czy facet który zdradził zonę może być z nią szczęśliwy??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy facet który zdradził zonę może być z nią szczęśliwy???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: czy facet który zdradził zonę może być z nią szczęśliwy???

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną?

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzą się w pracy a on wtedy ciągle spogląda na nią jak nie powiem kto...

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

widziałam ICH romans całowali się po kątach , nosił kwiaty czekoladki , klękał przed nią, śmiał się nawet przy mnie ze swojej żony a jak sie wydało wrócił do niej przerazony ...
żal mi jej teraz jest , pracujemy razem ( z koleżanką) a widze jak cierpi , płacze , jak go widzi to pozniej cały czas smutna...
zatukła bym go....

i co on będzie z zoną szczęśliwy???
bardzo jestem ciekawa > ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy facet który zdradził zonę może być z nią szczęśliwy???

Cóż, to nie Twoja sprawa co jest między mężem a żoną.
A koleżanka była po prostu głupia wchodząc w coś takiego. To tylko świadczy o jej poziomie, trzeba było ją ostrzec przed faktem, a nie teraz próbować zatłuc faceta.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-11-08 17:10:57)

cytryna28 napisał/a:

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną?

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzą się w pracy a on wtedy ciągle spogląda na nią jak nie powiem kto...

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

widziałam ICH romans całowali się po kątach , nosił kwiaty czekoladki , klękał przed nią, śmiał się nawet przy mnie ze swojej żony a jak sie wydało wrócił do niej przerazony ...
żal mi jej teraz jest , pracujemy razem ( z koleżanką) a widze jak cierpi , płacze , jak go widzi to pozniej cały czas smutna...
zatukła bym go....

i co on będzie z zoną szczęśliwy???
bardzo jestem ciekawa > ?

To mąż żonę oszukiwał czy nie oszukiwał?
Mąż, mimo zdrad lub dzięki nim, może być szczęśliwy z żoną, a ona z nim.
Gdyby mąż nie opowiadał tych 'głodnych kwiatków', to kochanka nie zostałaby kochanką.

W przyszłości "koleżanka" od żonatych niech się trzyma z daleka.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

4

Z uwagi na konieczność pożegnania się z Autorką, wątek zostaje zamknięty.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy facet który zdradził zonę może być z nią szczęśliwy???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018