Nie przedłużyli mi okresu próbnego bo ?COVID?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Nie przedłużyli mi okresu próbnego bo ?COVID??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Nie przedłużyli mi okresu próbnego bo ?COVID??

Hej, byłam na miesięcznym okresie próbnym, w pracy byłam w sumie 3 dni, a potem poszłam na home office, dziennie robiłam mało, to co mi podesłali na maila, ale wykonywałam to dokładnie i sumiennie. Nie miałam zwrotów, raz info ze coś złe rozumiałam i tyle. Za tydzień kończy się miesiąc i dostałam info, ze niestety to nie moja wina, ale wirus i tną koszy i ze zadzwonią kiedystam albo żebym ja zadzwoniła. Spytałam, jak oceniają moja prace to otrzymałam info, ze „generalnie ok”, ze po studiach jestem i nie mam doświadczenia, ale ze współpraca na + i w ogóle. I teraz mam mętlik w głowie, czy wirus to był tylko pretekst czy naprawdę tną koszty. Firma fakt faktem utrzymuje się z dochodów, które obecnie są zablokowane.

Smuci mnie tylko fakt czy to ja sobie nie radziłam, czy to faktycznie wina wirusa. Co myślicie? Szef jest dosyć bezpośredni, wiec myśle, ze gdybym się nie sprawdziła to by mi chyba to powiedział? hmm

Jak odebrać takie info?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie przedłużyli mi okresu próbnego bo ?COVID??

Jesli cie to pocieszy to wszedzie sa zwolnienia. Nie przedluzaja umów

3

Trochę pocieszyło, aczkolwiek oczywiście bym wolała żeby jednak sytuacja dla wszystkich była inna. Nie mam problemu z tym, ze sytuacja jest jaka jest i rozumiem firmy, sama bym sobie nie przedłużyła. Bardziej mi chodzi o to, czy to faktycznie wirus czy moja wina

4

Ale po  to właśnie jest okres próbny. Być może było ok ale szukają czegoś więcej. Nie ma co się tym sugerować.

5

To jak najbardziej może być przez wirusa. U mnie też jest przez to zastój i zaczyna szefostwo już przebąkiwać o tym, by podziękować tym, którzy są zatrudnieni przez agencje...

6 Ostatnio edytowany przez EllaElla (2020-04-03 22:02:02)

Ehh no czuje się mega słabo, bo nie było żadnych „ale”, tylko „dzięki dzięki” a tu nagle taka decyzja, na pewno przy odejściu pogadam dogłębniej co było na + co na - w mojej pracy. Może wtedy wyciągnę jakieś wnioski czy to faktycznie to czy moja zła praca. Trochę mnie to zdezorientowalo i czuje się mega zdemotywowana do dalszych działań.

7

Tak jak mówię...koronawirus to na pewno mógł być powód. Teraz zwalniają ludzi z dużym stażem, tną koszta. Ale nie masz co sie załamywać... Po prostu zdobyłaś doświadczenie, na pewno je wykorzystasz w przyszłości. Zamiast zastanawiać się co się stało poszerzaj swoja wiedzę sama dla siebie.

8 Ostatnio edytowany przez Pronome (2020-04-05 14:36:44)

Firma ci bardzo ladnie odpisala, ze jak wszystko minie, to masz sie do nich zglosic.
Nie badz neurotyczna, miesieczny staz - co tu mozna za duzo powiedziec.
Odpowiedzieli Ci, ze wspolpraca ukladala sie na + i nie maja zastrzezen.
Jest olbrzymi kryzys na rynku, ciecie kosztow to koniecznosc.
Firmy musza sie ratowac.
Usmiechnij sie smile

9

Autorko jeste jak napisal Pronome troche neurotyczna ale zrzucam to na karb tego, ze jako swiezynka po studiach masz prawo przezywac nadmiernie miesieczny okres probny.
Prawda jest taka, ze oni nie moga za wiele powiedziec o Twojej pracy bo widzieli Cie raptem pare razy na krzyz a reszte przepracowalas zdalnie i ciezko wtedy ocenic pracownika. Prawda jest rowniez taka ze teraz zwolnienia sa wszedzie i to masowe. W tej firmie zapewne tez musza ostro ciac koszty i jak mieli do wyboru zwolnic doswiadczonego pracownika a mloda dziewczynke po mscu pracy to bez mrugniecia okiem wybrali Ciebie i nie analizowali czy bylas dobra, niezla czy srednia. Mysle ze jakby byli ewidentnie niezadowoleni to by nie padla informacja ze sie odezwa jak sie sytuacja uspokoi tylko podziekowali za wspolprace i tyle.

10

ErJt napisał/a:

Jesli cie to pocieszy to wszedzie sa zwolnienia. Nie przedluzaja umów

Nie wszędzie, tylko w branżach, które zostały zastopowane decyzjami rządowymi.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Nie przedłużyli mi okresu próbnego bo ?COVID??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024