie jestem  kobietą z przerośniętym gruczołem,który trzęsie mi się na wszystkie strony gdy idę,zatem jeśli facet zawiesi spojrzenie na moim sportowym biuście oznacza to,że...widać mi brodawki smile
Zatem odbieram to jako info,że zapomniałam plastrów na przyklad:)
Odbieram to jak każde spojrzenie na każdą część ciała: czy na usta,twarz,nogi- ot po prostu zostałam zmierzona wzrokiem.Nie przywiązuję do tego wagi i nie odczytuje jako przyjemność lub jej brak smile

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

6

gojka102 napisał/a:
Be. napisał/a:

Rozumiem,że wsparłeś to swoim doswiadczeniem z oglądania Twoich piersi przez przystojnych facetów?

Tak, ewentualnie na publikacjach naukowych, luźnych filmikach na ten temat oraz szczerej opinii kilku kobiet:). Polecam zacząć poznawać siebie, gojka.

7

Jak złapie faceta na wgapianiu się w piersi to z pewnością to nie było dyskretne. To jest żenujące i prymitywne.

8

nirobi28 napisał/a:

Pewnie to samo jak facet. Jak zmierzy go wzrokiem atrakcyjna kobieta a i jeszcze zagada  to jest on zadowolony. Jak zmierzy go wzrokiem stara, brzydka i zaniedbana baba i zagada, to on pomyśli a co ta ropucha chce ode mnie wink
Zależy więc kto patrzy.

9

Prosiaczkowo napisał/a:

Jak złapie faceta na wgapianiu się w piersi to z pewnością to nie było dyskretne. To jest żenujące i prymitywne.

A jak złapiesz go na patrzeniu np. na ładny przyciągający oko samochód? Też żenujące i prymitywne?

Odpowiadając na wątkowe pytanie u kobiet to zależy. Kto patrzy, na czyje patrzy, jak patrzy i cały zbiór innych zmiennych. smile

I'm a man.

10

Legat napisał/a:
Prosiaczkowo napisał/a:

A jak złapiesz go na patrzeniu np. na ładny przyciągający oko samochód? Też żenujące i prymitywne?

Odpowiadając na wątkowe pytanie u kobiet to zależy. Kto patrzy, na czyje patrzy, jak patrzy i cały zbiór innych zmiennych. smile

Ludzkie ciało nie jest przedmiotem, więc porównanie z dupy.

11

Najlepsze jest to, że kobiety pragną tych spojrzeń i zdecydowanych działań łamiących granicę przyzwoitości;)))

12

Be. napisał/a:

Najlepsze jest to, że kobiety pragną tych spojrzeń i zdecydowanych działań łamiących granicę przyzwoitości;)))

Ta.. szczególnie od grubego zboka.

Jakaś statystyka tych badań? Bo jako kobieta się zupełnie nie zgadzam.

13

Prosiaczkowo napisał/a:
Be. napisał/a:

Ta.. szczególnie od grubego zboka.

Jakaś statystyka tych badań? Bo jako kobieta się zupełnie nie zgadzam.

E no jak lajkuje i podbija oglądalność, to nie. smile

I'm a man.

14

rossanka napisał/a:
nirobi28 napisał/a:

Pewnie to samo jak facet. Jak zmierzy go wzrokiem atrakcyjna kobieta a i jeszcze zagada  to jest on zadowolony. Jak zmierzy go wzrokiem stara, brzydka i zaniedbana baba i zagada, to on pomyśli a co ta ropucha chce ode mnie wink
Zależy więc kto patrzy.

Myślę, że rossanka wyczerpała temat. big_smile

15

Be. napisał/a:
gojka102 napisał/a:
Be. napisał/a:

Tak, ewentualnie na publikacjach naukowych, luźnych filmikach na ten temat oraz szczerej opinii kilku kobiet:). Polecam zacząć poznawać siebie, gojka.

Aaach n o taaak smile
Szczera opinia kilku kobiet i publikacje naukowe smile
No bo któż może mnie znać lepiej niż Ty smile i te publikacje naukowe smile Mogę prosić o tytuły? smile

16

Be. napisał/a:

Hahahha! Cudne! Hmmm,ja co prawda nie pragnę tego od facetów,których nie znam,no ale co ja tam mogę wiedzieć smile Nie znam siebie przecież tak jak Ty mnie znasz-tak jak Ty znasz wszystkie kobiety,specjalisto smile

17

nirobi28 napisał/a:

Ciekawi mnie, czy to jest odbierane jako coś przyjemnego, tak mieć świadomość, że ktoś nie mógł się oprzeć żeby sobie tam na moment po prostu popatrzeć?

Nie, to nie jest nic przyjemnego, jest to dla mnie takie jakieś... przedmiotowe. U mnie nie ma na co patrzeć bo chodzę w zakrywających ubraniach, brak dekoltów itd. ale samo zjawisko wywołuje u mnie politowanie i to bez różnicy czy to wolny, czy żonaty patrzy (ktoś to rozgraniczył, dlatego o to zahaczyłam)

18

gojka102 napisał/a:
Be. napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Aaach n o taaak smile
Szczera opinia kilku kobiet i publikacje naukowe smile
No bo któż może mnie znać lepiej niż Ty smile i te publikacje naukowe smile Mogę prosić o tytuły? smile

Wykop.pl

19

Niech będzie zatem, że wykop. Przeprosisz grzecznie to dostaniesz. I proszę się zobowiązać do tego, że się zapoznacie z tym.

20

A  jak się faceci czują gdy kobieta patrzy na krocze?

Ja nie lubię,  gdy mężczyzna  patrzy mi na piersi, czuję się nieswojo.  Subtelne spojrzenie ok,  ale gdy na  tym przyłapie to musi już to być bardziej perfidne "obczajanie",  wówczas mam gorszą ocenę takiego mężczyzny.

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

21

Be. napisał/a:

Niech będzie zatem, że wykop. Przeprosisz grzecznie to dostaniesz. I proszę się zobowiązać do tego, że się zapoznacie z tym.

Czekamy z niecierpliwością aż podzielisz się z nami tymi naukowymi publikacjami smile

22 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-08-05 13:01:52)

To się czytać naucz wpierw. Ty ogólnie jesteś tak słaba, że naprawdę nie chce mi się prowadzić tej interakcji.

23

Jak przyłapany się zmiesza to okej. Jak przyłapany się dalej gapi to przemoc- zamach torebką big_smile Żartuję, nie?

Ale jak się dalej gapi to niefajnie się czuję. Pewnie zabiorę się z bufetem gdzie indziej. Jak się zmiesza to zabawnie jest i luz smile nic się nie stało.

I am red hot kitchen and I am cool...

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, póki jeszcze czas...
https://m.youtube.com/watch?v=Ty9Pcg3qrmU

24

Nic sobie nie myślę. Od ponad 2 lat w sytuacjach nieformalnych chodzę praktycznie zawsze bez stanika, więc nic dziwnego, że się patrzą, nie są przyzwyczajeni do takich widoków. We Francji, Włoszech czy Hiszpanii  mnóstwo kobiet z tzw. sportowym biustem chodzi latem bez biustonoszy i nikogo to nie dziwi,  przeciwnie jak w Polsce.

25

Prosiaczkowo napisał/a:

Prymitywna to jest twoja wiedza o biologii. Piersi kobiety są naturalnym seksualnym wabikiem dla mężczyzn.

26

MariuszMariusz napisał/a:
Prosiaczkowo napisał/a:

Prymitywna to jest twoja wiedza o biologii. Piersi kobiety są naturalnym seksualnym wabikiem dla mężczyzn.

To może od razu podejść i podotykac, a jak się kobieta oburzy to powiedzieć, że nie zna się na biologii.

27

MariuszMariusz napisał/a:
Prosiaczkowo napisał/a:

A ja myslałam, że po to człowiek ma mózg, żeby panować nad sobą.
Dobrze wiedzieć, że u panów mózg nie występuje.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co sobie wtedy myśli kobieta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021