Samotność w stolicy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność w stolicy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Samotność w stolicy

Cześć dziewczyny:) od dłuższego czasu jestem Warszawskim sloikiem i od kilku miesięcy dokucza mi samotność w wielkim mieście. Mój chlopak jest za granica, na innym kontynencie, a pandemia uniemożliwiła nam spotkania. Wszystkie nasze plany legły w gruzach. Zawsze mialam duzo znajomych, ale teraz widzę, że wszystkie warszawskie relacje sa strasznie płytkie i marne. Nie moge znaleźć w swoim otoczeniu kolezanek, ktore byłyby podobne do mnie. Lubiły byc w domu, ale chciały tez wychodzić na miasto. Nie były puste, ale lubiły się fajnie ubrać czy pomalować. Zarabiały na siebie i byly niezależne. Podróżowały albo mieszkały za granicą. I przede wszystkim byly pozytywne. Mam wrażenie, że przyciągam kobiety strasznie niezadowolone z życia lub tkwiace w toksycznych związkach. Czy ktoś ma moze podobnie? Czy wiecie gdzie w stolicy mozna poznac fajnych ludzi? Nie jestem introwertyczka, ale tez nie umiem tak podejść do kogoś i zagadać na ulicy... Moja najlepsza przyjaciółka mieszka w innym mieście i brakuje mi kogos z kim moglabym spędzić fajny czas w weekend. Zwłaszcza, że w moim przypadku praca z domu potrwa jeszcze min pol roku, co potęguje moje poczucie osamotnienia...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność w stolicy

Hej, napisałam e-mail do Ciebie. smile

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność w stolicy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018