Nie przyszedł na ślub.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie przyszedł na ślub..

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 164 ]

Temat: Nie przyszedł na ślub..

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

To przecież ty nie przyszłaś na ślub, on się pojawił

3

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Kleoma napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

To przecież ty nie przyszłaś na ślub, on się pojawił

Skoro powiedzial, ze go nie będzie? Po co miałam tam jechać? Żeby mnie bardziej upokorzyl? Mialam tam stać? Załamana, zaplakana z rozmazanym makijażem? Jeżeli 2 godz. Przed oznajmił, ze go nie będzie to po co?

4

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:

I co ja mam teraz zrobić?

Może odrobić lekcje i dać se siana, bo trollować to trza umić.

5

Odp: Nie przyszedł na ślub..
anderstud napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

I co ja mam teraz zrobić?

Może odrobić lekcje i dać se siana, bo trollować to trza umić.

Masz rację, trolowac to ja nie umoem i nawet nie mam zamiaru tego robic. Po prostu nie mam kogo zapytać o radę...

6

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
Kleoma napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

To przecież ty nie przyszłaś na ślub, on się pojawił

Skoro powiedzial, ze go nie będzie? Po co miałam tam jechać? Żeby mnie bardziej upokorzyl? Mialam tam stać? Załamana, zaplakana z rozmazanym makijażem? Jeżeli 2 godz. Przed oznajmił, ze go nie będzie to po co?

Po blokowałaś go wszędzie - innych też? że ci nie dali znać że on czeka?.

7

Odp: Nie przyszedł na ślub..
maku2 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:
Kleoma napisał/a:

To przecież ty nie przyszłaś na ślub, on się pojawił

Skoro powiedzial, ze go nie będzie? Po co miałam tam jechać? Żeby mnie bardziej upokorzyl? Mialam tam stać? Załamana, zaplakana z rozmazanym makijażem? Jeżeli 2 godz. Przed oznajmił, ze go nie będzie to po co?

Po blokowałaś go wszędzie - innych też? że ci nie dali znać że on czeka?.

Tylko jego. Mój tata pojechał w miedzy czasie do niego i okazalo się, ze on jechał na ten ślub i wtedy się dowiedziałam, ale było już za późno, bo sporo km dzieli mnie od usc. Nie odbieralam po prostu telefonu od nikogo, każdy dzwonił i pytał co sie dzieje. Pytanie jednak dotyczy, nie całej sytuacji, ale tego co powinnam zrobić teraz. Czasu juz nie cofniemy

8

Odp: Nie przyszedł na ślub..

A co Ci podpowiada intuicja?

9

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Olac go. Takie zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne.
(Jeśli to prawda, oczywiście)

W przeciwnym razie stres u niego będzie bral gore w każdej trudniejszej sytuacji życiowej.

10

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Jego stress to spotykane zjawisko, akurat w jego wypadku bardzo skrajny, sluchaj swojego serca, jak jego chcesz, bierzesz slub, tylko z nim, no + swiadkowie, bo ten slub jest tylko dla was I tylko was bedzi wiazal

11

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Na moje oko on po prostu nie jest pewny, czy chce z Tobą być.
Daj mu czas, jeśli chcesz i Ci zależy.
Ale nie wiem, czy to rokuje...

12

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Boję się, że moja rodzina tego nie zrozumie. Oni również bardzo to przeżyli...Nie chce wybierać pomiędzy nimi. Sa dla mnie bardzo ważni, i to jedyny powód dla którego nie wiem, jak postąpić... on bardzo się stara, ale... nie wiem jak powinien to naprawic wszystko...

13

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Zorganizuj spotkanie, najlepiej to niech z toba zaprosza twoich bliskich na jakis obiad no I tam niech ich wszystkich przeprosi, powiem ci szczerze, kazdy raczej facet jakos sie tam boi slubu, u twojego to akurat skrajna forma, ale to ty I on bedziecie rodzina, reszta to dalekie tlo, jak oboje chcecie to idz w to, faceci nie takie glupoty odstawiaja w zyciu

14

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:

Zorganizuj spotkanie, najlepiej to niech z toba zaprosza twoich bliskich na jakis obiad no I tam niech ich wszystkich przeprosi, powiem ci szczerze, kazdy raczej facet jakos sie tam boi slubu, u twojego to akurat skrajna forma, ale to ty I on bedziecie rodzina, reszta to dalekie tlo, jak oboje chcecie to idz w to, faceci nie takie glupoty odstawiaja w zyciu

Oni się tam wszyscy pozabijaja przeciez... Wczoraj wieczorem przywiózł mi kwiaty i liścik. Zostawił pod domem, nawet nie widziałam że ma zamiar to zrobić. Akurat trafił na mojego brata, który wracał z pracy.. nie musze mówić jak to się prawie skończyło sad mój tata stwierdził, ze za bardzo nas zranił zebym w ogole z nim rozmawiała..

15 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-09-26 15:01:29)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Romeo i Julia bis? Dziewczyno, o ile zależy Ci na nim, to porozmawiaj ze swoja rodzina, oni powinni uszanowac Twoj wybor, to nie oni, a Ty tworzysz z tamtym nowy zwiazek, a kazdy ma prawo cos sknocic, bo nikt sie nie rodzi idealem.

16 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2019-09-26 15:31:42)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Dałabym mu szansę i porozmawiała z nim. Każdy ma prawo mieć w życiu chwile zwątpienia.
Bo on jednak był w tym urzędzie i szukał ciebie.

Dziwne jest zachowanie ojca, że wtedy pojechał do niego. Po co? Aby go nakłonić do przyjazdu?
A teraz nie chce go znać?

17

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Kleoma napisał/a:

Dałabym mu szansę i porozmawiała z nim. Każdy ma prawo mieć w życiu chwile zwątpienia.
Bo on jednak był w tym urzędzie i szukał ciebie.

Dziwne jest zachowanie ojca, że wtedy pojechał do niego. Po co? Aby go nakłonić do przyjazdu?
A teraz nie chce go znać?

Wcale nie chcial go nakłaniac, po prostu myślał ze mnie tam znajdzie.
Rozumiem, ze sie zestresowal.. szkoda ze nie pomyslal o konsekwencjach hmm

18 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-09-26 16:39:14)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Przede wszystkim to jest sprawa między Tobą a nim. Rodzina się o Ciebie martwi i pewnie chce Cię chronić ale niech zbastują z decydowaniem za Ciebie czy masz prawo się z nim spotkać czy nie bo to co zrobisz dalej zależy tylko od Ciebie. Odnoszę wrażenie że wtracaja się odrobinę za bardzo.
Chciałabyś z nim porozmawiać? Zobaczyć co Ci powie, poznać motywy jego działania? Czy czujesz w głębi że cokolwiek by nie powiedział to to wydarzenie za dużo zmieniło żeby była jakakolwiek możliwość żebyście rozpracowali ten problem? Pomyśl czego sama chcesz w tej sytuacji i zrób to. I jeśli zdecydujesz się z nim spotkać - wszystko na spokojnie, daj sobie czas bo teraz jesteś w wielkich emocjach. Nie podejmuj żadnych decyzji co do Was pochopnie

19

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

Dokonalas już wyboru w dniu swojego ślubu i tego się trzymaj. Życie toczy się dalej i jesteś wolna . Widocznie tak miało być.  Może na twoje szczęście...

20

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Iwona40 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

Dokonalas już wyboru w dniu swojego ślubu i tego się trzymaj. Życie toczy się dalej i jesteś wolna . Widocznie tak miało być.  Może na twoje szczęście...

Pytanie, czy to był dobry wybór? Taki beznadziejny i pod wpływem emocji... Może on naprawdę tego żałuje..

21

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
Iwona40 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

Dokonalas już wyboru w dniu swojego ślubu i tego się trzymaj. Życie toczy się dalej i jesteś wolna . Widocznie tak miało być.  Może na twoje szczęście...

Pytanie, czy to był dobry wybór? Taki beznadziejny i pod wpływem emocji... Może on naprawdę tego żałuje..


Nie bardzo rozumiem dlaczego pytasz? oczywiscie ze zaluje, gdyby faktycznie nie chcial tego slubu toby juz wiecej sie nie pojawil w poblizu ciebie, jak faktycznie go kochasz, chcesz go za meza, porozmawiaj z rodzina, przeczolgaj go niech sie troche upokorzy przeppraszajac ciebie I twoja rodzine za to co zrobil, ale to ty wybieraj nie twoja rodzina, nie ,,doradzacze" bo ty bedziesz z nim dalej zyc

22

Odp: Nie przyszedł na ślub..
jjbp napisał/a:

Przede wszystkim to jest sprawa między Tobą a nim. Rodzina się o Ciebie martwi i pewnie chce Cię chronić ale niech zbastują z decydowaniem za Ciebie czy masz prawo się z nim spotkać czy nie bo to co zrobisz dalej zależy tylko od Ciebie. Odnoszę wrażenie że wtracaja się odrobinę za bardzo.
Chciałabyś z nim porozmawiać? Zobaczyć co Ci powie, poznać motywy jego działania? Czy czujesz w głębi że cokolwiek by nie powiedział to to wydarzenie za dużo zmieniło żeby była jakakolwiek możliwość żebyście rozpracowali ten problem? Pomyśl czego sama chcesz w tej sytuacji i zrób to. I jeśli zdecydujesz się z nim spotkać - wszystko na spokojnie, daj sobie czas bo teraz jesteś w wielkich emocjach. Nie podejmuj żadnych decyzji co do Was pochopnie

Dużo masz racji w tym, co piszesz. Ja wiem czego chcę i jak chcę żyć. Po prostu na początku myślałam, ze on nie chce już ze mną być skoro do ślubu nie doszło. Myslalam, ze mnie nie kocha, ale caly czas walczy o to żeby mnie odzyskać. Naprawdę dotarlo do niego jaki popełnił błąd?

23

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:
Iwona40 napisał/a:

Dokonalas już wyboru w dniu swojego ślubu i tego się trzymaj. Życie toczy się dalej i jesteś wolna . Widocznie tak miało być.  Może na twoje szczęście...

Pytanie, czy to był dobry wybór? Taki beznadziejny i pod wpływem emocji... Może on naprawdę tego żałuje..


Nie bardzo rozumiem dlaczego pytasz? oczywiscie ze zaluje, gdyby faktycznie nie chcial tego slubu toby juz wiecej sie nie pojawil w poblizu ciebie, jak faktycznie go kochasz, chcesz go za meza, porozmawiaj z rodzina, przeczolgaj go niech sie troche upokorzy przeppraszajac ciebie I twoja rodzine za to co zrobil, ale to ty wybieraj nie twoja rodzina, nie ,,doradzacze" bo ty bedziesz z nim dalej zyc

Już sobie różne filmy wkrecam... co jak chcę sprawdzić czy jestem na tyle głupia żeby mu wybaczyć i wrócić? A potem on znowu mnie skrzywdzi. Nie wiem czy jest takim człowiekiem. Nigdy bym nie powiedziała, ze chwile przed ślubem on sie rozmysli...

24

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
12miecio12 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Pytanie, czy to był dobry wybór? Taki beznadziejny i pod wpływem emocji... Może on naprawdę tego żałuje..


Nie bardzo rozumiem dlaczego pytasz? oczywiscie ze zaluje, gdyby faktycznie nie chcial tego slubu toby juz wiecej sie nie pojawil w poblizu ciebie, jak faktycznie go kochasz, chcesz go za meza, porozmawiaj z rodzina, przeczolgaj go niech sie troche upokorzy przeppraszajac ciebie I twoja rodzine za to co zrobil, ale to ty wybieraj nie twoja rodzina, nie ,,doradzacze" bo ty bedziesz z nim dalej zyc

Już sobie różne filmy wkrecam... co jak chcę sprawdzić czy jestem na tyle głupia żeby mu wybaczyć i wrócić? A potem on znowu mnie skrzywdzi. Nie wiem czy jest takim człowiekiem. Nigdy bym nie powiedziała, ze chwile przed ślubem on sie rozmysli...

To ty znasz go jako swojego partnera najlepiej I tylko ty jestes w stanie czy on jest w stanie az tak bawic sie twoimi uczuciami, czy faktycznie po prostu przeroslo go to ze mieliscie stanac na slubnym kobiercu, a teraz kiedy zrozumial ze zawalil totalnie robi wszystko aby to naprawic
Nie jest mozliwe aby go oceniac jako czlowieka bo nie znamy na tyle jego usposobienia, charakteru, nie wiemy jakie numery wykrecal przedtem w zyciu
Tak jak pisalem Inapisze jeszcze raz, w twoim sercu jest odpowiedz czy chcesz byc z tym czlowiekiem w zwiazku, czy tez czujesz sie na tyle zraniona ze nie dasz rady. Jesli masz watpliwosci co do jego intencji porozmawiaj z nim przez telefon, postaw swoje warunki I czekaj czy je spelni, ale najpierw zdecyduj czy dasz mu te szanse

25 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-09-26 18:02:40)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Nie wiemy co do niego dotarło bo z nim nie rozmawiałaś. Oczywiście nie wiem jak się czujesz z tym wszystkim ale jak się popatrzy na to z boku to ja bym się z nim spotkała, przemyslala wcześniej o co chce spytać I na spokojnie o tym porozmawiala. I nie podejmowała decyzji od razu w zależności od tego co Ci powie. Ochlon I przespij się z tym. Mimo wszystko jego zachowanie źle rokuje ale być może faktycznie był to stres, może możecie być razem ale poczekać jeszcze trochę że ślubem, może jest coś o czym Ci nie powiedzial, a może rzeczywiście ma wątpliwości co do Waszej relacji - nie dowiesz się jak się z nim nie zobaczysz. Może warto go wysłuchać jeśli nadal, mimo tego co zaszło, widzisz w nim mężczyznę z ktorym chciałabyś być.
Nawiasem jeśli mogę spytać - jak to wgl wyszło z tym ślubem? Ktoś go przycisnal do oświadczyn, była jakaś presja np ze strony rodziny, zaskoczył Cię z propozycją małżeństwa, czy Ty miałaś na to parcie, czy wspólnie tak zdecydowaliscie?

26

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Dziękuję Wam. Zdecydowałam, że z nim porozmawiam.

Ślub to była nasza wspólna decyzja. 3 tygodnie przed slubem zmarła moja mama. Chorowala, i byliśmy tego świadomi, ze moze odejść w każdej chwili. Kiedy zmarła pomyslalam, ze przełożymy ten ślub. Chociaż mama życzyła sobie zebyśmy go nie przekladali ze względu na nią. Rozmawialam z nim wtedy i mówię, ze moze jednak. On wtedy powiedział, ze juz wszystko ustalone, zaplanowane, ze zrezygnujemy z muzyki i z tańców, ale bedziemy w końcu małżeństwem. Także naprawdę ta cała sytuacja była dla mnie ogromnym szokiem....

27

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Myślę że podjęłas dobra decyzję. Zobacz co Ci powie, powiedz jak Ty się czujesz i potem to przemysl. Powodzenia smile

28

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Zapytaj niech ci wyjasni powody swojej rejterady, czy to z uwagi na to ze dotarlo do niego jaka bierze na siebie odpowiedzialnosc, w sumie najczaestrze, czy starch przed nieustannym konfrontowaniem z twoja rodzina, w waszym przypadku prawdopodobne - wyjasnijcie te powody, poszukajcie jak sie wystrzec tego czego on sie tam boi I wszystko przed wami

29

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon..

Jeżeli facet ma faktycznie takie paranoje przez ślub to pozamiatane. Przecież z taką traumą drugi raz tym bardziej nie da rady.

30

Odp: Nie przyszedł na ślub..
bleach napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon..

Jeżeli facet ma faktycznie takie paranoje przez ślub to pozamiatane. Przecież z taką traumą drugi raz tym bardziej nie da rady.

Nie paranoje tylko zaburzenia lękowe. Łyknie relanium i będzie mu wszystko jedno, czy wyjdzie za kogoś. Ale szczerze to nie wiem, jak on będzie mógł spojrzeć rodzinie w oczy. A z drugiej strony zazdroszczę takiej historii opowiadanej wnukom, że dziadek to był taki as, że babci "sprzed ołtarza" uciekł wink

31

Odp: Nie przyszedł na ślub..

My nie znamy Twojego zwiazku i nie wiemy tak naprawde jak to powinno wygladac.
Gdyby moj maz cos takiego odstawil w tym dniu? Nigdy w zyciu bym do niego nie wrocila.

32

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Winter.Kween napisał/a:

My nie znamy Twojego zwiazku i nie wiemy tak naprawde jak to powinno wygladac.
Gdyby moj maz cos takiego odstawil w tym dniu? Nigdy w zyciu bym do niego nie wrocila.

Gdyby mnie facet zostawił przed ołtarzem (mniejsza o powód), nie dostałby drugiej szansy - no, chyba, że miał wypadek po drodze do kościoła.
To zbyt poważna sprawa, żeby wybaczyć brak zdecydowania w tak ważnej kwestii. Przecież chodzi o wspólne życie.

33

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Cyngli napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

My nie znamy Twojego zwiazku i nie wiemy tak naprawde jak to powinno wygladac.
Gdyby moj maz cos takiego odstawil w tym dniu? Nigdy w zyciu bym do niego nie wrocila.

Gdyby mnie facet zostawił przed ołtarzem (mniejsza o powód), nie dostałby drugiej szansy - no, chyba, że miał wypadek po drodze do kościoła.
To zbyt poważna sprawa, żeby wybaczyć brak zdecydowania w tak ważnej kwestii. Przecież chodzi o wspólne życie.

Dokladnie. Tez po prostu jest to przykre. Dla mnie zawsze bylo takim milym uczuciem, ze moj maz na 100% zawsze chcial ze mna byc i dla niego malzenstwo ze mna to bylo spelnienie marzen i nasz slub byl dla niego najszczesliwszym wydarzeniem.
Dlatego wlasnie nie chcialabym go wziac po takim zachowaniu. Wolalabym kogos zdecydowanego byc ze mna, chcacego slubu, cieszacego sie z tego wydarzenia.

34

Odp: Nie przyszedł na ślub..
kaaasax napisał/a:

Ale szczerze to nie wiem, jak on będzie mógł spojrzeć rodzinie w oczy.

W tej kwestii jest spalony zarówno on jak i jego wybranka. Takie piętno, które będzie wypominane w żartach przy rodzinnych obiadkach na całe nowe życie które się jeszcze nie zaczęło. Smutne

35

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
Iwona40 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Kilka dni przed ślubem...przygotowania, wszystko dopięte na ostatni guzik.. Jestesmy bardzo szczęśliwi. Nagle u niego st8res bierze górę.. Mówi, że nie da rady... Rozmowa, ponoc bardzo się boi.. Mówi, ze bardzo kocha, ale tak bardzo się stresuje całą sytuacją. Oświadcza, że pojawi się tego dnia. 

W dniu ślubu, dwie godziny przed ceremonia. Jednak on nie da rady, mowi mi o tym przez telefon.. Załamana, po prostu zablokowalam gowszedzie gdzie sie da. Nie c9hcialam go znać. Goście w urzędzie, mnie nie ma, a on sie pojawia... szukał mnie wszędzie, ale było już za późno... 

I co ja mam teraz zrobić? Moja rodzina nie chce go znać, a on każdego dnia blaga mnie o wybaczenie..

Dokonalas już wyboru w dniu swojego ślubu i tego się trzymaj. Życie toczy się dalej i jesteś wolna . Widocznie tak miało być.  Może na twoje szczęście...

Pytanie, czy to był dobry wybór? Taki beznadziejny i pod wpływem emocji... Może on naprawdę tego żałuje..

Nawet jeśli teraz tego zaluje, to skąd pewność, ze następnym razem (lub w jakiejś innej sytuacji) nie powtorzy swego zachowania? Czy on wogole pomyslal, jak Ty się moglas czuc wtedy? Czy obchodzilo go to? Dla mnie to niewyobrażalne- tak potraktować drugą (niby bliską) osobę.
I rozumiem, ze można mieć wątpliwości, ale, na boga, nie 2 h przed ceremonią.
Oczywiście to Twoje zycie i Twoje decyzje, ale moim zdaniem Twoi rodzice maja rację - zrobisz bląd pozwalając mu wrocic. Nauczysz go, ze można tak postepowac z drugim człowiekiem, nie ponosząc zadnych konsekwencji.
Nie wiem, jakie ja sama musiałabym uslyszec wytłumaczenie, żeby pozwolić komus wrocic w takiej sytuacji.

36

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

37

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

No właśnie i tylko dlatego jestem w stanie z nim dalej rozmawiać. Jednak się pojawił, nie wiedział, ze mnie tam nie będzie hmm
Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co zrobił... chyba jednak chciał powiedzieć tak skoro przyjechał.

Może to ja powinnam inaczej zareagować? Pojechać tam i czekać, po prostu...

38

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

Ale wcześniej zadzwonił i powiedział, że go nie będzie.
Przepraszam, ale to podobno dorosły człowiek, a nie niezdecydowany czterolatek.

39 Ostatnio edytowany przez 12miecio12 (2019-09-27 12:46:55)

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

No właśnie i tylko dlatego jestem w stanie z nim dalej rozmawiać. Jednak się pojawił, nie wiedział, ze mnie tam nie będzie hmm
Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co zrobił... chyba jednak chciał powiedzieć tak skoro przyjechał.

Może to ja powinnam inaczej zareagować? Pojechać tam i czekać, po prostu...


To se ne vrati, ale teraz to chyba skup sie na tym jak to odkrecic, sytuacje pokazujecie tu w krzywym lustrze, to nie jest tak ze facet nie stawil sie, ze zostawil pod oltarzem, no no - facet byl zestrachany, zglaszal to ze sie boi, mowil ze ze strachu nie przyjdzie, ale sie ogarnal I byl

40 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-09-27 12:50:17)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

No krzywa akcja ale niech mu chociaż da szansę wyjaśnić. Czy pozwoli wrócić czy nie to już inna para kaloszy. Spotkanie się wcale nie musi oznaczać kontynuowania związku. Naprawde możemy o czymś nie wiedzieć, Autorka również.
Na marginesie argument z rodziną do mnie nie przemawia. To co ze sobie będą rzucać komentarze na obiadkach, niech rzucają - mówimy tu o życiowej decyzji która dotyczy Autorki i jej partnera. Oczywiście warto wziąć opinie rodziny pod rozwagę, w końcu to bliscy którzy znają Autorkę najlepiej ale podejmowanie decyzji przez pryzmat bo się ciocia Basia na wszystkich świętych zasmieje jest absurdem. I takim samym absurdem jest ze tata za dorosła kobietę będzie podejmował decyzję czy może z nim porozmawiać czy nie.

41

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

No właśnie i tylko dlatego jestem w stanie z nim dalej rozmawiać. Jednak się pojawił, nie wiedział, ze mnie tam nie będzie hmm
Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co zrobił... chyba jednak chciał powiedzieć tak skoro przyjechał.

Może to ja powinnam inaczej zareagować? Pojechać tam i czekać, po prostu...

Proszę Cię, nie zaczynaj obwiniać samej siebie. Już widzę, że parę osób na tym forum zaczyna wmawiać Ci, że to Ty go olałaś... masakra. Jakbyś mimo jego telefonu pojechala do urzędu I on tak jak zapewniał, nie przyjechałby to wiesz kim tu dla tych osob byś byla? Kobieta bez godności... itd. Porozmawiaj z nim. Ale zastanów się poważnie, pomysł o przyszłości. Tak na prawdę to był "tylko" ślub... czy to najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka? Nie sądzę... co będzie jak pojawia się problemy typu choroba, niepelnosprawnosc, twoja lub waszych dzieci? Mam wrażenie, że ucieknie tłumacząc się, ze nie da rady I go przerasta... zastanów się bardzo poważnie.

42

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Miałaś pełne prawo nie pojechać! Powiedział Ci, że go nie będzie! Absolutnie się nie obwiniaj, nie Ty tutaj zawiniłaś.

43 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-09-27 13:20:10)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Ja na Twoim miejscu też bym nie pojechała. Po co, żeby cała rodzina patrzyła jak się zalamujesz? Wyobrażam sobie ze tez chciałabym być wtedy sama I jak najdalej od miejsca gdzie się mieliśmy pobrac

44

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Cyngli napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

Ale wcześniej zadzwonił i powiedział, że go nie będzie.
Przepraszam, ale to podobno dorosły człowiek, a nie niezdecydowany czterolatek.

Potem 25 raz dzwonil ze jednak przyjedzie, ale ona nie odbierala, ale I tak pojechal

45

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

Hola, hola, technicznie rzecz biorac on sie przed oltarzem stawil, to jej nie bylo

Ale wcześniej zadzwonił i powiedział, że go nie będzie.
Przepraszam, ale to podobno dorosły człowiek, a nie niezdecydowany czterolatek.

Potem 25 raz dzwonil ze jednak przyjedzie, ale ona nie odbierala, ale I tak pojechal

No i co z tego? Ileż razy można zmienić zdanie w tak ważnej kwestii?

46

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Cyngli napisał/a:
12miecio12 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Ale wcześniej zadzwonił i powiedział, że go nie będzie.
Przepraszam, ale to podobno dorosły człowiek, a nie niezdecydowany czterolatek.

Potem 25 raz dzwonil ze jednak przyjedzie, ale ona nie odbierala, ale I tak pojechal

No i co z tego? Ileż razy można zmienić zdanie w tak ważnej kwestii?

Sama widzisz ze kilka razy mozna, on zmienil chyba ze 3 razy, a pewnikiem sa lepsi od niego w te wyniki wink
Dla mnie tego typu zdarzenie nie jest czyms nowym, spotkalem takie przypadki, I jedyne co ma znaczenie to to co ich oboje naprawde laczy, bo jak dla mnie ona aby stworzyc z kimkolwiek rodzine to musi odciac pepowine od swojej rodziny

47

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

Potem 25 raz dzwonil ze jednak przyjedzie, ale ona nie odbierala, ale I tak pojechal

No i co z tego? Ileż razy można zmienić zdanie w tak ważnej kwestii?

Sama widzisz ze kilka razy mozna, on zmienil chyba ze 3 razy, a pewnikiem sa lepsi od niego w te wyniki wink
Dla mnie tego typu zdarzenie nie jest czyms nowym, spotkalem takie przypadki, I jedyne co ma znaczenie to to co ich oboje naprawde laczy, bo jak dla mnie ona aby stworzyc z kimkolwiek rodzine to musi odciac pepowine od swojej rodziny

Nie wiem, w jakim świecie żyją Twoi znajomi, ale dla mnie nie jest normalne, żeby w tak ważnej kwestii zmieniać zdanie.
Nie zaufałabym ponownie takiemu człowiekowi.

48

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Cyngli napisał/a:
12miecio12 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

No i co z tego? Ileż razy można zmienić zdanie w tak ważnej kwestii?

Sama widzisz ze kilka razy mozna, on zmienil chyba ze 3 razy, a pewnikiem sa lepsi od niego w te wyniki wink
Dla mnie tego typu zdarzenie nie jest czyms nowym, spotkalem takie przypadki, I jedyne co ma znaczenie to to co ich oboje naprawde laczy, bo jak dla mnie ona aby stworzyc z kimkolwiek rodzine to musi odciac pepowine od swojej rodziny

Nie wiem, w jakim świecie żyją Twoi znajomi, ale dla mnie nie jest normalne, żeby w tak ważnej kwestii zmieniać zdanie.
Nie zaufałabym ponownie takiemu człowiekowi.

Ja wiem czy on zdanie zmienil, jak dla mnie to cykoria, za malo danych aby obstawiac z czego wynika, raczej obstawiam ze on boi sie ze ona za mocno przyzsana do swojej rodziny, a to zwiazkowi slabo rokuje

49

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Gdyby to kobieta nie przyszła na ślub to zdania tutaj były by odmienne.  Słuchaj jeżeli Twój facet ma problemy z nerwicą, lękiem ,paraliżującym strachem to po prostu trzeba takiego gościa zabrać do psychiatry dostanie na ten dzień jakieś delikatne benzo (środek uspokajający) niektóre nie zamulają i powodują odprężenie i chłopak da radę, i nie słuchaj tekstów stylu "jak on się na ślubie stresuje to przy każdej innej ważnej decyzji w życiu tak samo się będzie stresował" nie nie będzie, ślub dla osoby z problemami lękowymi to najtrudniejsze wydarzenie w życiu.. on w ostateczności tam pojechał pewnie trzęsąc się jak galareta ale pojechał bo chyba mu na Tobie zależy.  Musisz sama zdecydować, sama sercem ocenić czy on jest szczery i czy Cię kocha, ale przestańcie się bawić w liściki i kwiatki pod domem, umów się z nim gdzieś publicznie, pojedzcie sobie w jakieś ustronne miejsce i porozmawiajcie otwarcie przez cały wieczór, o tym co zaszło i jak to naprawić.  On miał wcześniej problemy z lękiem? nerwicą? jest wrażliwy?  często faceci w dniu ślubu w trakcie przygotowań strzelają po kilka kieliszków wódki na rozluźnienie, każdy się denerwuje, jedni mniej a drudzy bardziej.  Zrobił bardzo źle ale myśle że jest to do odratowania - kwestia tego jak on psychicznie poradzi sobie już po tym waszym ślubie,  rodzinka będzie mu to przypominać do końca życia.

50

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Wydaje mi się, że głównym czynnikiem było to, ze jego była partnerka, z którą ma córeczkę, zabrała ją i zniknęła kiedy tylko dowiedziała się o ślubie.
Przed ślubem mieszkaliśmy osobno, po ślubie mieliśmy mieszkać już razem, więc on musiał ją o tym poinformować, a ona wpadła w jakiś szał.
Dzisiaj powiedział, że po pracy przyjedzie i zabierze mnie do naszego domu, tam gdzie nasze miejsce. Nie może wytrzymać już tej rozłąki.
Jestem przerażona jaka będzie reakcja mojej rodziny, ale ja juz po prostu chcę do niego...

Tutaj nie chodzi o odcinanie pepowiny, ja sie po prostu boje ich reakcji, i tego ze nie będę mieć dobrego kontaktu z nimi już. I tak zawsze zrobię, co uważam. Nie wiem jak postawić im granice.

51

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Autorko czy na pewno dobrze od razu wracać z nim do domu? Nie lepiej pogadać i potem samej się z tym jeszcze przespac?

52

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:

Wydaje mi się, że głównym czynnikiem było to, ze jego była partnerka, z którą ma córeczkę, zabrała ją i zniknęła kiedy tylko dowiedziała się o ślubie.
Przed ślubem mieszkaliśmy osobno, po ślubie mieliśmy mieszkać już razem, więc on musiał ją o tym poinformować, a ona wpadła w jakiś szał.
Dzisiaj powiedział, że po pracy przyjedzie i zabierze mnie do naszego domu, tam gdzie nasze miejsce. Nie może wytrzymać już tej rozłąki.
Jestem przerażona jaka będzie reakcja mojej rodziny, ale ja juz po prostu chcę do niego...

Tutaj nie chodzi o odcinanie pepowiny, ja sie po prostu boje ich reakcji, i tego ze nie będę mieć dobrego kontaktu z nimi już. I tak zawsze zrobię, co uważam. Nie wiem jak postawić im granice.


To zupelnie inaczej stawia sprawe, bo okazuje sie ze on byl szantazowany aby do tego slubu nie isc, szantazowany swoim dzieckiem, mial postawione ze albo bedzie slub, to wtedy dziecka nie zobaczy
Wytlumacz to swojej rodzinie, a jak im zalerzy na twoim szczesciu to musza sie zgodzic na twojego partnera, bo ty z nim bedziesz zyla, nie oni

53

Odp: Nie przyszedł na ślub..
12miecio12 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Wydaje mi się, że głównym czynnikiem było to, ze jego była partnerka, z którą ma córeczkę, zabrała ją i zniknęła kiedy tylko dowiedziała się o ślubie.
Przed ślubem mieszkaliśmy osobno, po ślubie mieliśmy mieszkać już razem, więc on musiał ją o tym poinformować, a ona wpadła w jakiś szał.
Dzisiaj powiedział, że po pracy przyjedzie i zabierze mnie do naszego domu, tam gdzie nasze miejsce. Nie może wytrzymać już tej rozłąki.
Jestem przerażona jaka będzie reakcja mojej rodziny, ale ja juz po prostu chcę do niego...

Tutaj nie chodzi o odcinanie pepowiny, ja sie po prostu boje ich reakcji, i tego ze nie będę mieć dobrego kontaktu z nimi już. I tak zawsze zrobię, co uważam. Nie wiem jak postawić im granice.


To zupelnie inaczej stawia sprawe, bo okazuje sie ze on byl szantazowany aby do tego slubu nie isc, szantazowany swoim dzieckiem, mial postawione ze albo bedzie slub, to wtedy dziecka nie zobaczy
Wytlumacz to swojej rodzinie, a jak im zalerzy na twoim szczesciu to musza sie zgodzic na twojego partnera, bo ty z nim bedziesz zyla, nie oni

Uważam, ze nie zrozumieją. To nie pierwszy raz kiedy ona robi takie rzeczy, i raczej mało to obchodziło moją rodzinę. Prawda jest taka, ze on wiele przez nią przeszedł i ja niestety też. Ciężko pogodzić się z tym, ze ona zawsze będzie próbowała niszczyc nam życie.

54

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
12miecio12 napisał/a:
Mała_mała napisał/a:

Wydaje mi się, że głównym czynnikiem było to, ze jego była partnerka, z którą ma córeczkę, zabrała ją i zniknęła kiedy tylko dowiedziała się o ślubie.
Przed ślubem mieszkaliśmy osobno, po ślubie mieliśmy mieszkać już razem, więc on musiał ją o tym poinformować, a ona wpadła w jakiś szał.
Dzisiaj powiedział, że po pracy przyjedzie i zabierze mnie do naszego domu, tam gdzie nasze miejsce. Nie może wytrzymać już tej rozłąki.
Jestem przerażona jaka będzie reakcja mojej rodziny, ale ja juz po prostu chcę do niego...

Tutaj nie chodzi o odcinanie pepowiny, ja sie po prostu boje ich reakcji, i tego ze nie będę mieć dobrego kontaktu z nimi już. I tak zawsze zrobię, co uważam. Nie wiem jak postawić im granice.


To zupelnie inaczej stawia sprawe, bo okazuje sie ze on byl szantazowany aby do tego slubu nie isc, szantazowany swoim dzieckiem, mial postawione ze albo bedzie slub, to wtedy dziecka nie zobaczy
Wytlumacz to swojej rodzinie, a jak im zalerzy na twoim szczesciu to musza sie zgodzic na twojego partnera, bo ty z nim bedziesz zyla, nie oni

Uważam, ze nie zrozumieją. To nie pierwszy raz kiedy ona robi takie rzeczy, i raczej mało to obchodziło moją rodzinę. Prawda jest taka, ze on wiele przez nią przeszedł i ja niestety też. Ciężko pogodzić się z tym, ze ona zawsze będzie próbowała niszczyc nam życie.

To twoje zycie, rodzinie powiedz ze partnera bierzesz z razem z jego zyciem, a to takze jego dziecko, wiec trudno sie dziwic ze chlopak, przyparty szantazem do muru, byl w kropce, I nie wiedzial jak przez to przejsc

55

Odp: Nie przyszedł na ślub..
jjbp napisał/a:

Autorko czy na pewno dobrze od razu wracać z nim do domu? Nie lepiej pogadać i potem samej się z tym jeszcze przespac?


Jedziemy tylko zjeść kolację i wrócę do domu. I nie mam pojecia, co powiedziec tacie. Zapewne zapyta gdzie jadę..

56

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Mała_mała napisał/a:
jjbp napisał/a:

Autorko czy na pewno dobrze od razu wracać z nim do domu? Nie lepiej pogadać i potem samej się z tym jeszcze przespac?


Jedziemy tylko zjeść kolację i wrócę do domu. I nie mam pojecia, co powiedziec tacie. Zapewne zapyta gdzie jadę..

Aha rozumiem. Źle Cię zrozumiałam myślałam że się wprowadzasz spowrotem czy coś.

Powiedz prawdę. Naprawdę nie musisz się bać im przyznać. Nie ma czego ukrywać.

57

Odp: Nie przyszedł na ślub..

No i wiedziałam, ze tak będzie. Moja rodzina mnie znienawidziła sad

58

Odp: Nie przyszedł na ślub..

No i wiedziałam, ze tak będzie. Moja rodzina mnie znienawidziła sad

59

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Mala_Mala, ale spojrz na to trochę z boku; dziwi Cie taka reakcja rodziny?

A powiedz, jaki ten chłopak jest na co dzień? Spokojny, czy raczej narwany? Czy na pewno chcialabys z kims takim się wiązac? Moim zdaniem jestes trochę uwiklana, ochlon trochę po tym wszystkim, zastanow się na spokojnie.

60

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Benita72 napisał/a:

Mala_Mala, ale spojrz na to trochę z boku; dziwi Cie taka reakcja rodziny?

A powiedz, jaki ten chłopak jest na co dzień? Spokojny, czy raczej narwany? Czy na pewno chcialabys z kims takim się wiązac? Moim zdaniem jestes trochę uwiklana, ochlon trochę po tym wszystkim, zastanow się na spokojnie.

Trochę rozumiem, bo się martwią... po tym, co wczoraj zrobili to ja juz nie wiem czy to już nie przesada. Nikt ze mną nie porozmawia. Mają gdzieś moje uczucia. Zrobią wszystko żeby nas rozdzielić. Tylko o to chodzi...

Wczoraj rozmawialiśmy, długo. Ustaliliśmy, ze oboje pójdziemy do psychologa na terapię. Podjęłam decyzję, ze wyprowadze sie na kilka dni od rodziny. Nie moge pozwolić sobie na to, ze mnie kontrolują na każdym kroku. Potem podejmę decyzje, co dalej.

61

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Facet Cię wystawia a wrogiem i problemem staje się Rodzina,która myślę że stara się Cię chronić.Według mnie nie tędy droga.Smutne że Ex Twojego partnera tak postępuje ale dlaczego to się ma odbijać na Tobie.Czy zawsze jak była będzie szantażować to partner będzie miał wytłumaczenie na mimo wszystko chamskie zachowanie wobec Ciebie.Będzie mógł Cię upokarzać na oczach innych?On powinien najpierw uporządkować swoje sprawy zanim zwiąże się z Tobą.

62

Odp: Nie przyszedł na ślub..
Chio napisał/a:

Facet Cię wystawia a wrogiem i problemem staje się Rodzina,która myślę że stara się Cię chronić.Według mnie nie tędy droga.Smutne że Ex Twojego partnera tak postępuje ale dlaczego to się ma odbijać na Tobie.Czy zawsze jak była będzie szantażować to partner będzie miał wytłumaczenie na mimo wszystko chamskie zachowanie wobec Ciebie.Będzie mógł Cię upokarzać na oczach innych?On powinien najpierw uporządkować swoje sprawy zanim zwiąże się z Tobą.


Wow, widzisz upokorzenie? Bo ja faceta, przypartego do muru, bo jak sie ozeni, to mu pani dziecko zabiera i nigdy go nie zobaczy, niestety jego eks do remontu sie nie kwalifikuje, taki model

63

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Się dobraliście, oboje zachowujecie się jak dzieci, a nie dorosłe osoby. Autorko, czas wydorośleć i się usamodzielnić, a nie żyć razem z rodziną i słuchać się ich. Blokujesz go wszędzie po chwili gdy usłyszałaś że jednak go nie będzie, gdzie tu sens, gdzie logika? Facet chciał to odkręcić jednak nie dałaś mu chociaż ułamka szansy na to, skreśliłaś go w jednej chwili, tak naprawdę. Gdyby ten czas spędzony wcześniej nic nie znaczył, a ślub miał się odbyć tylko dla papierka i tyle. Według mnie dalsze próby wrócenia do siebie nie mają sensu, przemyślcie wszystko, wydoroślejcie i dopiero może coś z tego będzie.

64 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2019-09-28 20:02:20)

Odp: Nie przyszedł na ślub..

Fakty sa takie, że facet jest nadzwyczaj zestresowany, poprzez zwyczajny szantaż ze strony swojej ex. Biorąc pod uwagę statystyki dotyczące przyznawania opieki nad dzieckiem, po prostu boi się, że córki już nie zobaczy. W coraz częstszych wątkach pojawia się ta patologiczna chęć kontrolowania swoich dorosłych dzieci przez rodziców i wpływania na ich życie. Więc czas Autorko przede wszystkim odciąć się od rodziny i zacząć SAMEJ planować i urzadząc sobie życie. A swojemu niedoszłemu mężowi daj szanśe, bo chyba n aszczęście zasługuje, biorąc pod uwagę to co przeżyl do tej pory..Jeśli go oczywiście kochasz..

65

Odp: Nie przyszedł na ślub..
TypowyCharlie napisał/a:

Się dobraliście, oboje zachowujecie się jak dzieci, a nie dorosłe osoby. Autorko, czas wydorośleć i się usamodzielnić, a nie żyć razem z rodziną i słuchać się ich. Blokujesz go wszędzie po chwili gdy usłyszałaś że jednak go nie będzie, gdzie tu sens, gdzie logika? Facet chciał to odkręcić jednak nie dałaś mu chociaż ułamka szansy na to, skreśliłaś go w jednej chwili, tak naprawdę. Gdyby ten czas spędzony wcześniej nic nie znaczył, a ślub miał się odbyć tylko dla papierka i tyle. Według mnie dalsze próby wrócenia do siebie nie mają sensu, przemyślcie wszystko, wydoroślejcie i dopiero może coś z tego będzie.

Skąd mialam wiedziec jaka jest sytuacja.. po prostu myslalam ze mnie już nie kocha i tyle. Po co mialam to dalej ciągnąć... nie wiedzialam, ze jest przyparty do muru. Mogl mi po prostu powiedziec, co się dzieje.

Posty [ 1 do 65 z 164 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie przyszedł na ślub..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024