ODBYT - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: ODBYT

po jakichs 2 godzinach od stosunku sperma wyplynela z odbytu, na majtki, czy ta sperma podczas tych 2 godzin mogla stracic swoje wartosci I nie byc zdolna do zaplodnienia skoro potem wyplynela?  Plemniki mialy warunki do  przetrwania podczas tych 2 godzin w odbycie? Czy zajscie w ciaze bylo mozliwe?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ODBYT

Smutno mi, że nie przeczytałaś odpowiedzi zs swojego poprzedniego tematu.

Nie możecie używać prezerwatyw do seksu analnego? Już nawet nie o spermę chodzi, ale o higienę...

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Lady Loka napisał/a:

Nie możecie używać prezerwatyw do seksu analnego? Już nawet nie o spermę chodzi, ale o higienę...

a mi smutno ze nie dostalam odpowiedzi na swoje pytanie, prezerwatyw teraz bedziemy uzwyac na pewno ale chcialabym dostac odpowiedz

4

dragonek77 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

a mi smutno ze nie dostalam odpowiedzi na swoje pytanie, prezerwatyw teraz bedziemy uzwyac na pewno ale chcialabym dostac odpowiedz

Ginekolog  na pewno  fachowo odpowie  na te pytanie

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

5

Logika... Jakim cudem sperma z tyłka mogłaby przenieść się do WEWNĄTRZ pochwy?

6

Prosiaczkowo napisał/a:

Logika... Jakim cudem sperma z tyłka mogłaby przenieść się do WEWNĄTRZ pochwy?

Może autorka ma bardzo sprytnego chłopaka ? big_smile

Przed użyciem wstrząsnąć.

7

dragonek77 napisał/a:

Dostałaś odpowiedzi w swoim poprzednim wątku - https://www.netkobiety.pl/t123132.html   a w związku z tym, że dublowanie tematów jest niezgodne z naszymi zasadami, ten wątek zamykam.
Proszę, abyś ponownie zapoznała się z regulaminem forum i stosowała do jego zapisów.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018