Czy powinienem spróbować zaprosić ją na randkę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy powinienem spróbować zaprosić ją na randkę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy powinienem spróbować zaprosić ją na randkę?

Cześć wszystkim,
Z wykształcenia jestem fizykiem, uważam, że znam się na rzeczy, bo od lat się tym interesuję. Znam m.in wszystkie cząstki subatomowe, jednak mam mały problem gdy grupują się one w organizm, który można nazwać kobietą, która mi się podoba smile. Ale dość tych nerdowskich żartów. Otóż jak to wiele osób określa "najlepsze" lata swojego życia (tj. szkoła i studia) spędziłem na nauce. Starałem się przy tym nie zaniedbywać aż nadto relacji towarzyskich. Niestety na wyjścia z dziewczynami brakło czasu, więc w tej kwestii nie mam wiele doświadczenia. Może przejdę do sedna.

Otóż w pracy niedawno doszła do nas nowa dziewczyna. Jakieś tam głupie rozmowy itd. aż w końcu wyszło, że mamy całkiem dużo wspólnych zainteresowań. I tak wracając po pracy sobie miło gawędzimy już od kilku tygodni. Chciałbym spróbować swojego szczęścia i zaprosić ją na kawę czy jakiś spacer, bądź do kina. Ale jednak po prostu nie wiem jak. Próbowałem trochę z nią pisać i pewnie zacząłem od złej strony, bo coś się nie udało kontynuować rozmowy na What's app'ie, a drugi raz nie chcę zaczynać. Zaprosiłbym ją, ale po prostu boję się tego, że mi odmówi i będzie plotkować o mnie z innymi osobami. I w sumie to jest jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje. Czy mieliście coś takiego? Jeśli tak to jak sobie z tym poradziliście?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy powinienem spróbować zaprosić ją na randkę?

Ryzyk - fizyk oczywiście że powinieneś zaprosić dziewczynę na randkę.
Odmowy boisz się teraz, kombinujesz co będzie jak Ci odmówi i jak Ci z tym - nie najlepiej raczej.
Jak jej nie zaprosisz to pozostaniesz w domysłach i gdybaniu ,przez jakichś czas, też nie dobrze gdybanie i pretensje do siebie są dręczące marnie to wpływa na samoocena i poczucie wartości.Konfrontacja jest ciekawsza w rzeczywistości nawet jak odmówi - przeżyjesz i nic nie musi Ci to złego zrobić .
Jeżeli odmówi trudno ma prawo i nie jest to decydujące tak naprawdę o niczym na pewno nie o całym Twoim życiu.
Zaproś ją ćwiczebnie,eksperymentalnie to naprawdę nic trudnego to jest łatwe myśleniem robisz sobie źle - działanie bardziej rozwija
zyskasz doświadczenie i wiedzę nawet jak Ci odmówi ,bo ma prawo a co będzie to nie wiadomo wiadomo tylko że teraz siedzisz i się zamartwiasz o to co jeszcze się nie stało i teraz Ci źle myśląc że będzie jeszcze gorzej .

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

3

spacer, kino- słabe.
w mojej definicji zaproszenie znajomego z pracy na kawe albo piwo po pracy to jeszcze nie randka. to wyjście towarzyskie.
jeśli odmówi -nie jest zainteresowana i żyjesz jak gdyby nigdy nic. jeśli przyjmie zaproszenie- masz zielone światło żeby może przy kolejnej okazji za jakiś czas zaprosić ja na randke.

4

Autorze, przecież to normalne, że jeśli mezczyxnie podoba się kobieta, to on stara się ją zdobyć. Na marginesie, ona na pewno do tej pory zorientowała się, że wpadła Ci w oko i kto wie czy właśnie nie czeka na jakiś ruch z Twojej strony. Nie bój się tego, że może Ci odmówić, bo nawet jeśli, to co takiego się stanie? Boisz się, że obgada Cię wśród znajomych, obsmieje? No przestań. Żeby tak miała się zachować, to musiałaby być głupia, a ci wszyscy, którzy mieliby słuchać jej i też się z Ciebie naśmiewać toż musiałaby być to banda kretynow. I takimi ludźmi miałbyś się przejmować?
Zachowaj się normalnie i zaproś te dziewczynę na jakiś spacer, na kawę, a cóż w tym dziwnego albo zdrożnego lub ośmieszającego Ciebie?

5

BartlomiejNew1623 napisał/a:

Otóż w pracy niedawno doszła do nas nowa dziewczyna. Jakieś tam głupie rozmowy itd. aż w końcu wyszło, że mamy całkiem dużo wspólnych zainteresowań. I tak wracając po pracy sobie miło gawędzimy już od kilku tygodni. Chciałbym spróbować swojego szczęścia i zaprosić ją na kawę czy jakiś spacer, bądź do kina. Ale jednak po prostu nie wiem jak. Próbowałem trochę z nią pisać i pewnie zacząłem od złej strony, bo coś się nie udało kontynuować rozmowy na What's app'ie, a drugi raz nie chcę zaczynać.

Sprzeczność:

-- próbowałem pisać ale nie wyszło
-- rozmaiwaliśmy i mamy dużo zainteresowań

Ponieważ jest sprzeczność, więc pytam jak to w tej pracy jest:

-- w pracy przez przypadek raz przez siedem minut, albo dwa razy, przy ekspresie do kawy rozmawialiście o czymś byle zabić ciszę, ona się uśmiechnęła, a Ty jesteś cały w skowronkach, potem napisałeś do niej na Whatsapie  "Hej cześć! Widzę, że masz tutaj konto..." a ona odpisała "Ano mam..." i na tym się skończyło?

-- czy może w pracy jest tak, że jak ona sobie zrobi kawę, to przychodzi do twojego biurka pogadać o czymś... np. co robisz, albo czy też masz przerwę? A może to Ty do niej chodzisz a ona z grzeczności nie chce Cię odtrącać?

Jak to jest proszę pana fizyka? Hę? Precyzyjniej można...

Trzeba wyczuć co dziewczyna chce, a na razie wiem tylko co jest w twojej głowie.

1. Jeśli ona w jakikolwiek sposób daje znać, że jest zainteresowana, to możesz zaprosić ją wprost i być może tego oczekuje. Jak to zrobić? Tak:     "Mam wolny wieczór, jeśli Ty też to może spotkamy się poza pracą na pogaduchy?"

2. Jeśli nie jesteś pewien, czy ona chce, to możesz proponować delikatnie dając jej drogę ucieczki   "Dobrze mi się z Tobą tutaj w pracy rozmawia, więc gdybyś kiedyś chciała po pracy się spotkać, to chętnie Cię zaproszę... To nie jest zaproszenie, tylko stwierdzenie, że bym tak zrobił... o ile Ty będziesz chciała...".       <--- na to ona generalnie powinna nic nie odpowiadać, albo kiwnie głową że OK...
Możesz też trochę przebiegle -- jak Wam się dobrze rozmawia, to urwij spotkanie i powiedz "Kurczę! Muszę coś skończyć... super mi się z Tobą rozmawia, ale muszę teraz iść, więc gdybyś chciała, to możemy kontynuować po pracy...".

Dyskretna różnica jest taka, że w pierwszym przypadku ona musi zareagować, czyli to jest pytanie... na które powinna paść odpowiedź "tak", chyba że masz mocne ego i przetrwasz "nie". Drugi przypadek to stwierdzenie o Tobie samym, które ona miała usłyszeć i może nie reagować. Drugi przypadek możesz kilka razy powtarzać... Pierwszy to bilet w jedną stronę.

Zaprosiłbym ją, ale po prostu boję się tego, że mi odmówi i będzie plotkować o mnie z innymi osobami. I w sumie to jest jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje.

Błąd. Dlaczego? Jest w firmie skryty gość, cały czas trzyma dystans, a potem robi atak nagły i niespodziewany... To jak pies biegający wokół jeża, który nagle chce tego jeża ugryźć i nadział nos na kolce jeża, kwicząc ucieka w siną dal, a inne jeże się śmieją. Oglądałeś film "Głupi głupszy"? Tam pan miał w głowie cały scenariusz jak powie kobiecie, a potem wyszło totalnie głupio...

Jak powinien zrobić pies? Spokojnie podejść do jeża... porozmawiać... zobaczyć jaki jeż jest... poznać jeża lepiej, zobaczyć czy jeż chce poznać psa, czy jeż w ogóle jest zainteresowany psem.

Przyjaciółka mawiała "kobiety podrywa się rozmawiając z nimi". smile Więc rozmawiaj z nią więcej i więcej. Na razie urwałeś rozmowę na Whatsapie i może Ci się wydawać ze koleżanka jest zainteresowana, choć ona tylko miło rozmawia.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy powinienem spróbować zaprosić ją na randkę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018