Depilacja laserowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Depilacja laserowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Depilacja laserowa

Czy możecie podpowiedzieć gdzie udać się na zabieg depilacji laserowej w Warszawie, dokładnie chce wykonać zabieg na całe nogi i myślę o bikini. Gdzie najlepiej? Ile zabiegów należy wykonać by zabieg był zadowalający?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depilacja laserowa

Profilaktycznie przypominam, że spam narusza obowiązujące na naszym forum zasady, dlatego o ile jak najbardziej można dzielić się własną wiedzą i doświadczeniami na dany temat, o tyle polecanie konkretnych klinik czy gabinetów skutkować będzie usunięciem takich treści. 
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3 Ostatnio edytowany przez Kasiaa_85 (2021-04-07 12:58:24)

Cześć dziewczyny.

Byłam przed pandemią na jednym zabiegu na pachy i bikini. Pani robiła zabieg laserem Light Sheer. Nie wspominam miło tej wizyty, ponieważ skóra po zabiegu była tak czerwona i podrażniona prawie przez dwa tygodnie. Pani kazała stosować alantan, ale mimo to zrobiły mi się strupki w okolicach warg jakby doszło do poparzenia. Po pierwszym zabiegu lekki efekt był widoczny, ale boje się iść drugi raz w to samo miejsce. Na pewno chciałabym kontynuować zabiegi, żeby pozbyć się tych okropnych włosków, ale trochę się boję. Jestem ciekawa czy wy też tak miałyście? Znacie jakieś lasery, które nie powodują aż takich podrażnień?

4

Ja chodze na SHR in motion (chyba tak się nazywa), skóra po zabiegu jest lekko czerwona, może przez pół godziny, może godzinę, ale leciutko. Potem stosuje żel i tyle.
Żadnych podrażnień czy zaczerwienień.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Depilacja laserowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021