opowieści erotyczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » opowieści erotyczne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: opowieści erotyczne

Witajcie Kochani.
Niedawno otworzyliśmy stronę z opowiadaniami erotycznymi, która w dużej mierze opierać się ma na wysokojakościowej treści związanej z tematyką erotyki.
Oddajemy Wam możliwość pisania o swoich przeżyciach i marzeniach erotycznych w sekcji opowiadania oraz o Waszych doświadczeniach, którymi możecie podzielić się na naszym blogu.
Zapraszamy osoby, które chcą pisać w sposób angażujący, przyjazny dla użytkownika i zrozumiały – tak, by przybliżyć mu tematykę i sprawić, że poczuje się komfortowo podczas lektury.
opowiescierotyczne.pl

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: opowieści erotyczne

Dużo satysfakcji było podczas remontu malarz z daleka spał z nami w kempingu bo w mieszkaniu nie dało się.poznalismy się i był wspaniały sex przez miesiąc co dzień szczególnie jak muj partner pracował na noc .on 40l ja 43lat to było nie do opisania. Niestety muj partner wtedy 57l przyjechał wcześniej z 2zm .nie zdążyłam ubrać się wpadła.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » opowieści erotyczne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2023