Zauroczenie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Zauroczenie

Cześć, dziewczyny smile

Na pewnym forum studenckim poznałam chłopaka z mojej uczelni, pisaliśmy ze sobą ze dwa razy na temat studiów, teraz ja się do niego odezwałam. Dodam, że nie znamy się w realu. Zaczęliśmy pisać i wiele rzeczy mnie z nim łączy, można powiedzieć, że się zauroczyłam... Piszemy dość krótko, bo tydzień (wiem, wiem, mało, a już zauroczona...), ale naprawdę czuję z nim nić porozumienia. Ogólnie jest bardzo miły, jednak jak jest zajęty, to mówi, że teraz mu przeszkadzam... Niby w żartobliwy sposób, ale jednak. Jednego dnia piszemy prawie cały dzień, a drugiego cisza. Dziś też się nie odzywa. Sama nie wiem co myśleć, bo niby jest miły, mówi, że lubi ze mną rozmawiać, ale z drugiej strony mówi, że mu przeszkadzam. Jednak raz on się odzywa, raz ja. Może ja przesadzam, co? Tydzień to krótko, może to normalne, że nie będzie pisał non stop? On jest dość introwertyczny. A może niepotrzebnie robię sobie nadzieję?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zauroczenie

Hmmm... pisze, że mu przeszkadzasz, bo pewnie mu faktycznie...
...przeskadzasz?
Nie miewasz sama takich sytuacji, kiedy nie możesz rozmawiać czy pisać z kimś, bo jesteś akurat zajęta i osoba, która próbuje się skontaktować, najzwyczajniej robi to nie w porę?
Dużo też zależy od tonu, w jakim on Ci to komunikuje - grzecznie jest powiedzieć, że nie może się rozmawiać, ale zaproponować korzystniejszy termin.

You've got to be all mine, all mine
Foxy lady
Here I come

3

Raz napisał, że odezwie się potem, a raz żartami, że go zagaduję i że kończy. dlatego napisałam na forum, bo nie umiem trzeźwo spojrzeć na tą sytuację... hmm

4

Zwolnij tempo i zobacz czy on chce pisać.
Czyli to co byś napisała w ciągu tygodnia napisz w ciągu miesiąca.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Znacie się dopiero tydzień....i chcesz z nim pisać prawie non stop.
Nie narzucaj się tak, nie osaczaj bo go zniechęcisz. Każdy ma swoje życie i obowiązki.
Przecież daje ci delikatnie do zrozumienia, że czasem przeszkadzasz. Uszanuj to.

6

milena1423 napisał/a:

Sama nie wiem co myśleć, bo niby jest miły, mówi, że lubi ze mną rozmawiać, ale z drugiej strony mówi, że mu przeszkadzam. Jednak raz on się odzywa, raz ja. Może ja przesadzam, co? Tydzień to krótko, może to normalne, że nie będzie pisał non stop? On jest dość introwertyczny. A może niepotrzebnie robię sobie nadzieję?

Przesadzasz. TO NORMALNE, że ktoś nie pisze non stop, niezależnie od tego czy to tydzień znajomości, czy dwuletni związek.
Komuś, kogo się lubi, nie wolno powiedzieć "przeszkadzasz mi"?

Pomyśl nad swoimi wymaganiami wobec facetów, bo na razie wygląda na to, że jednym z nich jest kontatk 24h na dobę, a to odstraszy ogromny procent potencjalnych partnerów i znajomych.

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

7 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-07-29 22:02:09)

Przyczepię się tego ciągłego pisania. Przecież to strasznie rozprasza i nie da się normalnie zająć swoimi zajęciami. Może Ty masz dużo wolnego czasu i Ci się nudzi, ale on może wręcz przeciwnie...
Swoją drogą, to bardzo bezpośredni facet, skoro wprost pisze, że mu przeszkadzasz.
No nie wiem. Jak mi ktoś przeszkadza, albo nie mam czasu, albo zwyczajnie mi się w danej chwili nie chce odpisywać, to odpisuję później, a nie piszę komuś, że mi przeszkadza. Bez sensu. Ewentualnie daję znać, że odezwę się później, jeśli na przykład jestem zajęta.

"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą Cię ranić" /Włóczykij/

8

wcale nie rozprasza, o ile ktoś nie włacza prywatnej korespondencji gdy naprawdę jest zajęty.
I jeśli druga strona nie oczekuje pisząc natychmiastowej odpowiedzi. smile Kwestia wyczucia.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

9

Skoro to typ introwertyka to według  mnie zbytnio go oosaczasz swoją  osobą.  Po co codziennie,  nie lepiej co dwa,  trzy dni i niech zateskni?
Zapamiętaj,  im bardziej chcesz,  tym bardziej  możesz zdawać się namolna a to odniecheca.  Miej to na uwadze.  Jak napisze za dwa lub i trzy dni to okaz że bardzo się cieszysz  że napisał,  daj zielone światło ale nie ruszaj z piskiem za nim wink

Swoją drogą  uważam że ludziom odbija jak mają za dużo wolnego czasu big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

10

Ela210 napisał/a:

wcale nie rozprasza, o ile ktoś nie włacza prywatnej korespondencji gdy naprawdę jest zajęty.
I jeśli druga strona nie oczekuje pisząc natychmiastowej odpowiedzi. smile Kwestia wyczucia.

Miałam na myśli, że rozprasza ciągłe pisanie z kimś czy odpisywanie komuś, dlatego właśnie on nie pisze cały dzień, na co żali się autorka wink

"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą Cię ranić" /Włóczykij/

11

Zdecydowanie przesadzasz. Takie ciągłe pisanie może być okropnie męczące, a jeśli druga strona wyczuje, że tego oczekujesz, to żeby nie narażać się na ewentualne pretensje, zacznie Cię unikać i kontakt wygaszać, tym bardziej, że przecież nie znacie się w realu. 
Nawiasem mówiąc, chłopak już daje Ci do zrozumienia, że zaczepiasz go częściej niż ma na to ochotę. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, to Twoje 'zauroczenie' będzie musiało minąć szybciej niż się na dobre zaczęło.

Ela210 napisał/a:

(...) I jeśli druga strona nie oczekuje pisząc natychmiastowej odpowiedzi. smile Kwestia wyczucia.

Otóż to. Wyczucie daje drugiej osobie komfort, którego brak działa zniechęcająco. Dokładnie tak samo, jak i brak umiaru.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

12

Przedstawiłam tutaj sytuację w skrócie, a może przez to tak mnie zrozumieliście.
Mamy podobne poglądy i dobrze mi się z nim rozmawia, dlatego tak mi zależy na kontakcie. Ogólnie od początku piszemy raz on, raz ja. Najpierw było to z większą częstotliwością, a potem tak co dwa dni, teraz już cztery. Nie narzucam się, nie chcę niczego na siłę. Zastanawia mnie to po prostu, bo jak na początku pisaliśmy z jakimiś przerwami, ale codziennie, to teraz te przerwy są własnie kilkudniowe. Jednak jak piszemy to jest tak samo jak na początku rozmowny, sam dopytuje itd. Jak to rozumieć?

13

milena1423 napisał/a:

Przedstawiłam tutaj sytuację w skrócie, a może przez to tak mnie zrozumieliście.
Mamy podobne poglądy i dobrze mi się z nim rozmawia, dlatego tak mi zależy na kontakcie. Ogólnie od początku piszemy raz on, raz ja. Najpierw było to z większą częstotliwością, a potem tak co dwa dni, teraz już cztery. Nie narzucam się, nie chcę niczego na siłę. Zastanawia mnie to po prostu, bo jak na początku pisaliśmy z jakimiś przerwami, ale codziennie, to teraz te przerwy są własnie kilkudniowe. Jednak jak piszemy to jest tak samo jak na początku rozmowny, sam dopytuje itd. Jak to rozumieć?

Z twojej uczelni, oboje pewnie wolni. Zapros go do kina, spotkaj sie w realu. Raz na 4 dni..to już bardzo rzadko, chyba ze wśrod dobrych przyjaciół, ktorzy mają jakieś mocniejsze podstawy relacji. A tu dopiero początek.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018