Pielęgnacja włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pielęgnacja włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Pielęgnacja włosów

Cześć.Mam długie puszące się włosy i poszukuję dobrej maski lub odżywki do włosów,żeby je odżywić. Jaki kosmetyk polecacie. Raczej chodzi mi o kosmetyk z drogerii.Jeszcze drugie pytanie.Przy skroni moje włosy w ogóle nie rosną i przeszkadza mi to.Cały czas muszę te włosy podpinać wsuwkami. Może macie na to jakiś sposób,kosmetyk dzięki któremu te włosy zaczną rosnąć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pielęgnacja włosów

A badalas hormony? Lub przyjmujesz hormony z tabletki anty? To może tłumaczyć że akurat tu włosy mogą nie  rosnąć

Jestem na etapie  pielęgnacji włosów kosmetykami naturalnymi,  które można kupić w drogerii.  Nie mam kręconych włosów,  ale szczerze  polecam,  nie chodzi tylko o zdrowy i lepszy skład,  ale przede wszystkim  o to jakie włosy się po tym stają.  Nigdy  bym się nie spodziewała  że moje oklaple coś na głowie może tak wyglądać...  Do tego zauważyłam porost nowych włosów,  nie są oklejone,  są po prostu zdrowe i witalne.  Przetestuj.
Siła  natury jest najlepsza,  naprawdę dalej z szoku wyjść nie mogę a spróbowałam tego z czystej ciekawości i teraz jestem wielką  fanką.  Wszystkie kosmetyki już mam naturalne i Miśkowi też oczywiście powymienialam big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

3 Ostatnio edytowany przez Matylda18 (2020-07-29 21:29:18)

Odp: Pielęgnacja włosów

Polecam olejowanie. :-) Osobiście nieskromnie spoglądam w lustro i nie mogę się napatrzeć, ale u mnie jest dość duża pielęgnacja. Wcierka na porost włosów węgierska nie pamiętam nazwy ale z chrzanem i gorczycą, olejowanie różnymi olejami teraz akurat dabur. Szampon bez znaczenia. Maski kupuje duże litrowe bez wcześniejszego czytania o nich. Biotyna i olej lniany. Tak więc co dokładnie wpływa na stan włosów nie wiem. Od przeszło 9 msc nie farbuje.

Aczkolwiek co do samego tematu maski, jeśli masz troszkę więcej pieniążków niż na te tańsze maski to polecam maskę John frieda detox taka zielona. Jak miałam zniszczone włosy, ona mi je odratowala.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pielęgnacja włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018