Temat: Luksusowe zakupy

Czy lubicie czasem wydać więcej niż możecie na krem czy jakiś ciuch ? Zaszaleć od czasu do czasu i zrobić sobie takie luksusowe zakupy ? Jesteście w zakupach bardziej rozważne czy romantyczne smile? Bo mi się czasem zdarza ,ze mam w portfelu 500 złotych i kupię perfumy za 250 - no i się zastanawiam czy ze mną wszystko okay ...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Luksusowe zakupy

Ja lubię pozwolić sobie czasem na odrobinę luksusu smile może nie zawsze kupuję markowe ciuchy i gadżety ale mam czasem kaprys, żeby sobie poszaleć. A jak nie w sklepie to choć w sieci. Ostatnio odkrywał luksusowe myślenie - nowy portal Think Luxury i gdy przyjdzie mi ochota tam sobie zaspokajam luksusowe potrzeby smile

I znów czekam na ciepły oddech Twój...

3

czasem mi się zdarza zaszaleć na zakupach, ostatnio skusiłam się na perfumy Laurenta Parisienne, ale nie żałuję, fajnie jest podarować sobie odrobinę luksusu, każda z nas na to zasługuje :-)

Reklama

4

Kiedyś częściej pozwalałam sobie na zakupowe szaleństwo, a teraz włącza mi się takie myślenie: 'czy ten krem za 250 zł jest 10 razy lepszy od tego za 25 zł?'. I kupuję w końcu taki za 40-50 zł ;-) Dla każdej z nas co innego jest luksusem, dla kogoś może to być solidna rezerwa finansowa. Polecam quiz o m.in. naszym stosunku do wydawania pieniędzy na fikonomia.pl/quiz, a także artykuł 'Zakupów szał' na tej samej stronie.

"Największym wynalazkiem ludzkości jest procent składany." A. Einstein

Finanse osobiste - warsztaty

5 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 00:48:47)

Każdy luksus rozumie inaczej smile mnie nie jest łatwo wydać 200-300 zł na jedną rzecz. Dlatego nie kupuje najtaNszych produktów, ani tych najdroższych, ale coś pomiędzy - dobre, ale wciąż w rozsądnej cenie. Np. jak kupujecie perfumy? Lubię ładnie pachnieć, a niestety dobre i długoutrzymujące się perfumy to te oryginalne, a wiadomo, że one do najtańszych nie należą. Próbowałyście drogerii internetowych? Możecie mi jakieś strony polecić? Ja zamawiałam raz perfumy na spam- faktycznie taniej, a produkt oryginalny smile

Reklama

Ja zawsze na początku miesiąca pozwalam sobie na coś luksusowego. Cieszę się, że mam fajną pracę, a ponieważ momentami bywa stresująca, lubię po wypłacie kupić sobie coś fajnego. Oczywiście- najwygodniej kupuje się różne rzeczy za pośrednictwem internetu, allegro jest fajne, ale nie zawsze satysfakcjonuje mnie to, co tam znajduje, tym bardziej, że najczęściej kupuje kosmetyki (jak wiele kobiet). Czasem długo błądzę w sieci wyszukując fajne galerie, coś jak luxusportal

7

raczej nie, rzadko kiedy, jakoś zaczełam stawiać dziecko na 1 miejscu, kupuję ubrania w sieciówkach, a kosmetyki ze sredniej półki,

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-03-30 01:58:07)

Twoja postawa jest godna podziwu smile Wiadomo, że dzieci są zawsze najważniejsze smile Ja też jakoś specjalnie nie szaleję z wydatkami - ostatnio kupiłam praktyczną opaskę do włosów [spam]. Noszę ją zarówno do eleganckiego stroju jak i do ćwiczeń tongue

9

Luksus? Nie wiem, ja raczej kupuję rzeczy dobre jakościowo- szczególnie buty, perfumy. Dobre gatunkowo rzeczy służą dłużej.

Słowa ranią najbardziej. Szczególnie takie jak: "nie ma mleka do kawy" i "zjedz sałatę".

10

Buty, ubrania, ewentualnie perfumy to raczej z górnej półki, ale na pozostałych rzeczach staram się oszczędzać wink