hej,ktory mop obrotowy jest lepszy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » hej,ktory mop obrotowy jest lepszy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: hej,ktory mop obrotowy jest lepszy?

waszym zdaniem mop  plaski? czy ten z fredzlami?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: hej,ktory mop obrotowy jest lepszy?

Płaski wymienny. Obrotowe to lipa.

3

MałyKsiążę napisał/a:

Płaski wymienny. Obrotowe to lipa.

potwierdzam! Skuszona promocją jakieś 1,5 roku temu kupiłam właśnie mopa obrotowego i nadaje się do d*py, a nie do mycia podłóg hmm tzn myje dobrze, ale po jakimś czasie przy odciskaniu wody kij się blokuje, zacina.

The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.

4

Serio macie takie złe zdanie o mopach parowych? Moja koleżanka je zachwalała i namawia mnie na taki zakup. Podobno są polecane jak ktoś jest alergikiem, bo dobrze czyszczą. Sama już nie wiem... Przejrzałam mnóstwo stron i modeli takich mopów. W dobrej cenie znalazłam taki z Viledy na http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-d … czyszczace . To dobra marka, więc może zaryzykuję i jednak go kupię.

5

gadatliwa napisał/a:

Serio macie takie złe zdanie o mopach parowych? Moja koleżanka je zachwalała i namawia mnie na taki zakup. Podobno są polecane jak ktoś jest alergikiem, bo dobrze czyszczą. Sama już nie wiem... Przejrzałam mnóstwo stron i modeli takich mopów. W dobrej cenie znalazłam taki z Viledy na http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-d … czyszczace . To dobra marka, więc może zaryzykuję i jednak go kupię.

parowe to nie wiem,ale skusilam sie na mop plaski obrotowy i narazie jestem zadowolona:).

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » hej,ktory mop obrotowy jest lepszy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018