Chłopak, który mi się podoba, nie odzywa się. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chłopak, który mi się podoba, nie odzywa się.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Beksabeksa67 (2019-11-01 16:30:19)

Temat: Chłopak, który mi się podoba, nie odzywa się.

Ostatnio spotkałam chłopaka który chodził ze mną do szkoły i jakoś tak kręcił się obok mnie także spróbowałam odnowić z nim kontakt napisałam dwa razy za każdym razem jakoś rozmowa się rozwija a teraz cisza i nie wiem co robić w tej sytuacji.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chłopak, który mi się podoba, nie odzywa się.

Nie narzucać się, będzie chciał to napisze a jak nie, to nie jest zainteresowany znajomością

3

Dokładnie, tak naprawdę jego milczenie to też jakaś informacja. Pokazuje wyraźnie, że nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości.

4

trudno tak nic nie robić tylko czekać...z nadzieją ale jak juz napisze tym wieksza radość,
jak Ty się pierwsza odezwiesz to  niestety  nie dowiesz czy nosił sie z takim zamiarem.
Spróbuj wytrzymać,, zajmij  głowę czymś co sprawia Ci przyjemność, wyjdz z psem, poczytaj ciekawą książke lub  obejrzyj dobry film...
Mam nadzieje ze   napisze...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chłopak, który mi się podoba, nie odzywa się.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018