Jak zrobić zakupy w polskim sklepie mając niemieckie konto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Jak zrobić zakupy w polskim sklepie mając niemieckie konto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Jak zrobić zakupy w polskim sklepie mając niemieckie konto?

Hej! Chcę zrobić zakupy w kilku polskich sklepach (m.in. Allegro) z wysyłką do Niemiec. Z tym nie ma problemu, już zweryfikowałam. Ale co z przelewem? Jak mam to zrobić żeby doszło szybko i bezpiecznie oraz oczywiście bez obciążania mnie kosztami przez bank o ile to możliwe. Niestety nie mam konta w Polsce, tylko niemieckie (sparkasse). Proszę o wskazówkę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zrobić zakupy w polskim sklepie mając niemieckie konto?
Goki napisał/a:

Hej! Chcę zrobić zakupy w kilku polskich sklepach (m.in. Allegro) z wysyłką do Niemiec. Z tym nie ma problemu, już zweryfikowałam. Ale co z przelewem? Jak mam to zrobić żeby doszło szybko i bezpiecznie oraz oczywiście bez obciążania mnie kosztami przez bank o ile to możliwe. Niestety nie mam konta w Polsce, tylko niemieckie (sparkasse). Proszę o wskazówkę.

A jak chcesz nie być obciążony kosztami?
Opcja dla Ciebie to albo wirtualny kantor banku (czyli zapłata w euro, która przelicza się na złotówki po kursie banku) albo założenie sobie konta walutowego w złotówkach i robienie zakupów z tego konta.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Goki napisał/a:

PayPal...?

4 Ostatnio edytowany przez Patricia1 (2020-11-29 02:08:33)

Goki napisał/a:

Jak chcesz szybko i bez żadnych opłat (nie pobierają banki i nie pobiera firma) to do mnie syn czasami wysyła pieniądze z hiszpańskiego konta przez Transfer24... Jak syn wyśle i daje mi cynk to mam je dosłownie po kilku minutach przeliczone na złotówki... Z tego co wiem syn płaci też tak od razu ze swojego hiszpańskiego konta za telewizję i czynsz za mieszkanie, które wynajmuje w Polsce...

Ludzie pragną cza­sami się roz­sta­wać, żeby móc tęsknić, cze­kać i cie­szyć się powrotem.

5

Witam zainteresował mnie ten temat bo mam podobny problem. Czy na pewno nie ma żadnych opłat za taki szybki przelew? I czy to w ogóle bezpieczne czy lepiej zrobić przelew z banku do banku? Pozdrawiam

6

Kixak napisał/a:

Witam zainteresował mnie ten temat bo mam podobny problem. Czy na pewno nie ma żadnych opłat za taki szybki przelew? I czy to w ogóle bezpieczne czy lepiej zrobić przelew z banku do banku? Pozdrawiam

Jak wysyłasz np. z Niemiec to nie ma opłat za przelew... Wiem jak to było u nas... I moim zdaniem to jest bezpieczny sposób u nas nigdy nie było problemów... A pieniążki zawsze były na czas...

Ludzie pragną cza­sami się roz­sta­wać, żeby móc tęsknić, cze­kać i cie­szyć się powrotem.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Jak zrobić zakupy w polskim sklepie mając niemieckie konto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021