Sama nie wiem czy to miłość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sama nie wiem czy to miłość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Sama nie wiem czy to miłość

Hej.
Od jakiegoś czasu spotykam się z pewnym mężczyzna. Jest sporo starszy ode mnie, rozwodnik.  Niby wszystko super, spotykamy się, dużo rozmawiamy jest bardzo fajnie. nie jesteśmy parą i  do niczego jeszcze między nami nie doszło. Ale jakoś tak dziwnie to wszystko wyglada Mówi, że mu zależy na mnie itp, że się zakochał ale znajduje w jego telefonie SMS-y z innymi dziewczynami, że chciałby się spotkać itp.
Co o tym wszystkim myśleć?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Sama nie wiem czy to miłość

Z jego strony to na pewno nie miłość skoro pisze do innych Lasek z propozycją spotkania. Coś na zasadzie jak inna nie będzie chciała to z Tobą zostanie i zrobi sobie bezpieczna przystań

3

a to nie mozna się z kolezankami umawiać na spotkanie? tym bardziej jak nie jestescie w zwiazku?
swoja droga bardzo miło, że przegrzebujesz mu telefon.

4

Pewnie żadna miłość tylko szuka a wiele młodszej kobiety do wiadomo czego. Jak nie Ty to znajdzie sobie inną.

sosenek napisał/a:

a to nie mozna się z kolezankami umawiać na spotkanie? tym bardziej jak nie jestescie w zwiazku?

Skoro się spotykają i karmi autorkę tekstami o miłości to raczej nie powinien podbijać do innych wink

5

a proponowanie spotkania komuś odmiennej płci to podbijanie?

6

sosenek napisał/a:

a proponowanie spotkania komuś odmiennej płci to podbijanie?

Tak , proponowanie spotkań nieznajomym kobietom to podbijanie.:)

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

7

nieznajomym tak ale skąd wiemy, że te ktore znalazła autorka w telefonie faceta były nieznajome?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sama nie wiem czy to miłość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018