Czego ex ode mnie chce? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czego ex ode mnie chce?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czego ex ode mnie chce?

Hej, postaram się opisać mój problem zwięźle, potrzebuje porady co ja mam biedna robić wink

Byłam z nim 2.5 roku,( ja mam 31lat od 33)był to dobry związek, kłótnie występowały bardzo sporadycznie, ale wychodziły zazwyczaj ode mnie, bo jestem osobą dość zazdrosna i wiem że jego to bardzo irytowalo, ale zawsze potrafiliśmy się dogadać, a ja zaczęłam nad sobą pracować i przez ostatnie pół roku nie miał zupełnie się o co przyczepić było poprostu dobrze. Żadnych dramatów, zdrad nic z tych rzeczy.
Pewnego dnia zaczelam zauważać, że on się ode mnie oddala, zapytałam czy wszystko jest ok między nami powiedział, że tak i że ma sporo na głowie, ale po paru dniach zapytałam ponownie, bo zaczelam się źle w tym czuć i doczekałam się szczerej odpowiedzi... ze od jakiegoś czasu bije się z myślami, że ma coś w stylu depresji nic go nie cieszy, nic mu się nie chce i nie wie czy mógłby jeszcze szczerze powiedzieć, że mnie kocha..  w jednej chwili świat mi się zawalił jeszcze niedawno planowaliśmy razem zamieszkać, oczywiście był płacz, błagania żeby mnie nie zostawial, czulam się  jak idiotka. Zapytalam czy chodzi o inna kobiete powiedział, ze nie i ze chyba on sie do związków nie nadaje. Żeby nie ponizac się jeszcze bardziej zaczelam szukac pomocy w Internecie i natknęłam się na pewien kanał na yt i jak radzono odcielam się od niego totalnie. Przez miesiąc nie mieliśmy ze sobą kontaktu, ja rozbita na kawałeczki dzięki znajomym powoli się poskladalam, wyszlam z łóżka, coraz częściej gdzieś wychodziłam- mimo tego i tak płakałam w poduszkę. I on zaczął nawiązywać kontakt, najpierw były to życzenia na imieniny, później przeróżne pytania np którędy jechaliśmy do Zakopanego bo chciałby koledze polecić ta trasę, wysłał mi moje zdjęcie z podpisem patrz jak tu ładnie widać Twoje mięśnie, na Mikołaja przywiózł mi prezent bo wiedział że jednej rzeczy potrzebuje i tak jest do dziś niemal codziennie, a od rozstania minęło 2.5 m-ca. Nie ma tematu MY poprostu jest rozmowa lub zwykła wymiana zdań jak z koleżanką, chociaż duzo w nich wspomina jakies anegdotki z naszego zwiazku...

Proszę doradzcie mi co mam robić, ja w ogóle się nie odzywam, nie szukam kontaktu, chce zeby wyszło od niego jeśli cokolwiek w ogóle miało by z tego wyjść...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czego ex ode mnie chce?

Nie łamać przyjętych zasad. Odcięłaś się. Pomogło. A teraz po co ci te rozmowy, niby koleżeńskie?

3

A czego Ty od niego chcesz?

4

Janix2 napisał/a:

A czego Ty od niego chcesz?

Żeby wrocil to chyba oczywiste wink ale nie pod moim naciskiem, nie z litości, tylko sam z siebie. Nie wiem czy kiedykolwiek do tego dojdzie, ale sobie cierpliwie jeszcze poczekam.

5

Może mniej kłótni a więcej konstruktywnych rozmów. Może miał dość ciągłego czepiania się i zrzędzenia ale najwyraźniej mu przeszło. Nie prowokuj dziwnych konfliktów bez powodu a wszystko ułoży się.

6

Warto brać pod uwagę, że może nie wrócić w ogole. Wygląda trochę, jakby powoli stopnio chciał odbudować z Tobą kontakt, ale ostrożnie, poowli i bez zbędnych porywów. Dlaczego? Może sam do końca nie wie i zastanawia się czy warto? Nie wiadomo, czy rzeczywiście przechodzi depresję czy może coś mu w Waszym związku bardzo przeszkadzało, choćby w kwestii powodów wszczynania przez Ciebie kłótni, zazdrości itp.
Jeśli cierpiałby na depresję, to może z innych powodów, chociażby np. zawodowych..?

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

7

W tych okolicznościach relacja koleżeńska nie jest dla Ciebie żadnym rozwiązaniem, Ty oczekujesz jasnego postawienia sprawy, a tego typu kontakt, tylko rozwala Cię psychicznie i tracisz to, co wywalczyłaś do tej pory - względny spokój.
Wygląda na to, że on bada grunt, czy nadal jesteś dostępna, ale skoro nie stać go na szczerą rozmowę, którą on powinien zainicjować, to może oznaczać, że nadal nie wie czego chce.
To on odsunął się od Ciebie, jego naszły wątpliwości i jeżeli pozbyłby się ich i naprawdę zależałoby mu na Tobie i Waszym związku, gdyby był przekonany o uczuciu do Ciebie, to zawalczyłby o Was, powiedziałby co czuje i czego oczekuje. Tymczasem, po prostu zawraca Ci głowę, a Ty masz zagwozdkę.

8

Witam.Nie znam dobrze Waszego związku,ale sądząc po tym co napisałaś to może rzeczywiście Twój chłopak popadł w depresję i po prostu przerasta go wszystko.Być może nie zależy mu teraz na tym,by być z kimś w związku.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czego ex ode mnie chce?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018