Trójkąt - jak zacząć(?) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Trójkąt - jak zacząć(?)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Trójkąt - jak zacząć(?)

Witam. Jestem w związku z moją kobietą od kilku lat. Jeśli chodzi o seks to mam wrażenie, że próbujemy coraz więcej ponieważ oboje potrzebujemy dużo wrażeń. Od pewnego czasu bardzo dużo fantazjujeny o trójkącie w układzie 2M+K jak i również 2K+M (moja partnerka ma ciągoty lekko biseksualne). Póki co wystepuje to bardziej w świecie fantazji, marzeń podczas gry wstępnej lub ogólnie stosunku. Gdy wspominam o tym poza łóżkiem ona reaguje tylko uśmiechem. Ja najchętniej spróbowałbym/zaczął od konfiguracji K+2M,(choć jestem hetero) bardzo podnieca mnie wizja czegoś takiego. No i teraz pytanie do Pań, gdyby pasowały wam takie fantazje jak dałybyście się przekonać do spróbowania lub chociaż dania dobrej okazji do takich przygód? Może któraś z Was miała za sobą choć próbę czegoś takiego? Każde doświadczenia/przemyślenia będą dla mnie cenne aczkolwiek proszę o wypowiedź raczej osoby o otwartym podejściu do tego typu spraw wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trójkąt - jak zacząć(?)

Na zbiorniku szybko uzyskasz odpowiedź bez oceniania itp

3

Odpowiedzi będzie tyle co użytkowników...
Wyobraziłam sobie najprostsze reakcje na 2M+K...
1. Może ona np. nie odmówi, ale:
a) będzie wolała widzieć Ciebie wykorzystywanego przez innego faceta,
b) ma fantazję, że np. Ty uwodzisz młodego, błękitnookiego, blondynka z klasy maturalnej.
2. Może chciałbyś zobaczyć ją z innym, jak na filmie erotycznym, ale:
a) ona poczuje się przedmiotowo i pomyśli, że traktujesz ją jakby jej emocje czy intelekt się dla Ciebie już nie liczyły,
b) spodoba jej się ten typ i powie Ci: "zrób se herbatkę, idź na fajkę, obejrzyj powtórkę meczu, a my tu sobie ze Zbyszkiem dokończymy...".
Pogadaj o tym z nią, a nie z obcymi ludźmi.
(PS: Też tu na forum kiedyś oberwałam, za temat erotyczny, a oskarżenie o trolling masz gwarantowane wink)

4

Nie mam za sobą takich doświadczeń, nie mam też zamiaru oceniać, chciałabym wyłącznie zwrócić uwagę, że musicie się nad tym poważnie zastanowić, bo niektóre fantazje powinny jednak pozostać w świecie fantazji z uwagi na to, że rzeczywistość tego nie wytrzymuje. Rozumiem przez to, że to co w głowie wydaje się pociągające, w zderzeniu z prawdziwymi emocjami może mieć zgubne skutki.
Zastanów się na przykład czy jeśli zauważysz, że seks z drugim mężczyzną sprawia Twojej partnerce wyraźną przyjemność ostatecznie nie przerodzi się w zazdrość, robienie jej wyrzutów, Twoją niepewność jej uczuć, lęk, że może chcieć to powtórzyć, ale już bez Twojego udziału i tak dalej.

Nawet to forum pokazuje, że trójkąty bywają początkiem końca.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Trójkąt - jak zacząć(?)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018