Odstawienie tabletek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nikolka20 (2021-12-27 13:47:54)

Temat: Odstawienie tabletek

Witam mam pytanie przeszukałam cały internet i nie znalazłam odpowiedzi.
Otóż odstawiłam tabletki jednoskładnikowe po 2 latach (czyli takie w których nie ma się krwawienia ani przerwy) . Myślałam że powinnam mieć jakieś krwawienie po odstawieniu ich albo jakieś plamienie , wiem że okresu nie będę miała od razu . Nie było nic nawet plamki.
Moje pytanie brzmi czy to normalne że nie było tego krwawienia z odstawienia . Ktoś tak miał ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odstawienie tabletek
Nikolka20 napisał/a:

Witam mam pytanie przeszukałam cały internet i nie znalazłam odpowiedzi.
Otóż odstawiłam tabletki jednoskładnikowe po 2 latach (czyli takie w których nie ma się krwawienia ani przerwy) . Myślałam że powinnam mieć jakieś krwawienie po odstawieniu ich albo jakieś plamienie , wiem że okresu nie będę miała od razu . Nie było nic nawet plamki.
Moje pytanie brzmi czy to normalne że nie było tego krwawienia z odstawienia . Ktoś tak miał ?

Zakładam, że odstawiasz pod kontrolą ginekologa? To czemu nie skonsultujesz tego z lekarzem?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Bo kazał skończyć opakowanie i odstawić tyle z jego informacji

4

Nikolka20 napisał/a:

Bo kazał skończyć opakowanie i odstawić tyle z jego informacji

No to się zapisz na wizytę i idź dopytać co się dzieje.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

przez 2 lata ci tabletki regulowaly, moze jak po ciazy trzeba troche czasu, aby sie unormowalo? np 2-3 miesiace?
ja bym narazie nie panikowala, jak nie wroci do normy to poszlabym do lekarza. a jesli cie to az tak martwi i juz umow wizyte.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021