Odkurzacz, roomba, karcher co wybrać dla alergika?? Jak z tym walczyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Odkurzacz, roomba, karcher co wybrać dla alergika?? Jak z tym walczyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Odkurzacz, roomba, karcher co wybrać dla alergika?? Jak z tym walczyć?

Witam,
Niestety mój synek ma stwierdzoną alergię na kurz i roztocza i postanowiłam, że zaczniemy walkę żeby jak najmniej to odczuwał. Czy macie jakieś triki, sposoby na walkę z kurzem? No i kwestia odkurzacza? Jaki wybrać żeby się sprawdził. Mamy w domu głównie panele i kafle.
Jak to jest u Was? Czy Wasze dzieci, które mają alergie na kurz i roztocza muszę brać leki, być odczulane? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odkurzacz, roomba, karcher co wybrać dla alergika?? Jak z tym walczyć?

Jeżeli nie masz dywanów i ścierasz regularnie powierzchnie płaskie tak, żeby nie gromadził się kurz, to tak naprawdę rodzaj odkurzacza nie ma większego znaczenia. Karcher jest spoko, ale uciążliwy, jeżeli masz więcej pięter. Roomba też spoko, jeżeli nie masz progów wink moi rodzice mają taki duży odkurzacz roboclean, on ma w środku zbiornik z wodą i można np. do tego zbiornika dolać kilka kropel olejku zapachowego i w czasie odkurzania czuć ładny zapach zamiast standardowego gorącego powietrza. Tyle, że ten odkurzacz to dobre kilka tysięcy i jest sprzedawany tylko w sprzedaży door-to-door. Ale odkurzysz nim wszystko łącznie z firankami i zasłonami.

W kwestii odczulania powinnaś zapytać lekarza swojego dziecka.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Odkurzacz, roomba, karcher co wybrać dla alergika?? Jak z tym walczyć?

Na spokojnie możesz kupić roombę, ona pochłania alergeny dzięki wysokowydajnemu filtrowi. Dobrze zbiera kurz i inne zabrudzenia. Ja swoja włączam codziennie, żeby pozbierała kurz i moje samopoczucie nie jest złe.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Odkurzacz, roomba, karcher co wybrać dla alergika?? Jak z tym walczyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018