Serwus! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Serwus!

Cześć wszystkim! Na imię mam Adrian i sprowadza mnie tutaj chęć poznania nowych osób. Jestem osobą świeżo po terapii grupowej dla osób uzależnionych - jestem uzależniony krzyżowo (alkohol, narkotyki, hazard) i teraz czekam w kolejce na grupę zapobiegania nawrotom i do tego czasu mam kontakt z terapeutą raz na dwa tygodnie także postanowiłem poszukać towarzystwa w wirtualnym świecie.

Moim stosunkowo nowym zainteresowaniem są lalki, jest to dość niszowe hobby i rzadko spotykane u mężczyzn, aczkolwiek sam Johnny Depp zbiera lalki i największymi kolekcjonerami są mężczyźni. Cieszę się, że rozwijam swoją wiedzę w tym temacie i poszerzam swoją kolekcję systematycznie. Nie mam jeszcze trzonu swojej kolekcji, darzę sympatią niemalże wszystkie rodzaje, aczkolwiek chciałbym nabyć swoją pierwszą Pullipkę - Pullipki to azjatyckie piękności. Chętnie podzielę się zdjęciami kiedy będę już mógł dodawać linki na forum.

Poza tym kiedyś uprawiałem sporo sportu - próbowałem trochę różnych dyscyplin, ale najbardziej przypadła mi do gustu koszykówka.

Bardzo mi miło, że mogę tutaj z Wami być smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-02-21 14:24:07)

Odp: Serwus!

Witaj Adrianie
To jest nas takich ancymonów przynajmniej dwóch smile (może więcej to się zmienia jedni przychodzą na forum inni odchodzą czasem wracają)
Jestem 29 lat po odwyku  a zacząłem się leczyć nieco wcześniej przerwałem jednak to i wróciłem na ponad dwa lata do picia i ćpania terapia u mnie w sumie trwała z 12 lat a jak zebrać ją do kupy to z 7-8 lat.
Jakby co pisz i się nie krępuj ,lubię się pomądrzyć jako taki stary eksponat muzealny i weteran,bo bywam próżny, jednak chętnie też słucham i czytam innych.
czasem być może coś sensownego napiszę jak pomyśle i pomedytuję.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

3

Ale o jakie lalki chodzi ? O te takie z wyrazem zaskoczenia na twarzy ?

Przed użyciem wstrząsnąć.

4

Misinx napisał/a:

To chyba nie o tamte lalki chodzi ,tym razem momentów może nie być big_smile

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

5

paslawek napisał/a:
Misinx napisał/a:

To chyba nie o tamte lalki chodzi ,tym razem momentów może nie być big_smile

Różne lalki ludzie zbierają smile

6

Misinx napisał/a:

Wspomniałem o Pullipach, a te z pewnością do takich się nie zaliczają roll

https://i.imgur.com/byoPZ4t.jpg

Lalki które posiadam także, może przyjdzie mi założyć wątek o nich i na bieżąco będziecie z moją kolekcją smile

7

Podobne do postaci z anime.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018