Slub a otylosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Slub a otylosc

Witajcie smile
moim problemem jest to ze....za 10 mies chce wziac slub i zalozyc biala suknie.
Mam 160cm wzrostu i waze 86 kg, tak wiem ze to duzo i ze gruba swinia ale tak juz jest i teraz trzeba cos z tym zrobic, musze schudnac 25-30 kilo. Mam wrazenie ze przy takiej wadze zwykle odstawienie slodyczy nie wystarczy.
Znacie moze jakies spsosyby, diety na zrzucenie takiej ilosci kg smile
chcialabym na slubie wygladac jak fiona....ale nie jak ta zielona tylko ta w wersji pierwszej....
pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Slub a otylosc

10 miesięcy powiadasz .. to ja się od jutra weźmiesz do roboty to możesz ponad 20 kg lekko zrzucić. Skończ ze słodyczami, tłuszczami, alkoholem, zacznij się ruszać i pomalutku, pomalutku do celu dojdziesz.
Cudów nie ma.

3

dzienne studia od rana do wieczora, szybkie zarcie na miescie. jak to zrobic? sad

4

Mówię, ze cudów nie ma ... i za Ciebie nikt tego nie zrobi, poważnie :-)

5

sadzisz ze samo odstawienie slodyczy, chleba i alkoholu wystarczy?
dietetyk drogi, wolalabym wiedziec co mam jesc konkretnie, byloby latwiej smile
dodam ze mam wrzody na zoladku sad

6

Przecież chcesz szybkiego efektu, więc jeszcze się ruszać musisz.
A konkretniej to poszperaj w internecie o zdrowym odżywianiu się ...

7

moze 1000kcal?
dukan nie dla mnie niestety...
i te chude laski na zajeciach z odchudzania patrzace na mnie jak na baleron smile

8 Ostatnio edytowany przez sprautie (2012-09-10 09:59:05)

W 10 miesięcy spokojnie to osiągniesz smile Nie kombinuj z żadną dietą, tylko zacznij zdrowo się odżywiać - codziennie! - a efekty zobaczysz bez rezygnowania z pitego z umiarem alkoholu i tłuszczy w rozsądnych ilościach.

Po pierwsze i najważniejsze musisz bezwzględnie zrezygnować z wszystkich, ale to wszystkich produktów z cukrem - jeden cukiereczek to o jeden za dużo! Zero jogurtów owocowych, pączków, batonów, ciast, napoi gazowanych (!) budyni.
Po drugie, z taką samą bezwzględnością usuń pszenicę! Chleb, bułki, ciasta, ciasteczka, wszystko z mąką pszenną.
Po trzecie 20-30 minut wysiłku fizycznego przez trzy dni, dzień przerwy, następne trzy dni. Jakikolwiek wysiłek fizyczny, najważniejsze żebyś po tych dwóch kwadransach miała całą koszulkę mokrą. Takie dotlenienie mózgu jest też dobre na naukę smile

Banany są generalnie zdrowe (świetne źródło potasu), miód także (zwłaszcza ciemny - gryczany, spadziowe itd.) ale przez te kilka miesięcy od nich też się wstrzymaj. Chleb najzdrowszy pełnoziarnisty na zakwasie ale na początku i z niego zrezygnuj - jedz wafle z brązowego ryżu, kasze zwłaszcza jaglaną (dobra również na włosy smile, gryczana też jest wartościowa, ale ze względu na Twoje wrzody w mniejszych ilościach.

Pół godziny przed jedzeniem pij szklankę wody (może być z cytryną albo z octem jabłkowym - ale bez pirosiarczynów!). Śniadanie zaczynaj od jednego jajka ugotowanego na pół miękko. Do owsianki dorzucaj łyżkę otrębów (jeśli masz poważne te wrzody, to z tego zrezygnuj). Owoce jedz jako odrębny posiłek - najlepiej w odległości dwóch godzin od innych posiłków i zawsze w pierwszej części dnia, a więc np na drugie śniadanie, albo jako mały brunch. Nabiał staraj się na wieczór. Nie pij w trakcie posiłków - pół godziny przed, godzinę po. Pij dużo ziół na dobre trawienie - żadne magiczne mieszanki, zwykła mięta, rumianek. Staraj się jeść w miarę regularnie z trzema głównymi posiłkami, ostatni 2 godziny przed spaniem.

Kiedy złapie Cię głód to miej pod ręką orzeszki (tylko nie ziemne i żadne prażone z solą), albo migdały, słonecznik, pestki dyni.

Tłuszcze i alkohol (z umiarem oba, zwłaszcza tłuszcze nasycone) nie są tak szkodliwe jak cukier. Bez usunięcia cukru nigdy na dobre nie pozbędziesz się wagi. Sól, mąka, cukier to tzw. "biała śmierć", dorzuciłbym tu jeszcze mleko pasteryzowane, UHT. Omijaj szerokim łukiem produkty z glutaminianem sodu! Wzmagają apetyt i uzależniają od danego produktu - dodawany jest do fast foodów i nie tylko.

Twoje wrzody żołądka potraktowałbym brokułami smile Helicobacter pylori strasznie nie lubi tego warzywka, które według mnie jest zdecydowanie najzdrowszym i najcenniejszym jedzonkiem na świecie. Możesz cały rok je jeść w postaci kiełków - dodawać je do obiadów, lub robić z nich napój ( idealnie z dodatkiem rzodkiewki lub soku z pestek grejpfruta czyli jeszcze więcej witaminki C i bioflawonoidy).

Zmień na dobre swoje nawyki żywieniowe. Spokojnie można tak żyć pracując i/lub studiując od rana do wieczora - kwestia organizacji.
W ten sposób nie tylko stracisz wagę, ale generalnie zyskasz na zdrowiu, urodzie, lepszym samopoczuciu smile

Było wiele badań robionych, już na początku XX wieku, że nie zmieniając ilości tłuszczy w codziennym jedzeniu i bez zwiększania codziennego wysiłku, a tylko rezygnując zupełnie z cukru, traci się na wadze. Dokładając do tego umiarkowany wysiłek fizyczny i inne wskazówki można dojść do naturalnej wagi i wrócić do zdrowia.

Edycja: Jeszcze przypomniało mi się o zielonej herbacie! Pij ją w sporych ilościach po śniadaniu. Soki owocowe jeśli chcesz pić to sięgaj po te w szklanych butelkach, bez jakichkolwiek dodatków, najlepiej te kilkudniowe. A najlepiej to pij same warzywne soki - z buraków, pomidorów, sama wyciskaj, blenduj z ciemnozielonych warzyw i tu możesz się zupełnie nie ograniczać smile Ziemniak traktuj bardzo odświętnie - maks raz w tygodniu i najlepiej pieczone.

9

Ja mam 165 cm i wzięłam się za siebie bo ważyłam 63kg chodziłam do pracy i studiowałam i przez półtora miesiąca zrzuciłam 8kg  a co robiłam? biegałam, ćwiczyłam codziennie ! Piłam wodę i jadłam mało, często, zdrowo ! A później przez następny miesiąc schudłam 5 kg wink i tak wyglądam super wink waga się utrzymuje i 1 raz w życiu wyszłam na plaże w stroju kąpielowym wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018