Wypowiedzenie umowy na cas okreśony - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Wypowiedzenie umowy na cas okreśony

Jeśli osoba ma umowę na czas od 01.12.2020r do 31.05.2021 to ile trwa czas wypowiedzenia? Dwa tygodnie czy miesiąc? Czy pracownik może dac wypowiedzenie w każdym dniu miesiąca czy musi to być np. ostatni dzień miesiąca?

Dziękuję i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wypowiedzenie umowy na cas okreśony

Niezmiennie polecam google...

Okres wypowiedzenia umów na czas określony czy umów na zastępstwo jest taki sam jak w przypadku umów na czas nieokreślony i wynosi: 2 tygodnie, jeśli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy. 1 miesiąc, jeśli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy.

Wypowiedzenie możesz dać w dowolnym momencie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Tak czytalam to w google ale dalej nie wiem bo okres zatrudnienia ktory podalam to rowne 6 miesiecy wiec wypowiedzenie bedzie ile trwalo? Dwa tygodnie czy miesiac?

4

SenWiktorii napisał/a:

Tak czytalam to w google ale dalej nie wiem bo okres zatrudnienia ktory podalam to rowne 6 miesiecy wiec wypowiedzenie bedzie ile trwalo? Dwa tygodnie czy miesiac?

Dwa tygodnie. Nie masz przepracowanych pełnych 6 miesiecy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Lady Loka dziękuję za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie: Jeśli np. wypowiedzenie dam 19.01.2021 z dwutygodniowym czasem wypowiedzenia, to kiedy jest ostatni dzień pracy? I co jeśli właściciel przebywa 50km o miejsca pracy? Jak przekazać wypowiedzenie??

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018